nasiona marihuany

Podłoże z Bat guano

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
doświadczenia takie że wszystko jedno jak podasz, ważne żeby ostrożnie dawkować bo mocne to jest i można popalić krzaki łatwo.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
mieszanka na 100 l ziemi 5 litów guano, do tego dodać jeszcze bat guano w płynie na flo ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Możesz, aczkolwiek to zależy od samych roślin. Patrz i obserwuj czego im będzie trzeba. Ogólnie całkiem miło wspominam guanokalongi, w sensie całą serię tego producenta. Dobre efekty z nimi miałem.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Dałem tak jak producent zaleca 5kg na 100L ziemi, do tego kilka garści dolomitu. Pestki strzeliły i poszły do ziemi. Nie wiem co jest ale nie rosną ! jeszcze tak nie miałęm. Czy błedem możę być domieszanie do ziemi dal sadzone batguano ?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Daj jakieś foto, jak nie rosną to coś na pewno nie tak, a wiadomo przyczyny mogą być różne.


Co do batguano to jeden z najlepszych nawozów dlugodystansowych jeśli chodzi o sadzenie konopi
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Bo nasiona daje sie do mieszanki ubogiej w nawozy a przesadza juz do wzbogaconej.
Czesto tak jest ze siewki sa popalone go samego startu.
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0


ja dalam gat okolo malej garsci na 7 l doniczke i troche dolomitu panienki maja okolo 68 dni to sa automaty dokladnie nie pamietam od kiedy rosna ale gdyby nie moj blad w okolo 20 dniu to moze jeszcze lepiej by wygladaly przenawozilam je nawozami azotem podejrzewam to 3/5 tyg albo 4 kwitnie wydaje mi sie ze gat w rzaden sposob nie przyspieszyl kwitnienia
 

harrykriszna

Member
Rejestracja
Sty 18, 2020
Postów
7
Buchów
0
Podepnę się trochę pod temat, tak czytając wypowiedzi w tym wątku, zastanawiam się czy jak zmieszam granulowane oborniki, kurzy i bydlęcy, będzie jeszcze jakaś potrzeba dodawania bat guano ? Np. jeżeli dodam bat guano na flo, to nie spowodują przenawożenia ? Czy roślina sama sobie dobierze brakujące składniki, np. fosfor i potas ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół