nasiona marihuany

Ak 47 auto fem Fotorelacja

Wyszukiwarka Forumowa:

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
Daj jej żyć, naucz sie korzystać z forum... Masz dział fotorelacje i tam zobacz i porównuj swoja roślinę... Z sadzonką zazwyczaj wszystko jest zawsze okej dopóki nie robi sie czarna jak węgiel itp, wrzuć na luz i się w końcu zacznij uczyć a nie zadawaj codziennie pytań czy wszystko w porządku.. od tego jest wlasna wiedza którą warto nabyć np CZYTAJĄC FORUM.
 

chuky

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
99
Buchów
0
Pomocy bez wiqtraka mieszajacego mam 24C° a z włączonym dochodzi do 34 czasem co mam zrobić ?
 

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
Pomocy bez wiqtraka mieszajacego mam 24C° a z włączonym dochodzi do 34 czasem co mam zrobić ?

Na moje to po prostu wyłączyć mieszający, wedlug mnie im większy kis na wegu w boxie tym lepiej, otworzysz go raz na pare godzin na chwile i bedzie git(świeże powietrze zawsze się przyda) ewentualnie zamontuj wylot i tyle, dzis w polsce ladna pogoda to daj na jakis parapet i zacznij prace w boxie
 

chuky

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
99
Buchów
0
Ale mam jeszcze moje blueberry które juz kwitnie ://
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
no nie pie**ol,że to blueberry żyje i jeszcze kwitnie :freak2:<rotfl>
 

chuky

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
99
Buchów
0
AK47 auto 8dzien


---------- Post Zaktualizowany 12:17 ---------- Data pierwszego postu 12:16 ----------

i na dodatek blueberry auto powolutku kwitnie puszcza wloski ale cos wolno

---------- Post Zaktualizowany 14:00 ---------- Data pierwszego postu 12:17 ----------

ku**a mieszak mi spadl ma bb i obelo pol odrosta i z 2liscie bedzie jej cos szczegolnego ? a i liscie są mocno zielone chyba za duzo azotu i bardzo powoli kwitnie zrobic flusha ?
 

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
No, PRZYNAJMNIEJ ta to nie niewypał, nawet jakos to w końcu idzie, LST w miarę Oks, puści odrosty zara. Jak wiedziałeś ze bedziesz trenować to mogłeś w rogu doniczki posadzić..
 

chuky

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
99
Buchów
0
poprawiłem LST i była troche w rogu ale nie za bardzo

---------- Post Zaktualizowany 11:09 ---------- Data pierwszego postu 09:13 ----------

 

chuky

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
99
Buchów
0
niewiem który to dzien ale nawet odbiła i puszcza preflovery od paru dni i ładnie pachnie :))
 

chuky

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
99
Buchów
0
widze ze nikogo nie obchodzi ta fotoeralcja ale bede dawał upy
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
751
Buchów
481
bo ch***wo pisana :p edytuj tekst. niech to schludnie wyglada. napisz jakis wierszyk dla zachety . :p kawal napisz. posmiejemy sie przy okazji. dodaj relacje ze swojego dnia i bedzie lala :] lubimy czytac zlote mysli
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół