nasiona marihuany

POMOCY!!! Pierwsze roślinki mają przebarwnienia!

Wyszukiwarka Forumowa:

Marek.marko221

New member
Rejestracja
Mar 20, 2019
Postów
2
Buchów
0
Witam wszystkich i dziękuje za każdą pomoc. Roślinki maja 18 dni. Od 3 dni są pod lampa 600W 18on/6off. Używam ziemi kokosowej. Namiot jest w piwnicy. Jak na razie było podlewane czysta woda bez żadnych nawozów. Jak widać na zdjęciach zaczęły pojawiać się przebarwienia na liściach i zaczęło się to pogarszać (stalo się to po włączeniu lapy), wczoraj zauważyłem zdecydowane pogorszenie kondycji. Nie wiem, czy jest to spodowane lampą, czy cyklem świetlnym, czy brakiem nawożenia, czy czymś jeszcze innym.
Jakieś pomysły?
77.jpg
78.jpg
79.jpg
80.jpg
 

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
A nie mają za sucho? To wygląda jakby były przypalone od lampy, możesz zapodać ile centów trzymasz lampy od roślinki, jest troszeczkę wyciągnięta, przynajmniej tak mi się wydaje, powiedz czy te ślady zaczeły dziać się dopiero po zmianie światła? Niech się wypowie ktoś konkretny.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że kokos jest jałowy i nie ma w nim żadnego pożywienia ... ten plant wygląda jakby miał z 5 dni ...
 

Marek.marko221

New member
Rejestracja
Mar 20, 2019
Postów
2
Buchów
0
Dzięki wielkie za odpowiedz.
Tak zaczęło się to dziać po tym jak zmieniłem światła, w pierwszy dzień nic dziwnego nie zauważyłem. Lampe miałem około metr of rośliny.
Następnego dnia zauważyłem że zaczęły się pojawiać plamy to podniosłem lampę nieco wyżej około1,5m od roślinki. Namiot posiadam na 2 metry wysokości. Po przeczytaniu odpowiedzi dzisiaj dałem ja jak najwyżej to możliwe. Zacząłem się zastanawiać czy nie kupić słabszej lapy do procesu wegetacji.

---------- Post Zaktualizowany 01:40 ---------- Data pierwszego postu 01:32 ----------

Na pewno poczytam więcej na ten temat. Wiem muszę się jeszcze dużo nauczyć i dużo przeczytać dlatego tu się was zapytałem. Dzięki wielkie za pomoc.

Niestety dopiero teraz odnalazłem forum i konkretny zasób wiedzy.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ja tez uztwam lampy 600w od pierwszych dni i wszystko jest ok. To nie jest winna lampy tylko braku żarcia...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół