nasiona marihuany

Motywacja po jaraniu

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Siemka, taka mnie rozkminka dziś złapała:grin: Sobie siedzę po robocie i czytam forum
to zapaliłem vapcapa i myśle czy isc na siłke, niby mi się nie chce i w sumie bym to ***ał, bo w sumie to czemu mam robić coś zjarany czego mi sie nie chce akurat teraz ( lubie sport ), to stwierdziłem że zapale jeszcze jednego i moge iść:cigar-smoker:


Też tak macie że siedzicie zjarani i wszystkie argumenty za zarobieniem czegoś ignorujecie , ale kolejny blancik, wiadro, vapo was motywuje do działania?
Dobra to pale next i lece 97,5 kg na płaskiej czeka
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Hej , Ja mam tak że jak zapale do pracy to aż tryskam energią w domu to już zamulam ale jak trzeba coś ważnego ogarnąć to nie ma zmiłuj się :zombi:
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Zależy od kosztowanego tematu, czasem jakaś indica potrafi mnie zniechęcić do podniesienia się z fotela :D
Ale ewentualną motywację przy paleniu u siebie, to bym liczył z kreatywnością, poważnie, czasami po zapaleniu mam chęć dużo rzeczy zrobić, pozmieniać, stworzyć :D Wtedy jestem i zmotywowany, no i pełen pomysłów
 

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
Po sativie mam tak, coś tam majsterkuje w domu czy przy aucie. Na trzeźwo że tak się wyrażę, pustka w głowie jak rozwiązać dany jakiś problem z czymś. Zapalę czasami dobrego Lolka, od razu cudownie robię się taki natchniony do rozwiązań wszelkich problemów. Od razu milion pomyslow na minutę jak to zrobić. :smokee:
 

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
Ja tak samo sativa! Ale u mnie pojawiają się pomysły, że np. Pojeździł bym sobie rowerem zjarany. I zawszę najpierw wyjeżdżam a potem skręcam lolka , żeby nie być w domu i nie znaleźć sobie pretekstu żeby w nim zostać :D Indyki zawsze mnie przyklejają do kanapy i nara dlatego stosuje tylko wieczorami do dobrego filmu :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół