nasiona marihuany

Guz mózgu

Wyszukiwarka Forumowa:

Edekzkredek

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
15
Buchów
0
Witam sprawa wyglada następująco ojciec od 2 tygodni przebywa w szpitalu na chwile obecną wiadomo ze są 2 małe guzy w głowie i coś na nadnerczach reszta organów czysta(badany od stup do głowy) obecnie trzeba czekac na wyniki badań 2 tygodnie, dziś wychodzi do domu. Narazie niemam dostępu do RSO a wiec chciałbym mu zacząć podawać CBD doradzi ktoś jaki ekstrak wybrać i w jakich ilościach podawać? Myślałem nad takim(Max Hemp olej konopi CBD / CBDa 50%) czy to dobry wybór? Czy jest coś lepszego? Pozdzrawiam i proszę o pomoc
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Wyniki znalezione w sieci, nie mam zielonego pojęcia do jakiego stopnia informacje są prawdziwe lub z jakich seedbanków trzeba brać nasiona żeby uzyskać jak najlepszy efekt w uzyskiwaniu oleju, wyszukałem tyle ile mogłem


W 2007 roku naukowcy z California Pacific Medical Center w San Francisco opublikowali wyniki badań, z których wynika, że CBD – jedna z aktywnych substancji występujących w marihuanie zabija komórki raka piersi i nowotwory złośliwe, wyłączając ekspresję genu ID-1, który odpowiada za rozprzestrzenianie się komórek rakowych w ciele chorego. Dr Sean McAllister, który nadzorował te badania wierzy, że dalsze badania nad właściwościami CBD względem komórek rakowych mogą spowodować przełom, jeśli chodzi o leczenie nowotworów.
LECZENIE BÓLU

Szczepy posiadające wysokie stężenie kannabinoidów THC i CBD są najbardziej efektywne, jako środki przeciwbólowe.

Blackberry Kush to indica o wysokiej zawartości THC.
Odmiana dynamicznie redukuje bóle, a także wprawia nasze ciało w stan euforii i fizycznego rozluźnienia.
BBK potrafi uspokoić jak żaden inny typ, więc jest odpowiedni w szczególności późnymi wieczorami oraz w wolne dni.


ACDC to świetna recepta na ból.
Ta słodka, cytrusowa hybryda to znakomity wybór dla pacjentów, którzy chcą uniknąć psychoaktywnych efektów THC.

Harlequin unicestwia ból, lecz na naszą psychikę działa minimalnie.
Warto zachować Sativę Harlequin na dni, w których musimy być trzeźwi i uważni.


Przepis na olej konopny
[...]
Zwykle działam z funtem lub większą ilością dobrej jakości materiału konopnego. Możesz użyć tylko jednej uncji. Uncja (28g – przyp. tłum.) zwykle wytworzy 3 bądź 4 gramy oleju. Ilość wyprodukowanego oleju z jednej uncji będzie się wahać w zależności od odmiany, ale każda z nich ma tą cudowną leczniczą moc.

1 - Umieść kompletnie suchy materiał bazowy w plastikowym wiadrze.

2 - Zwilż materiał rozpuszczalnikiem takim, jakiego używasz. Różne rozpuszczalniki mogą zostać użyte. Ja lubię używać czystej nafty, lecz kosztuje ona $500 za 45-galonową (ok. 175 litrów – przyp. tłum.) beczkę. Możesz użyć 99% alkoholu izopropylowego, który możesz dostać w lokalnej aptece. Alkohol wchłania więcej chlorofilu z materiału roślinnego niż nafta. To daje olejom wytworzonym przy pomocy alkoholu ciemniejszą barwę lecz nie umniejsza mocy oleju w jakimkolwiek zauważalnym stopniu. Eter, nafta lub butan oraz wiele innych rozpuszczalników mogą wytworzyć oleje, które są bursztynowe i klarowne. Co prawda te klarowne olejki wyglądają lepiej, ale ciemny olej może być równie skuteczny. Jeśli proces jest przeprowadzony prawidłowo, pozostają znikome pozostałości po rozpuszczalniku bądź ich wcale nie ma. Spożywam oleje wyprodukowane przy pomocy różnych rozpuszczalników od ośmiu lat bez żadnych negatywnych efektów. Będziesz potrzebował około dwóch galonów (ok. 7,5L) rozpuszczalnika by pozyskać THC z jednego funta (450g) suchego materiału bazowego. 500 millilitrów rozpuszczalnika powinno z łatwością wystarczyć na pozyskanie THC z jednej uncji konopnego materiału bazowego.

3 - Zmiażdż materiał roślinny używając do tego patyka z nieimpregnowanego (wolnego od chemii) drewna bądź innego podobnego przedmiotu. Mimo iż materiał bazowy został zwilżony rozpuszczalnikiem, zauważysz, że materiał może zostać bez trudu zmiażdżony.

4 - Dodaj rozpuszczalnika aż materiał bazowy będzie doszczętnie pokryty.
Użyj patyka by zamieszać materiał roślinny. Gdy to czynisz, THC z rośliny rozpuszcza się w rozpuszczalniku.

5 - Kontynuuj ten proces przez około 3 minuty.

6 - Przelej miksturę olej-rozpuszczalnik oddzielając ją od materiału roślinnego do drugiego wiadra. Pozbawiłeś materiału roślinnego około 80% jego THC.

7 - Drugie przemycie – znowu dodaj rozpuszczalnika do materiału roślinnego i mieszaj przez kolejne 3 minuty by wydobyć pozostałe 20%.

8 - Przelej tą miksturę olej-rozpuszczalnik do wiadra zawierającego pierwszą miksturę, którą odlałeś poprzednio.

9 - Pozbądź się dwukrotnie przemytego materiału roślinnego.

10 - Przelej miksturę olej-rozpuszczalnik przez filtr kawowy do czystego pojemnika.

11 - Odparuj rozpuszczalnik. Zauważyłem, że tą czynność bardzo świetnie wykona gotowarka do ryżu. Ta, którą posiadam, ma dwa ustawienia temperatury - wysokie oraz niskie - i mieści w sobie ponad pół galona (2,5 litra) mikstury olej-rozpuszczalnik.

12 - Wlej miksturę olej-rozpuszczalnik do gotowarki do ryżu na około ž jej pojemności.

Upewnij się, że jesteś w dobrze przewietrzonym miejscu i ustaw wiatrak by rozwiać opary z rozpuszczalnika. Te opary są bardzo łatwopalne. Koniecznie trzymaj się z dala od rozżarzonych elementów, iskier, papierosów etc., które mogłyby zapalić opary.

13 – Podłącz gotowarkę do ryżu i ustaw na temperaturę wysoką.

14 - Gdy poziom mikstury olej-rozpuszczalnik w gotowarce do ryżu będzie malał, kontynuuj dolewanie aż cała mikstura się znajdzie w gotowarce.

15 - Dodaj parę kropel wody do mikstury olej-rozpuszczalnik, gdy poziom będzie spadał po raz ostatni. Ilość dodanej wody zależy od ilości materiału bazowego jaki miałeś na początku. Jeśli wytwarzam olej z funta dobrych kwiatostanów, zwykle dodaję około dziesięciu kropli.

16 - Gdy pozostaje około jeden cal (2,5cm) mikstury olej-rozpuszczalnik-woda w gotowarce, załóż rękawice kuchenne, podnieś urządzenie i delikatnie zawiruj zawartością.

17 - Kontynuuj wstrząsanie dopóki nie odparuje rozpuszczalnik. Tych kilka kropli wody pomaga uwolnić pozostałości rozpuszczalnika i poniekąd ochronić olej od za dużej temperatury. Gdy rozpuszczalnik został odparowany, gotowarka, której używam, automatycznie przełącza się na niską temperaturę. To pozwala uniknąć jakiegokolwiek ryzyka przegrzania oleju. W żadnej chwili temperatura oleju nie powinna przekroczyć 290F stopni (140 C).

18 - Załóż swoje rękawice kuchenne i wyjmij naczynie zawierające olej z gotowarki do ryżu.

19 - Delikatnie wlej olej do małego pojemnika ze stali nierdzewnej.

20 - Umieść ten pojemnik w dehydratorze bądź na delikatnie grzejącym urządzeniu takim jak podgrzewacz do kawy. Może to zająć parę godzin, lecz woda oraz lotne terpeny wyparują z oleju. Gdy już nie ma jakiejkolwiek aktywności na powierzchni oleju, lek jest gotowy do użytku.

21 - Przelej ciepły olej do butelki; lub – tak jak w filmiku – zassij go za pomocą plastikowej strzykawki. Umieszczenie oleju w plastikowej strzykawce czyni wydzielanie leku bardzo łatwym.

Gdy olej ostygnie ma konsystencję gęstego smaru. Niektóre odmiany wytwarzają bardzo gęsty olej i możesz mieć problem z wyciśnięciem go ze strzykawki. Jeśli to się zdarzy, umieść strzykawkę w ciepłej wodzie na parę minut przed użyciem.
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Ja dodam od siebie czynnik?
Teściu miał zdiagnozowanego raka prostaty.
Moją reakcją było zrobienie GREEN DRAGONA z około 500g early pearl gdzie oleju wyszło około 200ml.
Udalło mi się namówić Teścia do przyjmowania specyfiku po 1 kropli rano do kanapki z masłem i to samo wieczorem.
Gościu był mocno podłamany, moje debaty na temat przyjmowania oleju przyjmował jako wytwór mojej chorej wyobraźni itd.
Powiedziałem że skoro jest na krawędzi to nie ma nic do stracenia,przyznał mi rację i przyjmował dawki według zaleceń.
Przyjmował też leki od lekarzy (hormony naświetlanie itd.)
Od momentu przyjmowania mojego produktu znacząco poprawił Mu się chumor, apetyt i po około 3 miesiącach lekarze zdjagnozowali
brak komórek rakowych.
Ocenę pozostawiam WAM
 

Edekzkredek

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
15
Buchów
0
W sobotę zacząłem ojcu podawać cbd10% jakieś niemieckie po 3 kropelki 3 razy dziennie i skończyło się tym ze dzisiaj nie wziął nic bo cały dzien przespał. Za duża dawkę widocznie dostał jak jutro będzie lepiej to po jednej kropelce będzie dostawal
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
W sobotę zacząłem ojcu podawać cbd10% jakieś niemieckie po 3 kropelki 3 razy dziennie i skończyło się tym ze dzisiaj nie wziął nic bo cały dzien przespał. Za duża dawkę widocznie dostał jak jutro będzie lepiej to po jednej kropelce będzie dostawal

To trochę za dużo,na pierwsze dni.
Ja zlecałem po 1 kropli rano i wieczorem i po 2 tygodniach zwiękrzanie dawki do 2 kropel.
Po kolejnych dwóch 3 krople i zastrzegłem,że w razie złego samopoczucia czy czegoś takiego?
Powrót do jednej kropli rano i wieczorem-organizm może różnie reagować i potrzebna jest jakaś samokontrola.
Powodzenia!
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
To trochę za dużo,na pierwsze dni.
Ja zlecałem po 1 kropli rano i wieczorem i po 2 tygodniach zwiękrzanie dawki do 2 kropel.
Po kolejnych dwóch 3 krople i zastrzegłem,że w razie złego samopoczucia czy czegoś takiego?
Powrót do jednej kropli rano i wieczorem-organizm może różnie reagować i potrzebna jest jakaś samokontrola.
Powodzenia!

Chodziło mu o olej cbd..
 

JacekHorror

Active member
Rejestracja
Paź 13, 2015
Postów
25
Buchów
0
Panowie jest duża różnica między olejem RSO a olejem CBD. Ten pierwszy zawiera THC i tylko on leczy raka. Żeby komórki rakowe zostały rozbite niezbędne jest THC. Bez tego samo CBD nie zadziała. CBD ma działanie przeciwzapalne, pobudza apetyt u chorych itp itd, ale prawdziwe antyrakowe działanie ma dopiero z THC.
Najlepsze medyczne stężenie to 1:1 (THC:CBD). Dlatego jeśli podajesz CBD syntetyczne z olejków dostępnych w sklepach najlepiej byłoby dodać do tego THC, może być nawet z suszu dostępnego w aptekach - tylko musisz mieć receptę.
To dlatego olej RSO z Early Pearl jaki zrobił kolega powyżej dla swojego teścia zadziałał, bo miał THC.
Pozdrawiam
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Chodziło mu o olej cbd..
Na pierwszy raz Olej CBD to też chyba za dużo?
będzie działał bardzo zamulająco?

Panowie jest duża różnica między olejem RSO a olejem CBD. Ten pierwszy zawiera THC i tylko on leczy raka. Żeby komórki rakowe zostały rozbite niezbędne jest THC. Bez tego samo CBD nie zadziała. CBD ma działanie przeciwzapalne, pobudza apetyt u chorych itp itd, ale prawdziwe antyrakowe działanie ma dopiero z THC.
Najlepsze medyczne stężenie to 1:1 (THC:CBD). Dlatego jeśli podajesz CBD syntetyczne z olejków dostępnych w sklepach najlepiej byłoby dodać do tego THC, może być nawet z suszu dostępnego w aptekach - tylko musisz mieć receptę.
To dlatego olej RSO z Early Pearl jaki zrobił kolega powyżej dla swojego teścia zadziałał, bo miał THC.
Pozdrawiam
Tu kolega ma zupełną rację
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Na pierwszy raz Olej CBD to też chyba za dużo?
będzie działał bardzo zamulająco?


Tu kolega ma zupełną rację

Olej CBD stosujesz jak zaleca producent, nie ma działania psychoaktywnego :) olej rso fazuje
 
L

Lord of Old School

Guest
[MENTION=87445]Gumball[/MENTION]

Oryginalne cbd nie jest wcale takie tanie jak sie komu wydaje,dlatego stosować dawki takie jak producent zaleca,jaki jest sens stosowania np całej buteleczki odrazu? szkoda hajsu
Tak jak mówię lepiej stosowac tak jak zalecają producenici po kilka kropel ......,a potem zwiększać dawkę.
Ps.no chyba że masz swój olej , co innego xD
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Witaj
Cbd 30% , podawaj 1mg na dobe ( ten 1mg podziel na 4 co 6 godzin ) to jest mininalna statystyczna dawka przy leczeniu raka.
RSO - ten protokuł nie jest na wszystko, wszystko zalezy od radzaju guza, nowotwóru.
pozdr
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
[MENTION=87445]Gumball[/MENTION]

Oryginalne cbd nie jest wcale takie tanie jak sie komu wydaje,dlatego stosować dawki takie jak producent zaleca,jaki jest sens stosowania np całej buteleczki odrazu? szkoda hajsu
Tak jak mówię lepiej stosowac tak jak zalecają producenici po kilka kropel ......,a potem zwiększać dawkę.
Ps.no chyba że masz swój olej , co innego xD

Ale ja tu nie napisałem ze ma wypic cała butelke...
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Moja znajoma ma guza na mózgu, specjaliści mówią że bezinwazyjnie się nie obędzie, w moim przekonaniu żaden olej nie zlikwiduje guza, takie coś powoduje ucisk i musi być wycięte, życzę zdrowia wszystkim chorym.
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Olej CBD stosujesz jak zaleca producent, nie ma działania psychoaktywnego :) olej rso fazuje

Oleju CBD nie zażywałem, ale lizaki cbd owszem.
Mimo braku psychoaktywnego thc miałem odczucie
Zmęczenia braku energii jak na lekkiej zwałce
 

Edekzkredek

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
15
Buchów
0
No niestety tata odszedł niecały miesiąc po tym jak pierwszy raz źle się poczuł. Całe życie zdrowy jak dąb a tu nagle taka tragedia. Pozdrawiam wszystkich i dzieki za pomoc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół