nasiona marihuany

Bobry na spocie

Wyszukiwarka Forumowa:

Michciek

New member
Rejestracja
Mar 9, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam, ostatnio znalazłem ciekawy spot mianowicie starą opuszczoną żwirownie z trudnym dostępem gdzie jest dużo obalonych drzew, wszystko jest porośnięte wysoką trawą lub tatarakami ale jest jeden problem bo jest tam dużo bobrów widziałem ich tamę, norę i też dużo ściętych przez nie drzew i jestem ciekaw czy nie będą zainteresowane moimi roślinkami?:sunny:
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
521
Buchów
430
Odznaki
1
Jak będziesz sadził blisko rzeki to myślę że bedą zainteresowane czytałem tutaj na forum wiele postów gdzie ludzie pisali ze im bobry zniszczyły krzaki :)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Bobry to ciężki przeciwnik na oucie... Tną wszystko jak leci... zwłaszcza wiosną.
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Raz miałem spota w bliskiej nawet odległości od bobrów, ale nie moje roślinki ani trochę nie odczuły ich obecności ;) Raczej bez obaw, ale jak mówię źle to niech ktoś mnie poprawi.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Mnożą się na potęgę. Nie mają naturalnych wrogów i koszą wszystkie drzewa w okolicy. Ostatnio rozmawiałem z facetem od straży leśnej i mają z nimi spore problemy.Są pod ochroną i to one rządzą na swoim terenie. Ja bym posadził krzaczki troszkę dalej bo żywią się roślinnością.
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
ja bym tam dokoła szmatki z hukinolem i biotec użył raz na tydzień, powinno być gitez mam tez te gryzonie na spocie w tym roku trochę kamuflaż wycięły zobaczymy w sezonie czy nie opitolo mj :D
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,075
Buchów
1,628
Bobry to hu*e :D
Jednym tną krzaki, innym kamuflaże, mi zalały spota.
Stawiając tamę, zalało mi całego spota 2 lata temu. 25 dołków szlag trafił
Z ziomkiem tamę równaliśmy praktycznie do zera, chyba nie skłamie jak napisze ponad 10 razy...
Za każdym razem była odbudowana solidniej i wyżej następnego już dnia... Daliśmy sobie spokój, żeby ich nie powybijać haha
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół