nasiona marihuany

Drony

Wyszukiwarka Forumowa:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Prze***ane z tymi dronmi... Na pewno warto zadbać o dobry kamuflaż i myślę że warto się przyłożyć do treningu panienek tak aby we wrześniu nie dyndały 3-4 metrowe choinki łatwe do ustrzelenia... Ja w poprzednim sezonie miałem paranoje Dronową, jak tylko się zciemnilo a ja za***any to każde światełko na niebie jak dron haha
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
Witam
Planuje outdoor w UK i chce się zabezpieczyc w niezbędne zabaweczki,poszukuje drona z kamerka i dobra
Bateria a najlepiej 2lub 3ma poleci ktoś coś?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
W tej chwili tylko mavic mini2 to jedyna słuszna opcja
 

radecky94

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
64
Buchów
3
Odznaki
1
Może się wygłupie zakładając ten temat. Jednakże w moich okolicach coraz więcej się mówi na temat dronów, które przeczesują tereny. Sam niejednokrotnie widziałem, zwłaszcza wieczorami, drony na niebie po za granicami miast, wiosek. I nie są to pojedyncze drony, a kilka.


Czemu ma to służyć ? Kto jest posiadaczem tych dronów ? Psiarskie ? Myśliwi ? Leśni ?
U mnie ziomki srają już pod siebie co mnie dosyć bawi a równocześnie zainteresowało na tyle, aby założyć ten temat.
Osobiście myślę, że to leśni aktualizują swoje mapy. Jednakże, jeżeli w tym roku to się będzie powtarzać w tych samych miejscach, to daje już do myślenia :p
Zapraszam do dyskusji.
Psiarnia normalnie podjeżdża po tajniaku z dronem i se latają na poboczach miast . Po wioskach daleko od miasta jeszcze nie widziałem .
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
ze 2 lata temu milicja,straż graniczna i straż leśna(je**ć was),leśnicy dostali setki dronów ..to se latają

myśle ze u złodziei zioła to podstawa
 

radecky94

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
64
Buchów
3
Odznaki
1
ze 2 lata temu milicja,straż graniczna i straż leśna(je**ć was),leśnicy dostali setki dronów ..to se latają

myśle ze u złodziei zioła to podstawa
Pierwsze słyszę a mam leśnika w rodzinie żeby dostali jakieś drony :D jak już to psiarnia . Leśnicy maja kamery w lasach ale drony ?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
w woj.przygranicznych te służby dostały ~200szt. -straż leśna tak -dostała . piszesz że wymyślam bo wujek nie słyszał o dronach?
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
@drzewiec chcesz powiedzieć że leśniki łapią ogrodników? Ja słyszałem że leśniki dostali drony ale myślałem że dostali je po to żeby łapać tych co robią nielegalne wycinki w lesie, tych co śmieci wyrzucają... Ale nie że do łapania ludzi co zioło uprawiają.
?
 

radecky94

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
64
Buchów
3
Odznaki
1
w woj.przygranicznych te służby dostały ~200szt. -straż leśna tak -dostała . piszesz że wymyślam bo wujek nie słyszał o dronach?
Dopytuje po prostu . Mój wujek ani ziomka ojciec nie dostali żadnych dronów i nigdy o takich akcjach nie słyszałem żeby latali i szukali poletek. I jestem z lubuskiego przy samej granicy także ...
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
to super,nie mają,przy granicy też bo po co im taka technika ..

po prostu odpisuje,żadnej spiny

chcesz powiedzieć że leśniki łapią ogrodników? Ja słyszałem że leśniki dostali drony ale myślałem że dostali je po to żeby łapać tych co robią nielegalne wycinki w lesie, tych co śmieci wyrzucają... Ale nie że do łapania ludzi co zioło uprawiają.
?
..czy ja to napisałem? drony są używane do różnych celów,jak napisałeś,nie ma dyrektywy na szukanie spotów
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
to super,nie mają,przy granicy też bo po co im taka technika ..

po prostu odpisuje,żadnej spiny


..czy ja to napisałem? drony są używane do różnych celów,jak napisałeś,nie ma dyrektywy na szukanie spotów
Ja wcale nie twierdze że ty to napisałeś, Ja tylko pytam czy leśniki są zaangażowani w to żeby łapać ogrodników?
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
Bo napisałeś w nawiasie je**c straż leśna
No właśnie mnie to też zabolało bo znam kilku leśników i są to fajni mili ludzie. Tak wiem że zaraz ktoś się znajdzie kto powie że leśniki to chamy, ale to jak w każdym zawodzie są i ludzie są i k***y, np. są ogrodnicy co dbają o przyrode a są takie k***y co zostawiają śmieci, opakowania po nawozach itp.
I z tymi leśnikami co ich znam to nigdy mi nie powiedzieli nic o łapaniu ogrodników, a może dlatego że nie każdy leśnik wykonuje te same czynności, nie wiem dlatego pytam?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
No właśnie mnie to też zabolało bo znam kilku leśników i są to fajni mili ludzie.
a ze zrozumieniem umiecie czytać? STRAŻ LEŚNA nie leśnicy ..znam takich co znajdują i nie niszcza nawet
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
żegnam radecki94 ,dość twoich gówno wartych rad w innych tematach i szczekania na wszystkich .masz zakaz wchodzenia do Lasu
 

ZielonaMangusta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2021
Postów
48
Buchów
10
Co do samych dronow powiem tak:
Lata glownie policja i sa akcje jak np. 3 lata temu na poczatek wiosny, gdzie oblatywali wzdluz autostrady caly teren i znalezli spota, nie wykryli tylko sprawcy.
W moim sasiednim miescie komenda dostala drona i bagiety zostaly wyszkolone do jego obslugi, ale czy lataja tak sobie, zeby szukac spotow? Raczej watpie, w wiekszosci przypadkow powinien byc on uzyty po wczesniejszym cynku od ludzi, natomiast te autostradowe to mogla byc skoordynowana akcja i niekoniecznie tropili growerow, tylko przy okazji mogli sie nadziac - tego akurat nie wiem.

dostali je po to żeby łapać tych co robią nielegalne wycinki w lesie, tych co śmieci wyrzucają... Ale nie że do łapania ludzi co zioło uprawiają.
?
Niektorzy tu na FR pisali, ze wykarczowali kilka drzew(ek), rowniez jest mnostwo zdjec jak lazili po lesie np. w poszukiwaniu spota i znajdowali MNOSTWO smieci po uprawie, tak wiec tacy lipni growerzy rowniez sa w polu zainteresowania Sluzby Lesnej, pomijajac juz sam fakt, ze popelniaja przestepstwo na terenie ich jurysdykcji, co samo przez sie jest przyczynkiem do reakcji z ich strony.
Oczywiscie wszystko zalezy od czlowieka i czy jest sluzbista, czy ma w powazaniu jesli widzi, ze grower nie zostawia po sobie sladow (oczywiscie oprocz krzaka na 2 metry :ROFLMAO:).

BTW jakie sposoby i siatki maskujace polecacie do zabezpieczenia miejscowki przed dronami? Najlepiej, zeby byla tania i duza (do pociecia na mniejsze kawalki).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół