nasiona marihuany

Budowa led

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Siema, czas się przygotować na lato i ograniczyć pilnowanie temperatury, mam zamiar zbudować led na 40x60, jako ze jestem w tym zielony to zastanawiał sie nad clu046 ale nie wiem ile ich wrzucic żeby nie było nadmiaru światła, x3 wystarcza ? Czy celowac w 2x clu58
Standardowo 6roslin po 7l chciałbym się wyrobic do 600zl i mieć lepsze efekty niż na Marsie 48 bo takiego miałem w planach, jeżeli ktos ma schemat co do tych cobow to prosilbym o informacje jaki zasilacz i jeszcze gdzie mogę znaleźć schemat pod taka lampe
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Jaka wysokość boxa ? Zbuduj sobie panel na jednym clu058, wysteruj na 150 z regulacją i ch*j.
6 roślin ? 4 będzie ciężko, no chyba, że utniesz na proce. ;)
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
wysokość boxa to 120, w boxie chce robić scrog aby każdy top miał taka samą ilość swiatla, ok moze potem po bokach dorzuce clu46 lub cbx i zmniejsze waty, a mogę gdzieś znaleźć schemat pod budowę (aż tak zielony jestem) chyba ze doradzacie tego clu58 z alibaby (kilka razy jakiś ziomek Wrzucił link i ponoć daja rade)
Chyba ze polecacie jakiś typowy model tego clu58 bo sam nie znam się za bardzo, zwykłą barwa 3500k czy lepiej full spectrum ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół