nasiona marihuany

Growbox w szafie

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Lis 14, 2013
Postów
19
Buchów
0
Czy ktoś montował growboxa w szafie? Nie chodzi o growbox zrobiony z szafy ( bo takich tematów wyszukiwarka znalazła dużo) tylko o kupny namiot wstawiony do szafy.
Mogę mieć taką potrzebę i kiedyś, gdzieś ( nie pamiętam czy tu ) widziałem jak ktoś dał zdjęcia na których był właśnie jakiś kupny growbox, wstawiony do szafy. Stąd pytanie, czy taki growbox w szafie nie będzie miał problemów z wymianą powietrza, wilgotnością i temperaturą ( i czym tam jeszcze )?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
23
Siemka, nie będziesz miał żadnych problemów pod warunkiem, że zadbasz o odpowiednie warunki tj.wilgotność, cyrkulacje powietrza i neutralizację zapachu.
Zajrzyj do moich relek tam masz wszystko opisane co i jak.
 

Erekcja

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2017
Postów
89
Buchów
2
Cześć ja miałem growoboxa w szafie nie było żadnych problemów z wilgotnością wymianą powietrza i temperaturą ;) zorganizuj to dobrze a nie będzie problemów yo
 
Rejestracja
Lis 14, 2013
Postów
19
Buchów
0
W sobotę zakończyłem pierwszą uprawę w namiocie wstawionym do szafy. "Zagrożenie" spowodowane wykonaniem takiego ruchu chyba już minęło, ale na tyle mi się spodobał ten pomysł, że raczej będę uprawiał już tylko tak. Podrzucam 2 zdjęcia przedstawiające tą konstrukcję oraz ostatnie zdjęcie tuż przed suszeniem :)
Z uprawy jestem bardzo zadowolony, dotychczas największy plon z krzaka miałem na poziomie 25 gramów natomiast teraz jest to 37 gramów :D
Z ciekawostek/nowości jakie wprowadziłem do tej uprawy to pod wpływem insiracji wyczytanych wcześniej na tym forum zupełny brak nawozów. Już od jakiegoś roku się przymieżałem do spróbowania beznawozowej uprawy, ale jednak dwie poprzednie uprawy nie umiałem się przełamać. Tym raze prawie mi się udało, a prawie dlatego, że jednak 4 razy podlałem Bio Grow'em od BioBizzu ( 2 razy na początku z myślą, że będize to standardowa uprawa jak dotychczas i potem jeszcze w fazie kwitnienia 2 razy nie wytrzymałem :) i dałem Bio Grow'a ( bo nic na fazę kwitnienia nie miałem a kupować nie chciałem ))
Dodatkowo cały czas podlewałem odstaną wodą z kranu ( dotychczas zawsze kupowałem butelkowaną ) i ani razu nie dostosowywałem wody do zalecanych widełek PH ( dotychczas prawie każde podlanie sprawdzałem PH i dostosowywałem do do skali 5.8-6.5 )
Tak więc trochę nowości w tej uprawie wprowadziłem w stosunku do wcześniejszych upraw a plon i tak okazał się dużo większy niż dotychczas :)
Aha, namiot to maleńkie 40x40 kupione specjalnie pod tą uprawę w szafie. Lampy to około 60W LEDy, jedna 30W jest na COBach, druga na mono diodach ( pod 2 fazy ) Ziemia to LightMix od BioBizz. No i pierwszy raz miałem wentylator z filtrem, dotychczas kupowałem nasiona z kategorii "Słaby zapach" i jakoś próbowałem zbijać zapach neutralizatorami ONA itp. Efekt był raczej słaby a potrzebując być kompletnie tajniacko z tą uprawą zakupiłem wentylator i filtr i efekt jest WOW, praktycznie zupełny brak zapachu. Trochę miałem problem z szumem wiatraka i wentylatora, ale do wentylatora dokupiłem regulator obrotów i na 3/4 mocy był dużo ciszej a efekt filtracji był pełny.
Edit: Aha, odmiana to gratis Critical od Royal Queen Seeds.

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół