nasiona marihuany

Do oceny wolno idą 9x auto COCO H3ad formula

Wyszukiwarka Forumowa:

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Panny wyszły z ziemi na jakieś 30 dni temu (poza tą środkową ona ma jakieś 2 tyg +) i wydają się za małe jak na ten okres czasu. To mój pierwszy inn w coco, karmie je według H3ad formula 16ml Flora Micro soft water i 24ml Flora Bloom na 10l do tego od czasu do czasu pół dawki calmagu oraz cana rhizotonic, na odstanej kranówce. Woda po dodaniu samych flora micro i flora bloom i zbiciu ph do 6.0-6.5(może to jest przyczyna?) ma jakiej 620ppm(0.969EC mam na razie tylko miernik ppm tds) a wypływu 400ppm (0.625EC). Dziś podlałem je wodą z nawozami oraz pełną dawką calmagu o ph 5,6 oraz 820 ppm (EC1.28 ) wypływ 400ppm. Roślinki podlewane raz dziennie. Oświetlenie to Shitchińczyki Mars Hydro 300w Oraz Viparspectra 450 (wiszą jakieś 50-60cm nad plantami) w przyszłym tygodniu wrzucam tam COB na clu058 regulowane 240w + 50w photo red na kwitnienie. Temp wacha się od 17 do 22c wilgotność jakieś 50-60% oświetlenie chodzi 20/4 wentylacji na razie nie włączam żeby utrzymać ciepło.
Da się je jeszcze jakiś podratować i wyjdą na ludzi?
Kalkulator którym się posługuję do ppm ec https://www.lenntech.com/calculators/conductivity/tds_engels.htm










Późniak
 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Ktoś coś? Przelać je czystą wodą z calmag czy może nie podlewać kilka dni? A może lampy za nisko? Za mało nawozu albo za dużo?
 
Ostatnia edycja:

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
podlewasz raz dziennie?? nie szukaj winy w nawozach podłożu czy warunkach w boxie:) raczej masz problem rozwiązany!! po malutku sa przelewane korzenie zaczynaj\ą mieć coraz mniej powietrza!! spokojnie na tym etapie powinne być dużo większe!! przesusz im troszkę ziemie daj korzenią poodychac a zobaczysz efekt.

---------- Post Zaktualizowany 00:57 ---------- Data pierwszego postu 00:53 ----------

spokojnie 300ml na roslinke co 4 dni starczy i nie faszeruj ich nawozami w takim stadium!! bo dość że je przelejesz to je popalisz:) i z fartem będę zaglądał i obserwował:)
 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Ostatnia edycja:

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Zrobiłem 4 z 9 drzewek flusha to co wypłyneło miało ph 6.0-6.2 i koło 420ppm, nie wiem co z tym robić czy wyj***ć to i zacząć od nowa. Mój pierwszy kontakt z coco nie jest obiecujący.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ladne krzaki, nie panikuj. Nie uprawiam w kokosie to nie podpowiem co do dawkowania, ale nie wygladaja na przelane czy przenawozone.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Mialem tylko 2 razy uprawę w coco ale byłem zachwycony.
Podlewałem jak ziemię, raz na kilka dni i też używałem 8/16 micro/bloom z tą różnicą że na 4L a nie jak ty na 5L.
Dobrze jest dać dolomit do kokosu bo trzyma pH i dodaje wapno i magnez. I sztywno trzymałem pH pożywki 5.8. Nic więcej nie robiłem, samo rosło.
Co do aktualnej sytuacji u Ciebie to daj im wyschnąć fest i podlewaj dokładnie pH 5.8 i powinno być git.
 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Mialem tylko 2 razy uprawę w coco ale byłem zachwycony.
Podlewałem jak ziemię, raz na kilka dni i też używałem 8/16 micro/bloom z tą różnicą że na 4L a nie jak ty na 5L.
Coś prócz tego jeszcze im lałeś? Cały czas z nawozami lałeś im czy od czasu do czasu sama woda albo flush?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jeśli to jest coco to panny super zdrowe, na tym etapie czesto sa pożółkłe. Nic nie zmieniaj bo dobrze jest
 

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
Jest ok, ładnie się prezentują, życzę powodzenia, dałbym buszka na zachętę jakbym mógł :lol3::spalony:
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Coś prócz tego jeszcze im lałeś? Cały czas z nawozami lałeś im czy od czasu do czasu sama woda albo flush?

Nic więcej im nie dawałem, dolomit miałem wymieszany z coco. Nawozy przy każdym podlewaniu.
Tak jak sobie popatrzyłem na te roślinki jeszcze raz to nie masz się co spinać bo faktycznie dobrze wyglądają, szczególnie ta najmłodsza jest duża.
 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Po małym przesuszeniu i flushu podlałem je nawozami o 670ppm wylały jakieś 300ppm.Zdjęcia z dzisiaj. Jedna już chyba powoli zaczyna kwitnąć, mimo wszystko idą wolno i za wiele tego nie będzie, nie wiem co jest przyczyną. Cocos jaki używałem to coco plagron premium wymoczyłem go przez noc z wodą o ph5.5 z dodatkiem cal mag, może to nadmiar calmagu?
Dołożyłem dzisiaj lampę na cobach 2x clu 058 3500k na zasilaczu HLG-240H-C2100B MEAN WELL ustawionym na 50%mocy. Na nastepny raz pójdą 3-4 sezony one chyba wybaczają więcej błędów niż automaty.








Ona już chyba za bardzo nie podrośnie?

 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Update z wczoraj. Roślinki nabrały trochę więcej masy i ewidentnie zwiększony apetyt na suple i na wodę, leje im sporo i mało co wylatuje. Może jednak coś z tego będzie.

 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Witam, roślinki poszły ostro w górę szczególnie jacki herrery xtreme. Od kilku dni leje im samą wodę z flora kleen bo przestały zjadać wszystko co im daje(PPM wypływu około 500 a leje im wode odstaną o ppm 130) Lać im jeszcze flore micro, czy już tylko mają dostawać samą flore bloom? Na niektórych górnych liściach najwyższych topów pojawiły się jasne odbarwienia nie wiem czy to lampa je pali czy niedobory?

Niedobory czy poparzenia?



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół