nasiona marihuany

PH 80 hydrotester kalibracja i czyszczenie

Wyszukiwarka Forumowa:

Parapapa

Member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
18
Buchów
0
Cześć. Kupiłem sobie pH 80 hydrotester i dostałem do niego „pH electrode” i „pH 7.0 buffer solution” czyli z tego co wiem płyn do czyszczenia i kalibracji. W każdym razie możecie mi podpowiedzieć jak tego poprawnie używać ? Ten płyn do czyszczenia elektrody ma mi podobno starczyć na 30 czyszczen, mam leciutko wyciskać ten płyn z tej saszetki na np wacik i przecierać tym elektrodę po użyciu ? Zostawiać to takie otwarte potem normalnie ?
Przechodząc dalej ten płyn do kalibracji jest również w saszetce, dodaje się go do wody w jakiejś ilości i kalibruje czy do saszetki ładujemy pH metr a potem odkładamy i możemy kalibrować znowu czy to może 1 razowego użytku ?
Zakładając już temat zapytam również o sam pH metr. Kupiłem go i był już otwarty, nie wiem czy on to otwierał żeby jakoś zabezpieczyć bo czytałem ze dioda nie może być sucha. W każdym razie jest on oszronionymi takimi kryształkami iż tego co czytałem jest to normalne ale jestem ciekawy czy ta gabeczka która tam jest co jakiś czas trzeba namaczac w tym płynie do czyszczenia elektrod, żeby miała mokro ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół