nasiona marihuany

Przypał w uk

Wyszukiwarka Forumowa:

kozuha1991

Active member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
34
Buchów
0
Witam. Mało postów piszę, a ten miły dla mnie nie jest :/Ostatnio rano nawiedziła mnie policja, w innej sprawie ale przy okazji znaleźli słoik z palonkiem. Skończyło się na spisaniu na komisariacie. I teraz mam czekać co dalej. I mam pytanie czy wyrazie czego przyznać się że sam wychodowałem?? Bo to nie więcej niż 2 uncję były,czyli jeden krzak. Na własny użytek oczywiście. Policjant mówi że na mandacie powinno się skończyć ale nigdy nie wiadomo. Może ktoś ma podobne doświadczenia??
Pozdrawiam i z fartem ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Może głupie pytanie, ale zaryzykuję - co to znaczy wychodować????

Mandat dostałeś chyba za posiadanie. Chcesz się przyznać do uprawy? Brawo Einsteinie! :)
 

kozuha1991

Active member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
34
Buchów
0
Nie nie. Jeszcze nic nie dostałem. Przyznawać się tez nie mam zamiaru ;). Tylko nie wiem czy tematu nie będę drążyć a raczej im nie wkręcę że się u mnie w mieszkaniu pojawiło dzisiaj w nocy.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
W gre wchodzi gora mandat za posiadanie niewielkiej ilosci, a ty sam sie chcesz jeszcze w uprawe w***ac??? Niezle...

Jak wyzej - odmawiasz odpowiedzi na pytanie skad masz. Opcjonalnie znalazles w zeszlym tygodniu pod domem, no cokolwiek, ale gdzie z uprawa wyskakiwac.
 

kozuha1991

Active member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
34
Buchów
0
Dużo się mówi że tu nic nie robią za hodowlę to myślałem że można się tym bronić. Zobaczymy co wyniknie z tego i dam znać. Może na przyszłość jakieś lekcje będą ;)
 

kozuha1991

Active member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
34
Buchów
0
Dobra sprawa się wyjaśniła. Zero pytań, przesłuchań itp byłem zaskoczony jak to tu przybiega. Dostałem pouczenie bo duża ilość prawie 3uncje. Policjant mi powiedział że cannabis w uk jest legalny tylko za dużo miałem, ***alo w domu i ktoś zadzwonił. Zero przeszukania, namiot widział nawet nie otwierał. Spędziłem może 2x po 20min na komisariacie bo drukarka nie działa. Nie ma co panikować na przyszłość :D a polska policja niech się uczy. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam i udanego weekendu ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół