nasiona marihuany

Co o tym myślicie ?

Wyszukiwarka Forumowa:

esqunek

New member
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam zamówiłem nasionka od sensi seeds-shiva skunk auto i mam kilka pytań.
Dadzą one sobie rade np. jak bym je przerzucił na spota w taką pogode ? I je poprostu dopieszczał jakimiś nawozami?
Jestem początkujący robię to po raz pierwszy i zastanawiam się czy je zasadzić normalnie w glebie czy donicach ludzie pomocy ?


 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Wysadzanie w marcu to nie za dobry plan, a nawozy nie zastąpią słońca i temperatury, których jest o wiele mniej niż w maju, czy czerwcu.
Czy bezpośrednio w glebie, czy w donicach, to zależy od miejscówki i twoich własnych preferencji.
Skoro jesteś początkujący to czytaj forum bo jest to dobrą nauką, gdybyś poświęcił naprawdę chwile na czytanie, to byś wiedział co robić i nie zakładał takiego tematu, poważnie ;)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Człowieku wszystko masz w haszyszopedii... Autosy kielkuj na majówkę i w połowie maja na spota najlepiej pod klosza z butli... Sadz w głębię będzie mniej roboty z podlewaniem... Jak sądzisz pierwszy raz to weź jeszcze jakaś odmianę sezonowa co byś trochę doświadczenia załapał...
 

esqunek

New member
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
3
Buchów
0
a dobry pomysł żeby jedną roślinke trzymać w domu i wynosić ja na dwór w dzień a na noc chować do domu czy roślinka będzie się stresować bo tego nie mogłem sie doczytać czy teraz da rade sadzić itp. więc mi tu wytłumacz ^^
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Teraz nie ma sensu sądzić auto bo za mało światła będzie miał i karzelek wyrośnie, sezonowe od biedy można męczyć już ale auto maja za krótki weg.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Ziomek daj teraz spokój ,masz jeszcze kupa czasu jak chcesz coś mieć swojego i dobrego. Pomysł kiepski z chowaniem do domu i wystawianiem na zewnątrz. h*j z tego będzie !!!!jedyny plus to tylko jak tak zrobisz to jakaś nauka któro pojmniesz jak spróbujesz. Poświęć czas do dobrego momentu na naukę bo mj nie jest tam jakoś roślinom tylko bardzo wymagający damo. Pozdrów i je**c panów co h*j pomagają a odrazu z ryjem leco. Po to jest dział początkujący by panowie bądź panie zadawali pytania jakie je nurtojo . Także respekt.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół