nasiona marihuany

Diamond Room 120x60x180

Wyszukiwarka Forumowa:

Prasiorze

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2019
Postów
72
Buchów
0
Siemanko ... pisze jeszcze raz posta bo mi go wje...bao ..

Chodzi mi o boxa Diamond Room 120x60x180 .
Czy ktos mial/ma/widzial tego boxa ?
Co o nim sadzicie ? mam pare pytan :

1.Czy bedzie wygodne uzytkowanie w nim i bawienie sie z np 8 pannami ? czy duzo lepszym rozwiazaniem bylby box jakis 80x80x180 ?

2 Co mysliscie zeby na polowie boxa tj. 60x60 swiecil Mars Hydro 48 a na drugiej HPS 250 ?
(mysle ze byloby okej ale wole zapytac )

3. Jaka polecalibyscie sprawdzona CICHA wentylacje wraz z filtrem ? za w miare sensowne pieniadze ...
Obecnie z 60x60x160 jest Axial Floo 100 TURBO co ma 135m3/h i 38dbA co jest w miare okej chociaz wkurza mnie w nocy wirnik .. bo slychac ..


Bless...
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
1. Wygodniej w 120x60, bo wieksza powierzchnia - chyba, ze otwierany z krotszej strony to ciezko bedzie w takim tunelu. Nie widzialem, wykonania nie ocenie.
2. Da rade dwa rozne zrodla swiatla, bedziesz mial porownanie.
3. Albo cicha, albo tania. Jak przeszkadza co halas to wentylator w boxa wylozonego np gabka akustyczna, do tego dwa tlumiki dzwieku i bedzie ciszej... ale bedzie kawal rury, najlepiej do postawienia obok boxa. Sam wentylator lepiej wziac wiekszy i go skrecic zamiast brac na styk, ale duzy wentylator wiecej kosztuje, a nie kazdy da sie skrecic tanim regulatorem. Czyli przygotuj sporo kasy albo nastaw sie na halas, o.
 

Prasiorze

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2019
Postów
72
Buchów
0
Fachowa szybka za***ista odpowiedz .
Otwierany jest od szerokiej strony na zamek, takze bedzie trzeba pozbierac na tego boxa .
A drogi wentylator Twoim zdaniem to ile ? Da rade jakis taki went do 400zl ? bo filtr drugie tyle co went :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Fachowa szybka za***ista odpowiedz .
Otwierany jest od szerokiej strony na zamek, takze bedzie trzeba pozbierac na tego boxa .
A drogi wentylator Twoim zdaniem to ile ? Da rade jakis taki went do 400zl ? bo filtr drugie tyle co went :)

TD Silent ma dobre opinie, powinienes dostac w okolicy 400pln (fi 100mm). Tak jak pisalem, bez tlumikow i tak bedzie ciezko, bo nawet jak nie bedziesz sluszal wentylatora to pozostaje kwestia szumu powietrza.
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Jeżeli masz wolny czas zamow sobie gąbkę akustyczna, zbij kwadrat na wymiar wentylatora, wsadz go w gąbkę i będzie kilka dB ciszej. powinienes znaleźć fajny wentylator do 400zl na te wymiary, pamiętaj ze hps nieźle moze grzac i lepiej kupić wentylator na kilka prędkości gdybyś na prawde miał dziewczyny chronić od temperatury.
Weź sobie pod uwage kiedy chcesz sadzic pomidorki, w lato będzie kilka stopni cieplej w boxie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół