nasiona marihuany

Podłoże z Bat guano

Wyszukiwarka Forumowa:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Chce w tym roku przygotować ziemie pot autoamciki z bat guano. do tego poźniej też nim podlewać w proporcajch jak podaje producent. Pytanie jak wymieszać z ziemia uniwersalna proporcje ? Do tego dodam troche obornika od kurek oraz szczyptę azofoski. Oraz czy warto taka mieszanke przygotować odpowiednio wcześnie ??
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie wiem czy dawałbym jeszcze ten obornik na Twoim miejscu. Tym bardziej, że chcesz dodatkowo podlewać. Batguano fajnie się sprawdza. Dodawałem je przed wysadzaniem roślin na spocie. Tj mieszałem na miejscówce i od razu sadziłem krzaki. Przy dodatkowym nawożeniu w końcowej fazie weg wystarczyły dwa pojemniki na mocz na 40l. Sama ziemia już była dość bogata w nawozy ale myślę, że zwiększając dawkę batguano można byłoby mieć z głowy nawozy na cały weg.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
hmm możę i masz rację. Nie ma co za przesadnie. Zamierzam robić 12 litrów mieszanki ziemi uniwersalnej bądź Canna Terra Profesional zobaczymy. Kwestia jake proporcje z bat guano ? Do tego zamierzam podlewać bat guano.
 

raza

Member
Rejestracja
Lut 15, 2014
Postów
11
Buchów
0
nie dawaj na wega pod automaty bat guana bo za szybko zaczynaja kwitnac.
 

raza

Member
Rejestracja
Lut 15, 2014
Postów
11
Buchów
0
Mozesz rozwinac? Jak guano przyspiesza kwitnienie?

w zeszlym roku dawalem guano pod auto ale to bezsens bo mialy moze 2.5 tygodnia i zaczynaly kwitnac, byly w ch*j male. mysle ze guano na flo by bylo lepiej dac.
 
Ostatnia edycja:

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
Dokładnie jak pisze przedmówca. Baty typowe na flo.
Z automatami trzeba uważać na nawozy. Im wcześniej przygotowana mieszanka tym lepiej.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Kupa nietoperza jest za***ista na wega i nie rozumiem w jaki sposob ma cokolwiek przyspieszyc, tym bardziej u automatow, gdzie glownym czynnikiem odpowiedzialnym za kwitnienie sa geny. Na moje pie****icie kocopoly, bo bat guano ma za***iste proporcje na weg i flo. Duzo fosforu dobrze robi na korzenie, do tego Ca i Mg niezbedne do prawidlowego wzrostu, troche azotu i innych pierwiastkow. Przy uprawie organicznej bardzo dobry nawoz.
 

raza

Member
Rejestracja
Lut 15, 2014
Postów
11
Buchów
0
Kupa nietoperza jest za***ista na wega i nie rozumiem w jaki sposob ma cokolwiek przyspieszyc, tym bardziej u automatow, gdzie glownym czynnikiem odpowiedzialnym za kwitnienie sa geny. Na moje pie****icie kocopoly, bo bat guano ma za***iste proporcje na weg i flo. Duzo fosforu dobrze robi na korzenie, do tego Ca i Mg niezbedne do prawidlowego wzrostu, troche azotu i innych pierwiastkow. Przy uprawie organicznej bardzo dobry nawoz.

na sezony lub polauto nie ma nic lepszego od guana ale pod auto sam testowalem i odradzam, pisz co chcesz ziom
 
O

OdcieńZieleni

Guest
a czym się rózni auto od sezonu jeśli chodzi o pobieranie tych składników? [MENTION=67329]raza[/MENTION] prosze Cie, nie pisz głupot
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Ziemia bedzie Canna Terra ok 10L na planta, chcę domieszać jeszcze bat guano do ziemi, wiecie jakie proporcje na worek canna dodać ?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Hehe guano chu**we dla AF dobre kocofiksy :brawo:

Ziomal do zwykłej ziemi ogrodowej na 10l to dwie garście około 0,5l. Ty masz lepsza ziemię to garść około 0,2-0,3l styknie zwłaszcza że to dla AF.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Coś jeszcze należało by dołożyć na kwitnienie ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Coś z potasem, np. palm tree ashes.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół