nasiona marihuany

[200w LED][0,16m2][Hydro] 2x Purple Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
jo ? moze i zech jest :p a bo co? gorole ido na ustawka?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Małe info

Problem z wilgotnością zażegnany <rotfl>
Problemem była cyrkulacja powietrza. A mianowicie, powietrze nie wylatywało na zewnątrz szafy, tylko zbierała się w tej szafie a za czym idzie leciała jeszcze raz przez box. Została poprowadzona ruła po za szafę(że też tego wcześniej nie pokminiłem:pl:) Cóż człowiek się uczy cały czas:freak: Warunki jak na tę chwilę 23C+ 60%HR, zbiję pewnie do 40-50%. Pozdrawiam, następny up jak się będzie działo coś więcej. Jak na razie dolałem 1,5L wody (piją skubane) do tego po połowie dawki A+B EC 1700ppm
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
no i widzisz :D:D super ze opanowales to wszystko!! z fartem
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
"Coś tam się dzieje, ale sam nie wiem co o tym sądzić" UPUPUPU

Siemaneczko <joint> Jest to 51 dzień życia rośliny, 12 dzień indukcji( jeżeli się mylę to mnie poprawcie) Rośliny pokazują włochy ale tak za bardzo to się nic nie dzieje, jeszcze kwiatów dobrze nie buduję, choć może mi się wydawać...
Ph wody 5,5-6,0 staram się utrzymywać. Ec na poziomie 2000ppm, co 2-3 dni dolewam 1,5-2L wody oraz nawozów żeby trzymać te 1800-2000ppm, narazie tylko Canna Hydro Flowers.


Doszła też nowa stacja pogody, gdyż tamta wskazywała błędnie, stąd ta moja panika z wilgotnością :lol3:
Teraz jest wszystko w normie 45-55%Hr Temp 25-26C Dzień Noc 24C


Jak już w poprzednim zdjęciu widzieliście są i też nowi goście <lol>
Są to Ruski z Open Seed'a od [MENTION=48398]Dyslektyk[/MENTION] Dzięki bardzo!
Ruski idą w Outa, na razie posiedzą w namiocie z koleżankami ta pogoda majowa teraz taka straszna :p
Przejdźmy do rzeczy, nasionka najpierw 12h w kieliszku później na papier doba i piękne kły

Kubeczki 25cl Ziemia (Uniwersalne podłoże do kwiatów Compo-Sana)

Podlane, tylko nie jestem pewien do końca czy mam te kubki przelać do samego dołu żeby woda przeleciała czy na razie nie? No i to by było na tyle, A no i jeszcze jest Think Different który jest w 7 dnia weg

I tak jeszcze od spodu łodyszki. Z***ki jak i inne komentarze mile widziane:freak2:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemaneczko! Upik



Witam w 60 dniu roślin. Miałem nie małe zamieszanie i z tymi liczeniami floo i indukcji to mi się wszystko pokicikało.. Nigdzie nie zapisywałem ani nic... Panie mają się dobrze, nigdzie nic nie popalone od nawozów, a jedynie jak już to braki zauważam po łodygach. Ph 6,0 ec 1,9 -2 choć i tak mi się coś nie podoba. Mniejsza już zaczyna kwitnąć, a ta większa jeszcze ma opory i się dopiero otwiera ;) (dzieli ich różnica 5 dni)









No i maleństwa x2 Wr od [MENTION=48398]Dyslektyk[/MENTION] i 1x Auto think. Też nie wiem co i jak ile dni...

W tej #2 widzę potencjał, wystrzeliła fest ;) A wyszły podobnie czasowo z ziemi! No cóż zobaczymy co z tego będzie ;) Ten think też taki jakiś mały... Co będzie to będzie ;) Skupy się na dorosłych paniach.
Z pewnością coś jest nie tak, coś na bank spierdzieliłem. Czy przycinać jakieś wiatry, czy raczej zostawić i tylko sprzątać po tym jak odrzuci te które już nie są im potrzebne? Co radzicie? I te kolory liści.. Nie są za fest zielone?

Liczę na jakieś rady od was ;) Przynajmniej od tych co obserwują :) Pozdro <peace>​
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Yogiel powiedz Mi, to jest twoja pierwsza uprawa w hydro "wodzie" ? Ile ppm/EC ma sama czysta woda u Ciebie ?
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Jak na pierwszy raz w wodzie to dobrze Ci idzie, choć osobiście uważam, że w wodzie nie ma zbytniej filozofi. Dobrą masz tą kranówkę do hydro.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Aż sam się dziwię ci powiem(chodzi o wodę i uprawę) jest to mój pierwszy grow ogółem także od razu na głęboką wodę :freak: Przy wodzie pewnie i zostanę bo hydroponika była zamiarem od samego początku planowania set upu itp itd. Także nie raz nie dwa będzie w wodzie <lol>
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3


70 dni za nami! UP

Roślinki się mają o dziwo dobrze :D Pierwsza już sobie ładnie kwitnie(coś czuję że pięknych zbitych topów z niej nie będzie) Zobaczymy czy napuchnie. Sporo czasu jeszcze przed nimi, obstawiam z miesiąc jeszcze ta pierwsza, a druga się okaże. Strasznie długo indukują tak swoją drogą jak na automaty. Druga pani, będą piękne topisze coś czuje :D Ale no wyjdzie w praniu wszystko. 3 dni temu wymieniona woda EC 1.9-2.0 dodałem 3ml na 12L Bloombastic, PH 6.1







To by było na tyle :D Nic tylko czekać cierpliwie i dbać. Dodam jeszcze że zrobiłem małego fryzjera po zdjęciach i lampy już za bardzo nie podniosę :jprd: Ale chyba już nie będzie takiej potrzeby mam nadzieję... Chyba że giąć te większe szczyty żeby jakoś wyrównać? Co sądzicie??

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania i oglądania <peace>​
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemaneczko, witam wszystkich w 81 dniu rośliny. Panny już kwitną ładnie, czekamy do końca(ile obstawiacie jeszcze waszym zdaniem?) Tak obstawiam grubo jeszcze z 3-4 tyg. Ec jak narazie 1,6 Ph 5,5-6,0. Popaliłem chyba roślinę dodatkiem PK (Bloombastic) nalałem tylko raz więcej nie leję, do tego naginałem 3 szczyty z większej panny bo już by wrosło się w lampę :jprd: Jutro chyba zrobię im flush, bo już popalone na listkach znów się pokazuje... No i ogołem w tej większej roślince, powiedzcie mi czy to od ledów czy też od nawozów? Co do Flusha, Woda+Canna flush+ panienki = czysta panienka bez nawozów to wiem, tylko ile je trzymac w tym rozwotrze?. A tak ogołem popimo tych popalonych , i kilku błędów jestem zadowolony z tego jak to wygląda(jak na pierwszy grow!) Kolejne growy pewnie już będą lepsze :freak2: Byle do końca. Pozdrawiam!




 

Garygreen

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2019
Postów
76
Buchów
0
Spoko se radzisz .Tez zaczynalem od hydro i tylko w wodzie sie bawilem :). Teraz raczkuje w ziemi dla mnie cos nowego . Pozdro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
O ku**a, istną dżunglę tam masz. :scared:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
No się sam zdziwiłem :sunny: Czekaj jak wjedzie większy boks( bo jest w planach 60x60)
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
a juz nie masz mozliwosci podniesienia panelu ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół