nasiona marihuany

[65w][LED][0.16m2] - Gorilla Zkittlez, Special Queen, Skunk #1

Wyszukiwarka Forumowa:

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
UP

Podlewałem rośliny więc postanowiłem zrobić kilka fotek.

24 Kwietnia - Dzień 27 / 12 dzień 12/12

od dziś będą miały 11/13 bo coś nie zbierają się żeby zakwitnąć, a już długo to trwa. Są jedynie gdzieniegdzie małe calyx'y bez włosów, ale to się nie zmienia już od 5 dni.

Ostatnim razem podlewałem bez Fishmixa/Biogrow i już tak zostanie, zaczną kwitnąć to dorzuce coś na flo Podlewane są w ml/L
5ml RootJuice
2ml ActiVera
2ml Algamic
+ calmag od atami jako oprysk 0,5ml/L

Gorilla Zkittlez
IMG_8790.JPG


IMG_8791.JPG


Skunk #1
IMG_8792.JPG


IMG_8793.JPG


Special Queen #1
IMG_8794.JPG


IMG_8795.JPG


Automaty White Widow - dzień 21 / flo 1
Powoli miejsca brak więc pewnie kwestia paru dni i pójdą do folii :) mam jeszcze 3 pestki tych automatów i do piątku powinny przyjść automaty od grzesia a konkretnie 6x Grapefruit x Girl Scout Cookies (wszystko inne wykupione XD), plus pewnie jakieś gratisy więc coś tam na out będzie, ewentualnie coś domówie w czerwcu.
Na jednym z automacie wyskoczyło calmag ale po oprysku się to zmniejszyło
IMG_8796.JPG


I tutaj wszystkie razem
Od lewej
u góry - Gorilla, automaty
na dole - special queen, skunk
IMG_8803.JPG
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
JuiceRoots już odstaw. BioGrow pół dawki śmiało dawaj.
Jedziesz z tabelą BioBizz?
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
RootJuice planowałem po tym podlaniu odstawić
tak, z tej korzystam

 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Siema!

Z racji, że coś tam zaczęło się dziać to zrobię upa

Cholernie długo trwało to zanim pokazały włochy.. najbardziej do przodu z tym jest Special Queen#1, potem Skunk#1 a na końcu ...Gorilla Zkittlez - bardzo z tyłu

Teraz zaczyna się ta lepsza część uprawy :D

Zmieniłem 2 z 5 ledów na 2xCFL 35w 2285 lumenów, także obecne światło to 109w i 9133 Lumenów (było 65w i 7605 lumenów) Czy dobrze, że zamieniłem? Nie wiem, ale chyba więcej światła się przyda na flo :)

Podlewanie ml/l
3ml ActiVera
3ml Algamic
1ml Biogrow
2ml BioBloom

w późniejszej fazie zrezygnuje z Biogrow, zwiększe BioBloom i dodam Topmax :)

1 Maja - Dzień 34 / 19 dzień 12/12

Special Queen#1
IMG_8920.JPG


Skunk#1
IMG_8919.JPG


Gorilla Zkittlez - to chyba jedyne włosy na całej roślinie :sunny: także w ch*j słabo jak na 19 dzień indukcji

IMG_8921.JPG


Od lewej
Góra - Gorilla Zkittlez, Special Queen#1
Dół - Skunk#1

IMG_8917~0.JPG


Gorille musiałem troche odsłonić bo liście ku**a takie wielkie i sterczące do góry że wszystkie odrosty przysłonięte :freak2:

Jak widać są goście w boksie a dokładnie
1x White Widow od Anakondy
2x Grapefruit x Girl Scout Cookies od Grzesia

Automaty które do tej pory trzymałem w boksie obecnie znajdują się w folii i już fajnie flo się zaczyna :)

2x White Widow od Anakondy - dzień 28 / 8 dni od pokazania włosów






Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Siema, taki szybki up jak dziewczynki śpią :D

Special Queen #1 - Najbardziej do przodu z flo


Skunk#1 - Na zdjęciu nie widać dokładnie ale jest już trochę włochów na szczytach :)


Gorilla Zkittlez - Ten to mnie wk***ia, chu*a kwitnie, ledwo co włosy puszcza, ale szczyty zaczynają się robić jasne więc powinien ruszyć na dniach...


A tutaj AF'y Grapefruit x GSC od grzesia, chyba widać od razu która roślina jaką przewage genów ma :D


Rośliny wg mnie w bardzo dobrej kondycji, zero niedoborów i przenawożeń... póki co jestem zadowolony z tego grow :D
jedyne wk***ienie jakie jest to, to, że dziś 23 dni od przełączenia a wygląda to jak wygląda...
nie wiem czy to "geny" czy może 12/12 "nie działało" ale w sumie nawet miały z 12h i 15 min ciemni bo światła włączały się z opóźnieniem lekkim, po zmianie na jakieś 11/13 w miarę szybko na dniach zaczęło się coś dziać dopiero, nie wiem gdzie doszukiwać się problemu i co było przyczyną tak długiej indukcji.... :confused: 23 dni a u gorilli indukcja nadal trwa XD


Rady i z***y mile widziane :D a tymczasem elo elo do piątku. Mam nadzieję, że będzie ciekawiej :smokee:
 
Ostatnia edycja:

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
10 Maja - Dzień 43 / 28 dni od przełączenia

Dobry wszystkim,

Ogólnie wszystko idzie spoko, nawet gorilla zaczyna kwitnąć. Niektóre odrosty połamałem u skunka i SQ żeby to troszkę je wyrównać, ciasno w boksie ale ja tam jestem zadowolony, ba! i to bardzo zadowolony! Ta długa indukcja chyba wyszła na plus :) "szczytów" u SQ naliczyłem 9, u skunka 9-10, a Gorilla zkittlez 6

Special Queen#1
IMG_9117.JPG


IMG_9118.JPG


IMG_9128.JPG


Skunk #1
IMG_9119.JPG


IMG_9120.JPG


IMG_9125.JPG


Gorilla Zkittlez
IMG_9132.JPG


IMG_9133.JPG


IMG_9129.JPG


Razem
IMG_9140.JPG


A w folii automaty :) Dostały trochę "w kość" przez przymrozki ale i tak dobrze idą :D






W przyszłym tyg, ogolę troszeczke doły, ale minimalnie bo raczej będę ścinał na 2 razy :)

To na tyle, lecę podlać panny, pozdro i do za tydzień! :tiphat:
 
Ostatnia edycja:

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Grow bez problemów, to nie grow... :D

na Special Queen niektóre włoski brązowieją, powyginane jakby przypalone, nie wiem co jest przyczyną, nie powinno to tak wyglądać

Wcześniej podlewane tak jak pisałem ml/l
3ml ActiVera
3ml Algamic
1ml Biogrow
2ml BioBloom

Pomyślałem, że to za dużo nawozów i włoski się skręcają od tego, dlatego dziś, bo już miały troszeczkę sucho zmniejszyłem dawki do 2ml/L i podlałem bez biogrow (na liściach nie widać żadnych oznak popalenia)

Odległość od lampy 14-15cm

lampa za nisko? bo przenawożenie raczej odpada, nie na wszystkich szczytach tak się dzieje, ten wygląda najgorzej, bardzo bym był wdzięczny jeśli ktoś by mi pomógł

 
Ostatnia edycja:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
a wiec tak.! wydaje mnie sie. i zaznaczam, iz nie jestem tego pewny zeby nie wprowdzac w blad. nawet lekkie przenawozenie moze byc widoczne na pistlach. sa najdelikatniejsze. liscie jakos to przezyja. nie musza dawac oznak przenawozenia. moglo tez byc tak ze lampa za nisko i susza w ziemi. no i te dwa czynniki tak zadzialaly.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Mordo daj im raz wody z odpowiednim pH bez żadnych wspomagaczy.
Co za dużo to niezdrowo...

Liście widać że są mega zielone, więc azotu im nie żałowałeś od początku :)

To, że producent pisze o swoich wspaniałych organicznych nawozach, że są nie do przedawkowania jeżeli używasz ich tak jak ON zaleca,
to nie znaczy, że każdy krzak powinien być odżywiany tak samo :)
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Ph zawsze daje dobre, bo sprawdzam przed podlewaniem
Z tym azotem to nie wiem, nawet nie 1ml/L biogrow to chyba nie tak dużo, na żywo nie są aż tak zielone
Odstawię nawozy przez 2 podlania a potem dam po 1ml/L Activera, algamic, biobloom i topmax :)
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Jedno porządne podlanie samą wodą wystarczy :)
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Siema! :)

15 Maja, Dzień 48 / 33 dni od przełączenia

Kilka fotek zrobiłem to zrobię upa, podlałem ostatnio raz samą wodą i po 3 dniach od razu się pannom polepszyło, jeszcze jedno podlanie wodą i zacznę lać po 1ml wszystkiego, jak zaczną być głodne to zwiększe :)

Skunk #1 - Fajnie rośnie, najniższa i najmniej żywicy (póki co, zaczyna się pokazywać dopiero), fajne bobki będą <peace>
IMG_9279.JPG


IMG_9283.JPG


Special Queen#1
IMG_9284.JPG


Ten szczyt ze zdjęcia z poprzedniego postu. Widać, że mu już lepiej :D
IMG_9285.JPG


Z kolei, inny sczyt tej samej rośliny a całkiem zdrowy
IMG_9286.JPG



Gorilla Zkittlez - W końcu się ruszyła, na zdjęciu wygląda na mniej żywicy niż jest na żywo.... czuję, że będzie oblana mocno :D jak troszeczkę podeschnie to ją pozginam i wyrównam bo wystrzeliła w górę
IMG_9288.JPG


IMG_9293.JPG


IMG_9292.JPG


Wszystkie razem :)
IMG_9297.JPG


I troszczeczkę podgoliłem doły, chyba nie przesadziłem :)
IMG_9301.JPG


Pozdro! <peace>
 
Ostatnia edycja:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Jak dla mnie elegancko wygolone :) świetnie wiążą się szczyty oby u mnie za tydzień też tak to ładnie wyglądało :)
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Cześć :)

Rośliny powoli sobie rosną :D A ja zrobię szybkiego up'a, opisze co i jak, także zapraszam:

20 maja Dzień 53 / 38 dni od przełączenia


Dziś rano podlewałem :) Wymieszałem troszke Bio-ATAMI z Biobizzem, czy dobrze zrobilem? Niżej opiszę co i jak
i przy okazji dam fotki (fotografem nie jestem także przepraszam :D)


Skunk#1
ml/L
1ml Flower-C
1ml Flavor
1ml Bloom-C
1ml TopMax
1ml ActiVera
1ml Alg-a-Mic
Połamałem ją troszeczkę zeby bardziej rozlozyc, mało żywicy na lisciach, tylko na kwiatach, 27cm wysokosci :D
IMG_9454.JPG


IMG_9455.JPG


Special Queen#1
1ml Alg-a-Mic
1ml ActiVera
2ml BioBloom
1ml TopMax
0.5ml Flavor
0.5ml Bloom-C
Ten to mnie bardzo Ciekawi, czuję, że będzie miał dobre grube pałki :D podobno gotowy w 8 tyg flo a mamy ok 38dni od przełączenia czyli dopiero jakieś 3 tyg na flo jest, jeszcze czasu... :D 36cm wysokości
IMG_9447.JPG


IMG_9449.JPG


Gorilla Zkittlez

1ml Alg-a-Mic
1ml ActiVera
2ml BioBloom
2ml TopMax
Plon raczej nie będzie za duzy, ale zapowiada się na bardzo zywiczny i mam nadzieję, że smaczny i mocny, jestem ciekawy tego jak będzie działać :) 44cm wysokości
IMG_9460.JPG


Zrobiłem lekkiego fryzjera żeby to przewiewniej było

TYWV4593.JPEG


Powoli sobie puchnie, także następny up za tydzień :D pozdro!
 
Ostatnia edycja:

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Siema, ogólnie pół grow źle podpisywałem rośliny, dopiero przedwczoraj to zauwazylem przy podlewaniu i było takie zdziwienie "to jest skunk?!" myliłem cał czas skunka ze specialqueen, zedytuje posty poprzednie a pod wieczor zrobie upa :)

---------- Post Zaktualizowany 13:07 ---------- Data pierwszego postu 07:57 ----------

Siema :)

27 Maja - Dzień 60 / 45 dni od przełączenia

Coś tam sobie puchnie :D tym razem już prawidłowo podpisane :

Skunk #1
LUWT0453.JPEG


ECVV5179.JPEG


KVQK6256.JPEG


Special Queen #1
MRTU1372.JPEG


W ch*j twarde topy :D
SLYD4782.JPEG


QOLX5606.JPEG


Gorilla Zkittlez - dużo żywicy ma
GXML3624.JPEG


OQBU4525.JPEG


SBNY8816.JPEG


QVQO7309.JPEG


Grupowe, podoba mi się :D
URUQ5624.JPEG


powoli rosną, jeszcze dużo spuchną, mają czas :D Ja jestem zadowolony, myslę, ze koniec czerwca będzie pierwsza ścinka, pozdro do kolejnego upa! :)

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół