nasiona marihuany

[200w LED][0,16m2][Hydro] 2x Purple Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
UP Po miesiacu


Witam w 110 Dniu panieniek! UP PO MIESIĄC
Dużo pisania nie ma, trochę wpadek jak widać ale i tak twierdzę że nie jest najgorzej jak na pierwszy grow!
Ostatnia dawaka nawozów poleciała 2 dni temu, kolejna porcja wody już pójdzie bez. Z pierwszą mniejszą poczekam jeszcze z 10-20 dni i ścinka, druga no to liczę tak 2x czas pierwszej co sądzicie? Może coś jeszcze podpowiecie na koniec? Pozdrawiam was i zapraszam na oględziny fotek!












<peace>
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Oficjalnie projekt zakończony! Trochę może i za wcześnie ściąłem ale nie ma tego złego!

Ziółko bardzo przyjemne, pomimo braku fioletu jest gites! Wyszło coś około 70g suchego, więc jak na takie warunki myślę że spoczko wyszło. Sprzatam boxa i ruszają przygotowania do kolejnego projektu, więc obserwujcie bacznie:headbanger: Pozdrawiam i dziękuję tym co byli i nie byli ;) Do nastpęnego ELO !

Jeżeli można prosić moderatora o przeniesienie fotorelacji do zakończonych, był bym wdzięczny.
 

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
276
Buchów
225
No i pięknie poszło jak na pierwsze hydro! Już wiadomo co będzie się działo niebawem u mnie w szafie :) POZDRO
 

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
276
Buchów
225
Daj znaka czy ci wysłać te nawozy do hydro czy nie ;)

Pewnie, że jestem chętny. Mogę wysłać jedną wiadomość na dobę. Policz mi ile mnie to wyniesie i daj znac na pw. Dzięki pięknie!
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Przestań....
Po prostu ci wyślę, u mnie się zmarnuje a ty wykorzystasz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół