nasiona marihuany

Brak głównego szczytu mutant ???

Wyszukiwarka Forumowa:

kryszakowy

Member
Rejestracja
Mar 3, 2019
Postów
12
Buchów
0
Witam roslina ma 13 dni i wszytko jest git oprócz jednej rzeczy :D nie ma głownego szczytu od góry wypościła tylko dwa trujpalczaste liscie które jak by są złączone przy głównej lodydze nie majo swoich łodyg myslicie ze wypusci jeszcze czy dac sobie z nia spokój
clear.gif

clear.gif


---------- Post Zaktualizowany 20:10 ---------- Data pierwszego postu 20:07 ----------

[
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Witam roslina ma 13 dni i wszytko jest git oprócz jednej rzeczy :D nie ma głownego szczytu od góry wypościła tylko dwa trujpalczaste liscie które jak by są złączone przy głównej lodydze nie majo swoich łodyg myslicie ze wypusci jeszcze czy dac sobie z nia spokój
clear.gif

clear.gif
Wróżka Orianna spogląda w kule i nie widzi zdjęć
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Z galerii możesz skopiować jeszcze link Forum duże zdjęcie i będzie tak w temacie. Ułatwi to pomoc forumowym diagnostą, tak to klikać się nie chce też za bardzo w linki przynajmniej mnie :)

Ja nie pomogę bo niestety nie mam dużego doświadczenia aby się coś wypowiedzieć na temat Twojego problemu.
 
R

RedMist

Guest
Weź te liście utnij i daj się rozwijać odrosta będą 2 główne szczyty. Raczej już nie wyrośnie brak stożka wzrostu czasem tak bywa.
 

kryszakowy

Member
Rejestracja
Mar 3, 2019
Postów
12
Buchów
0
Weź te liście utnij i daj się rozwijać odrosta będą 2 główne szczyty. Raczej już nie wyrośnie brak stożka wzrostu czasem tak bywa.
obciac te dwa duze liscie i zostawic to lodyge czy ucharatac zaraz przy odrostach???
 
R

RedMist

Guest
Utnij tak jak się topping robi. Tak żeby ci tylko odrosty zostały.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół