nasiona marihuany

600W LED / Amnesia Haze Auto / White Widow Auto XXL / Auto Blackberry Kush / Solomatic CBD

Wyszukiwarka Forumowa:

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Ta 'auto' blackberry kush to sezonówka, jak przez 2 miechy nie kwitnie to nawet nie mam wątpliwości.
Sprawdź czy dochodzi pod polskim niebem i jeśli tak to możesz zrobić desant na zewnątrz i spodziewać się 3 metrowego drzewa, jeśli nie to sytuacja się trochę skomplikuję <lol>
Zdarzyło mi się kiedyś jak zaczynałem przygodę z mj mieć w boxie 4x critical jack od dinafem które miało być automatem, a wyszło jak u Ciebie :smokee: na szczęście uwzględnili reklamację i wysłali dodatkowe pestki, nie były to też jedyne rośliny w boxie ale gdyby tak było, to 2 miesiące stracone i ile nerwów zszarpanych :freak:
Podstaw coś pod te mniejsze krzaki żeby w miarę wyrównać poziom co do wyższych koleżanek.
Pozdro
 

ZieleNaKraterze

New member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
4
Buchów
0
To śmiesznie bo na ganjafarmer jest napisane że ma od 1m do 2m. A i jeszcze jedno mógłbyś zrobić zdjęcie makro topa? Byłbym bardzo wdzięczny.

---------- Post Zaktualizowany 18:13 ---------- Data pierwszego postu 18:12 ----------

RavenAmnesia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół