nasiona marihuany

[AF][2 x 1000W HPS][4,5m2] - "Growbox dobry sąsiad" - 43 x Autopilot XXL

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siema!

Chciałem podzielić się swoimi staraniami, także witam w mojej pierwszej fotorelacji i uprawie INDOOR.<coolpalacz>




- rośliny - 43 x Autopilot XXL - Ministry Of Cannabis.
- box - dł. - 300cm sz. - 150cm h. - 200cm.
- oświetlenie - 2 x 1000w HPS Lumatek odbłyśniki De Pro Miro 4 również Lumatek.
- medium - donice 11 zasypane terra canna professional.
- wentylacja - wyciągający regulowany. Dwa mieszające. Wloty pasywne.
- nawozy - uzupełnię z czasem.
- ogólne - założenia... Dobrze wejść w indoorek.
- trening - wszystkie na LST oprócz 2 sztuk. Niektórym pękła łodyga więc je uwolniłem.

Dzieci wyszły nad ziemię 1 marca także dzisiaj jest 27 dzień ich życia. W okresie veg lane na zmianę nawóz-sama woda. (jutro uzupełnię dokładnie koksy)
Dwa dni temu zalane po 0,7l na planta woda, pierwszy raz z nawozami na flo. Dzisiaj po 1l wody z nawozami na flo (również jutro wszystko uzupełnię) dzisiaj również po tygodniu przerwy powtórzony oprysk z Asahi SL. Foty!









Kilka dni temu zaaplikowana mikoryza Orca..










CRITICAL + z poprzedniej szkółki.


















Tymczasem :smoking-banana-smil​
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siemano :smileys-passing-joi.



Po skrócie opis kilku ostatnich dni. Panny i Panienki podlewane średnio co dwa dni w systemie nawóz-nawóz- woda. Na krzaka średnio 1l - 1.25l wody. Nawozy jakie stosuje to podstawa od ADVANCED NUTRIENTS (Bloom, Micro, Grow) plus dodatkowo BIG BUD oraz NIRVANA.
W niektórych drucik od LST zaczął wżynać się w łodygi tak więc wszystkie uwolniłem. Przez ostatnie kilka dni toczyłem batalię z pie*dolonym grzejnikiem także temperatura potrafiła sięgać 37 stopni... Aktualnie wszystko unormowane. Średnio 29 stopni. Podniosłem lampy max do góry także może jeszcze spadnie. Zobaczymy. Wilgotność w przedziale 40 - 50 procent. Zapodałem oprysk 150 procent zalecanej dawki asahi. To by było na tyle ogłoszeń parafialnych. Foty!

















Zapodaje jeszcze fotki z ostatnich kilku dni :smoking:.









Tyle. Jest sens po raz drugi aplikować mikoryze?



:smoking-banana-smil
 
Ostatnia edycja:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Cześć i czołem haszysz kapela :smoking-smiley-face

Na początku chciałem sprostować omyłkę pisarską w tytule fotorelacji. Plantów jest 34 a nie jak w tytule 43 :zjarany: wszystko bez większych problemów, oprócz temperatury która zdaza się być często za wysoka nawet 36 stopni. Dzisiaj montowany będzie wiatraczek wtłaczający. Nawozy to prócz podstawy dalej tylko Nirvana i BIG BUD bo narazie nic więcej nie mam. Na dwóch za wysokich połamane szczyty. Fotki z ostatnich 2 dni :
















Panny co drugi dzień przesuwane o jeden rząd że względu na mój patent podlewarski :p. Co dalej. 25 CRITICAL + wyleciało ze startera i znajduje u mnie schronienie. 2 dzień stoją bez światła. Dzisiaj już wszystko odpale. Wczoraj zaaplikowałem im sama wodę z mikoryza. Oraz oprysk asahi SL. Na dwóch zrobiłem trening wuja Bena albo przynajmniej tak mi się wydaje. Jedną wy***alem przy przesadzaniu i złamała się na wzór właśnie wujka Bena. Zobaczymy co z tego będzie <coolpalacz>








Panie oczywiście w nowym, osobnym boxie na ktorego poświęce kolejnego Upa ;).

Tymczasem Akacze, Maroki i kilka automatów rośnie już Wujciowi w szklarni na sezon. Niedługo również relacja Out. :smoking:.








Niech będzie pochwalony!
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Witam po przerwie



Bez pie*dolenia lecę dalej z monologiem :freak:. Właśnie całkowicie skończyła mi się podstawa nawozów i panie lecą tylko na Big budzie, over drajwerze oraz B52 w zawyżonych dawkach. Ostatnio z przygód to popaliło całą instalacje elektryczna w ścianach na chacie i box 2 dni bez prądu. Dwa razy je delikatnie przesluszylem w ostatnich dwóch tygodniach. A o boxie CRITICAL ami z poprzedniego postu możecie zapomnieć. Totalna porażka. Wczoraj oprysk 200% asahi SL. Lecimy z fotami:


















Kilka najszybszych pań na osobności:



























To by było na tyle. Mogę im zapodać coś ogólnie dostępnego w zamian za podstawę od Adventries??

Dousłyszenia :smoking-banana-smil
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
O

OdcieńZieleni

Guest
siema, cały grow to prawdopodobnie uprawa komercyjna, zastanawiam się czemu wybrałeś automaty ? tak mi się wydaje, że zaniedbałeś troche rośliny, nie są w najlepszej kondycji ... te z początku fotki dobrze to obrazują, zamiast 34 automatów mógłbyś spokojnie posadzić np. sezonów i je dopieścić, z tego 2KW ile zbierzesz? kilo pęknie? no offence ale wydaję mi się, że złą drogę obrałeś bo raz, żę widać ze dużo pracy przy nich nie poświeciłes a dwa to to, że ilością roślin chciałeś nadrobić wynik końcowy, a Ty sam jak oceniasz to grow?
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siema, dzięki za spostrzeżenie. Wybraliśmy automaty ze względu, że to nie jedyny Grow i chcieliśmy żeby żniwa trafiały się srednio co miesiąc. Ile zbiorę nie jestem w stanie powiedzieć bo to mój pierwszy In. Masz dużo racji, rośliny nie są idealne. Dwa razy je przesluszylem. Spalilo kable w ścianach. Mam duze braki w odżywkach. Lekko za wysoka temp. Grow oceniam na trójkę z plusem, chociaż biorąc pod uwagę że mogę być tam średnio godzinkę co drugi dzień myślę że nie jest źle. Pozdro
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Cześć :crazy:

Pod kosę poszły kolejne dwie panie. Reszta sobie powoli dochodzi... Uzupełniłem asortyment i Panie były już podlewane trzy razy kompletem od advanced oprócz Nirvany. Wilgotność ~40 % temperatura lekko ponad 30 stopni. Foty :




























 

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
Za***isty projekt :D Zazdroszcze plantów ale współczuje trymowania :D pozdro :D
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Także już drodzy widzowie wszystko skoszone, suszone, i powoli pakowane w słoiki... Palenie nie jest złe. Zapach coś ala przyprawy orientalne/maść ziołowa z nutą jakiegoś owocu. Kilka ostatnich sztuk przed kosą już dobrze przesuszone....













 

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
Jeżeli nie masz dużo czasu (bo 1h co 2 dni to mało) to pomyśl o autoptach i biotabs. Nie będziesz musiał dbać o nawozy, ani podlewać każdej, bo zakładam że to podlawanie przy tej ilosci roslin było dosyć uciążliwe :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół