nasiona marihuany

Pompa wodna ręczna

Wyszukiwarka Forumowa:

Mdk

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
80
Buchów
0
Czy dobrym pomysłem jest zakup pompy wodnej ręcznej i wsadzić jedną końcówkę węża do rzeki i pompowac wode żeby nie schodzić do rzeki? I czy to wogóle może wyaplic robił to ktoś kiedys ?
 

marihuanista.

Member
Rejestracja
Mar 30, 2018
Postów
24
Buchów
0
Tak, ja robiłem. Dodatkowo nawadnianie kropelkowe zainstalowałem i zamaskowałem. Ręcznej pompki nie używałem, aczkolwiek używałem pompy elektrycznej + akumulator. Taki mały jak do skuterów. Zabezpieczyłem go w ziemi dookoła kartonami i przykryłem blachą, zaś na niej maskowanie w postaci ziemi, trawy liści, patyków i takie tam. Wiesz o co chodzi. Pod blachą guma wiadomo, by zwarcia nie było. Jak chcesz coś dopytać, to pisz. Chętnie odpowiem.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Tak, ja robiłem. Dodatkowo nawadnianie kropelkowe zainstalowałem i zamaskowałem. Ręcznej pompki nie używałem, aczkolwiek używałem pompy elektrycznej + akumulator. Taki mały jak do skuterów. Zabezpieczyłem go w ziemi dookoła kartonami i przykryłem blachą, zaś na niej maskowanie w postaci ziemi, trawy liści, patyków i takie tam. Wiesz o co chodzi. Pod blachą guma wiadomo, by zwarcia nie było. Jak chcesz coś dopytać, to pisz. Chętnie odpowiem.

Widze że kolega jest obeznany w temacie aku i podlewania. A istnieje jakiś timer na 12v? Tzn żeby wiesz ustawić żeby pompka chodziła np 1h dziennie codziennie?
Ciekawa opcja by taka była
 

marihuanista.

Member
Rejestracja
Mar 30, 2018
Postów
24
Buchów
0
TS-EF201 tani, łatwy, prosty w obsłudze. Chyba sobie poradzicie podłączając go do akumulatora? Tylko pamiętajcie, że akumulator musicie za jakiś czas naładować. Nic nie trwa wiecznie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół