nasiona marihuany

Przygotowania do szklarni 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
W tamtym roku zakupiłem nową szklarnię, poprzednia w której trzymałem cheese została rozdupcona przez ziomwy wiatr siejący rozperduche w uk każdego roku
R.I.P.
displayimage.php
[/URL][/IMG]

Nie smucę się, bo w tym roku sprawa wyglada jaż tak:
displayimage.php
[/URL][/IMG]
Wymiary: 365cmx185cmx190cm (190 o wysokosc w najwyższym punkcie)
W tym roku plauje do kokosa od ATAMI wrzucić:
5 x A.M.S.
6 x Auto Glueberry og
3 x Auto Ak47
Może jeszcze jakąś sativę w automacie dorzucę w czerwcu.
Dodatkowo kilka papryk i pomidorów bo tye miejsca mam że japie****ę xd

Teraz dla porównania: donice z roslinami w satrym foliaku(panie swieć nad jego duszo)
14995287270221379060547.jpg


[h=1]A tutaj nowy nabytek, w tamtym roku juz na próbę jedna sative zrobiłem. W samym kokosie ja trzymałem i wyszło z tego ponad 7 uncji gotowego suszu na perfekt trymie.[/h]
received_198708911061372.jpeg

W tym roku ztuczna trawa (recykling z podwórka) wylądowała na podłodze zrobionej z plastikowych palet żeby do środka nie właziły te *****e nagie slimaki
IMG_20190324_142535~0.jpg



Jak wam sie podoba?
Będzie zainteresowanie fotorelacją?
Jakie sativy w auto polecacie?
 
Ostatnia edycja:

gulasz

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2010
Postów
171
Buchów
77
Witam, tak na moje oko strasznie bd wszystko widać przez te szyby, spryskaj je jakimś wapnem (tak się robi przy uprawie pomidorów) ten zielony foljak lepiej wszystko maskował ale nie wiem też jakie masz sąsiedztwo licho nie śpi
5 szt a.m.s rozsadzi tą szklarnię chyba ,że ograniczysz je wielkością doniczek. Jak planujesz koko to i wielkość donic za wiele nie zmieni po porosną wielkie. Sam mając taki kwadrat dla dziewczyn przygarnoł bym jakieś półautomaty od GGS w takich warunkach pokazały by pazur i są sporo szybsze. Co do af sativ zerknij co tam bebook napłodził z sugar haze <peace>
Pozdrawiam i jak będzie fr to na pewno bd zaglądał
 
Ostatnia edycja:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Marzyła mi się taka szklarnia jak mieszkałem na wsi , teraz lipson ale nie nie narzekam :) na pewno będzie robiło wrażenie jak to wszystko spuchnie od środka :)
Jak że smrodem podczaszy flow masz jakieś filtry itp.
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
szklarnia marzenie :) rób fotorelke!!

ja wkladam w tym roku na out napewno jack 47 xl auto, mialem jack 47 auto to byl najwiekszy autos z mojej kolekcji (in) , takze moze cie zainteresuje
 
Ostatnia edycja:

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Bede zagladal tez mam maly foliaczek I sobie zmontowalem skrzyne wczoraj na pewno cos do niej wpadnie:)
Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół