nasiona marihuany

chip led z wbudowanym zasilaczem

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
no tak.. ale skoro migro testował i mowi ze na boxa 60x60 potrzeba okolo 7 takich ledow to nie ma sie co dziwic ze taki 1 panel 50w nic ciekawego Ci nie dal.. skoro miales 1 roslinke to box min z 30x30 czyli powinno byc okolo 4 takich ledow. Czytałem tez ze lepsze sa warm white niz te full spectrum. Wiec 1 szt na boxa 30x30 to zdecydowanie za mało. wiec to tez moze byc przyczyna tego co CI uroslo.

Aha, czyli zeby oswietlic boxa o powierzchni 0.36m2 uzywajac tych nieszczesnych chipow, musisz wejsc tam z moca 350W !? I to dla Ciebie jest jak najbardziej ok, nie masz z tym zadnego problemu ? Nie wazne ze mozesz zainwestowac w diode np. CLU48 (na alibaba dostaniesz ja za 8$) i z trzykrotnie mniejszym poborem pradu osiagniesz taki sam, a moze i lepszy wynik.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Aha, czyli zeby oswietlic boxa o powierzchni 0.36m2 uzywajac tych nieszczesnych chipow, musisz wejsc tam z moca 350W !? I to dla Ciebie jest jak najbardziej ok, nie masz z tym zadnego problemu ? Nie wazne ze mozesz zainwestowac w diode np. CLU48 (na alibaba dostaniesz ja za 8$) i z trzykrotnie mniejszym poborem pradu osiagniesz taki sam, a moze i lepszy wynik.

moglbys mi podeslac link? Ja nie wierdze ze mam racje. Ale jednak jest to tanie rozwiazanie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół