nasiona marihuany

[200w LED][0,16m2][Hydro] 2x Purple Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Taki Apik przy środzie ;) A zatem Witam i zapraszam !
Młodsza 21 Dzień Starsza 26 Dzień
(starsza z przodu, młodsza z tyłu<rotfl>)








I tak jeszcze na niektórych liściach końcówki są popalone, ale tak na niektórych Ph 5,5 Ec 780ppm


No i jak na tę chwilę, wydaję mi się że wszystko idzie bardzo dobrze. Cenne rady i uwagi mile widziane <wodna>​
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Fajnie idą, mars robi robotę, a te popalone końcówki to zwolnij z nawozami.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Fajnie idą, mars robi robotę, a te popalone końcówki to zwolnij z nawozami.
Jak narazie się sprawdza ;) Zobaczymy jak się sprawdzi do końca grow i na następnych :) Będę obserwować Ec, najwyżej teraz odpuszczę i będę lał na kwitnienie jak już zacznie
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemanko. Chciałem się tylko spytać czy to jest oznaka niedoborów czy raczej ma za dużo?? EC wody 810ppm


A tu dwie panienki, tamtą z tyłu jeszcze potrenowałem żeby wszystko ładnie światła dostało
 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
Mówisz?? No dobra to zobaczymy, aktualnie jest podniesiony na 30cm temp około 20stp. Czytałem gdzieś że dobra temperatura wody jest 23C, ale okej wezmę to pod uwagę bo jak sprawdzałem teraz Ec i PH to w sumie temperatura wody 24,4C to trochę kicha, ale zaraz zaczynają noc więc spadnie :D Ja zresztą też :spalony: Popołudniu będę obserwował jak to tam wygląda

---------- Post Zaktualizowany 08:11 ---------- Data pierwszego postu 08:02 ----------

A i tak ten led co ja go mam to jakiś taki nie wiem, nie jestem do niego przekonany jakoś, być może przez to że za mało o nim opini znalazłem itp. I cena z dupy, bo za niego dałem jakoś 600zł, co teraz MarsaHydro 240w zamówiłem za 380zł z przesyłką I będzie Mars siedział w boxie, a z tym coś wymyśle, może jakiegoś mniejszego boxa sklepie w garażu albo zwrot lub żeby się nie pier***ić z tematem sprzedam taniej :sunny:


witam
ze sie tak wtrace i zapytam z kad zamawiales tego hydromarsa?? bo jak to tania podrubka watrubka to radzil bym zostac przy tym za 600zl. zrobilem 3 uprawy na takich wlasnie panelach i moim zdaniem to kiepskie rozwiazanie. pobor moze jest i nizszy ale wogole nie przeklada sie to na ilosc i jakosc dawanego swiatla. te ala mars hydro 300 podejrzewam ze poboru maja ponad 100w i tyle tez jest warte to swiatlo z leda. mialem powieszone 2 takie panele. roslinki na wegu byly bardzo male zbite i powoli rosly. teraz mam hps 250 . pobor pradu powinien byc wiekszy niz przy led a ilosc swiatla mniejsza a jednak porosly mi potwory piekne w dodatku hehe

biorac pod uwage ceny tych paneli( w twoim przypadku prawie 1000 zl) efekt koncowy raczej kiepski.
zarowki hps kosztuja grosze a rosliny calkiem inaczej sie zachowuja.
osobiscie juz do led nie wroce no chyba ze tylko do doswietlania dolnych parti roslin

oczywiscie to tylko moje zdanie.
zycze udanego grow i oby sie panele sprawdzily
bede zagladal co tam sie dzieje
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
witam
ze sie tak wtrace i zapytam z kad zamawiales tego hydromarsa?? bo jak to tania podrubka watrubka to radzil bym zostac przy tym za 600zl. zrobilem 3 uprawy na takich wlasnie panelach i moim zdaniem to kiepskie rozwiazanie. pobor moze jest i nizszy ale wogole nie przeklada sie to na ilosc i jakosc dawanego swiatla. te ala mars hydro 300 podejrzewam ze poboru maja ponad 100w i tyle tez jest warte to swiatlo z leda. mialem powieszone 2 takie panele. roslinki na wegu byly bardzo male zbite i powoli rosly. teraz mam hps 250 . pobor pradu powinien byc wiekszy niz przy led a ilosc swiatla mniejsza a jednak porosly mi potwory piekne w dodatku hehe

biorac pod uwage ceny tych paneli( w twoim przypadku prawie 1000 zl) efekt koncowy raczej kiepski.
zarowki hps kosztuja grosze a rosliny calkiem inaczej sie zachowuja.
osobiscie juz do led nie wroce no chyba ze tylko do doswietlania dolnych parti roslin

oczywiscie to tylko moje zdanie.
zycze udanego grow i oby sie panele sprawdzily
bede zagladal co tam sie dzieje

Witaj :) Panel Marsa zamówiłem od producenta bezpośrednio. Panel Cob Ten advenceded czy jak o sie tam zwie, kosztował mnie 700zł~ w growshopie, normalnie kosztuje coś około 400-500 więc też to jest chińskie badziewie(sam mi tak w shopie powiedział) Co do tego własnie Coba, mam plany więc też będzie użyty ^^ W tym docelowym boxie będzie leciał ten marsik. Na razie sprawuje sie dobrze, jak będzie zobaczymy :D
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Nowości wpadły :bounce:



Co do takich rzeczy, jednak wolę wydać i mieć spokój... zdupcył mi się ph metr wpadł do wody i zaczął głupieć.. się wkurzyłem i kupiłem Adwe do tego odrazu ec metr od Adwy.

Do tego dokupiłem Blossom Builder Liquid i Bloombastic, ktoś miał z tym do czynienia? Gościu w szopie powiedział ze daje takiego kopa na kwitnieniu że aż sam się zdziwię. Będę tego używał zamiast pk 13/14 od Canny. Zobaczym <peace>




Co sądzicie o tych boosterach?
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
ja to mialem.! jako probki. na korzenie, wega i kwitnienie. powiem Ci ze odlot kwiatki mialy totalny. pachnie skorupiakami! przyjemny zapaszek. polaczone z bloombastic, radze uwazac!
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
ja to mialem.! jako probki. na korzenie, wega i kwitnienie. powiem Ci ze odlot kwiatki mialy totalny. pachnie skorupiakami! przyjemny zapaszek. polaczone z bloombastic, radze uwazac!

A no własnie mówił sprzedawca żeby ostrożnie z tym Blossomem ogółem. Zobaczymy, szalał nie będę.. Już im coś dolega, końcówki liści przypalone/żółte, zmieniłem wodę na świeżą z ph 5,6 i ec 560 zobaczę czy się ogarną i powinny by już zacząć zakwitać, na dniach zrobię upa
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
czekamy czekamy. ale to popalilo je przez tego blossoma? ile zaplaciles za niego? musze sie wybrac do jakiegos grow shopa bo specyfiki. moze beda miec cos na przetestowanie.


BTW. w odpowiedzi na Twoje pytanie czy to niedobor czy nadmiar! zdecydowanie naaadmiar! zobacz jakie one sa zielone!!!! butelkowa zielen! az sa powyginane od azotu! wymieniaj wode ! ale to juz!
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
czekamy czekamy. ale to popalilo je przez tego blossoma? ile zaplaciles za niego? musze sie wybrac do jakiegos grow shopa bo specyfiki. moze beda miec cos na przetestowanie.


BTW. w odpowiedzi na Twoje pytanie czy to niedobor czy nadmiar! zdecydowanie naaadmiar! zobacz jakie one sa zielone!!!! butelkowa zielen! az sa powyginane od azotu! wymieniaj wode ! ale to juz!

Nie nie nie, blossoma jeszcze nie lałem :p Za bloosoma dałem 35zł gdzie w drugim obok koleś mówił mi 60:lol3: kpina
Przechodząc dalej, Woda zmieniona wczoraj... Woda ze studni, ph zredukowane do 5,5 Ec 560 ppm i narazie nic nie daję niech się ogarną.
Dziś jak wstałem około 7,30 to sprawdziłem jeszcze ph i ogółem wszystko przed od nich nocą (8.00) Wszystko cacy.. tylko patrzę a ta mała pierwsza oklapnięta nie wiem co może być przyczyną ;/ale normalnie oklapnięta i tak jakby podsychała... I tak ją spisałem na straty, no ale wiecie szkoda :D



 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Help!

Up po miesiącu






Sami widzicie jak to rośnie. Rośliny mają ta z przodu 35 dzień ta z tyłu 30. Martwi mnie ta starsza a zarazem mniejsza.. Fioletowe łodygi się robią, oklapnięta jakaś... Dziś znów się budzę, wstaję by sprawdzić wszystko i znów oklapnięta.. Co do tych fioletowych łodyg... Może to być już ta pora żeby lać nawóz na flo? Że zaczyna jej brakować NPK?? PH wdoy 5,5 EC 650ppm. Druga sprawa, nie powinny już zakwitać? Jakieś włoski nie powinny by się pojawiać? Nie wiem czy przełączyć na 12h i czy by nie nalać pół bądź pół z pół dawki nawozów na flo. Co myślcie, co radzicie? Dodam że wodę którą brałem do zmiany pochodzi ze mojej studni głębinowej
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak dla mnie palenie po bloombasticu jest paskudne, słodko-mdłe bardzo charakterystyczny smak i zapach.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Nie ma to jak przydupic zwykla melase na ostatnie tygodnie. Jestem zadowolony z melasy. Używam takiej zwykłej karpiowiej. 3stolowe łyżki na 5 l wody i jest lala.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemanko ferajna :jaraczz:

Z ostatnim upem, zapomniałem napisać że nalałem 10ml A + 10ml B Canna Hydro Flovers
Co pomogło roślinkom stanowczo! <coolpalacz> Ph staram sie utrzymać 5,5-6,0 Ec na tę chwilę jest 1,560 i nic nie będę dolewał, tylko sama woda bo piją niemożliwie <rotfl> Po za tym myślę nad zakupem filtra odwróconej osmozy, takie dla akwarystyki za 100PLN widziałem, opłaca się czy nie? No to foteczki, i zapytanie czy już mogę liczyć flo? Roślinki w 39 weg 1 flo??? (z racji że rośliny dzieli 5 dni pozwolę zaokrąglić wszystko do jednego, po prostu żeby się nie pierdzielić :freak:)




I panienki razem, ucieszyłem się jak nic że ta pierwsza wystrzeliła :D Zrobiłem jej fryzjera z dołu i teraz niech mocy idzie w topy :jaraczz:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół