nasiona marihuany

[Konkurs] Wino się leje świat szaleje

Wyszukiwarka Forumowa:

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Witam
Nagrody od GGS zostana wyslane w poniedzialek listem priorytetowym .
Zycze pieknych roslin i zdrowka .
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witam,

mam zaszczyt przedstawić półeczkę trofeów outdoorowca wraz z nagrodami z konkursu "Wino się leje, świat szaleje", rewelacyjny set:



  • winko z dzikiej róży słodkie od Spalonej Źarówki (P.S. nie wiem czy dotrzymam choćby tygodnia dłużej z nieotwartym trunkiem, a co dopiero 2 lata :D, gdybym miał więcej to z pewnością ale jestem zbyt ciekaw smaku i aromatu, jeszcze raz dzięki!)

  • bon w pechy.pl - generalnie jestem fanem ciekawych i ogólnie mówiąc ładnie wyglądających gadżetów konopnych, takie drobiazgi ale jeśli się gromadzą, to zaczynają przemawiać jako dowód na koneserstwo ich właściciela

  • panpestka - zafundował również nie gorszą nagrodę -kilka gadżetów, pestki Punk Devil Auto x5 (poczekają na końcówkę maja do swojej aktywacji)

  • Grześ [GGS] - priorytet doszedł następnego dnia z 6x automatycznymi Northern Lights x Amnesia








Wszystkim sponsorom serdecznie dziękuję za tak hojne dary, no i za takie rozwiązanie wyników konkursu dla Delavegi i ekipy rozkminiającej Pozdro Spalona Żarówka.
Gratuluję wygranych pozostałym uczestnikom

Tymczasem.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Winko
PS kartkę żeby lezakowało najlepiej 2 lata przeczytałem w ostatnim momencie bo juz chciałem wychlać :D niech postoi :D




a tutaj paczuszka od Pana Pestki



i paczucha od Nasiona marichuany, nawet do bonów dorzucili gratisowe nasiona jestem pozytywnie zaskoczony pozdrawiam




GGS



Jeszcze raz chciałbym podziękować dla organizatora Spalonażarówka, dla jego "pomocnika" Delavegi:freak2:
oraz wszystkim którzy ufundowali nagrody.
:spalony:
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Twoje zdrówko spalona żarówko! Wybacz ale nie wytrzymałbym 2 lata i winko w 3 dni wypiliśmy po kielichu z wieczora <joint>



Ale też zdrówko Grzesia,Pana pestki oraz załogi sklepu nasiona marihuany no i oczywiście Delavegi z całą ekipą forum haszysz :thumbs-up-smiley-em





Dzięki za prezenty!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół