nasiona marihuany

Ziemia do kiełków

Wyszukiwarka Forumowa:

mariiowp1

Member
Rejestracja
Mar 20, 2019
Postów
10
Buchów
0
Mam pytanie odnośnie ziemi do kiełków. Zakupiłem ziemię uniwersalną kwiatową. I nie wiem czy mogę wrzucić tam moje nasiona.
Ph-5.5 6.5
Perlit
Nawóz
Kompost
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
Mam pytanie odnośnie ziemi do kiełków. Zakupiłem ziemię uniwersalną kwiatową. I nie wiem czy mogę wrzucić tam moje nasiona.
Ph-5.5 6.5
Perlit
Nawóz
Kompost

Znaczy nie do końca rozumiem,ale myślę,że najpierw powinieneś je wykiełkować na wacie i dopiero dać do ziemi.
Co do samej ziemi-w zasadzie to czemu nie? To ta sama którą pewnie będziesz dawał pod krzaki,więc nic złego im sie raczej nie stanie
 

Gang Bułgarii

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
59
Buchów
2
Ten perlit ,nawoz i kompost to w skladzie ziemi jest, czy chcesz je dodac do niej?Trzeba uwazasz z mocno nawozonymi mieszankami , bo można małe kiełki popalić.Ziemia do wysiewu i pikowania- w niej juz sa nawozy na poczatek rozwoju rośliny- na sadzonkach przed outem u mnie sprawdzalo się b.dobrze.
 

mariiowp1

Member
Rejestracja
Mar 20, 2019
Postów
10
Buchów
0
Właśnie w tej ziemi już są te mieszanki i nie wiem czy jak wsadze do niej wykielkowane nasiono to czy nie spali się korzeń
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Nie spali. Jaka to jest ziemia Substral firmy ? Podaj dokładnie model ziemi oraz firmę :)
 

mariiowp1

Member
Rejestracja
Mar 20, 2019
Postów
10
Buchów
0
Pełnej nazwy nie potrafię znaleźć ale podam to co znalazłem

Premium
Ziemia uniwersalna kwiatowa
Produkt polecany przez profesjonalistów
DCO - Dobre Centrum Ogrodnicze
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Znaczy nie do końca rozumiem,ale myślę,że najpierw powinieneś je wykiełkować na wacie i dopiero dać do ziemi.
Co do samej ziemi-w zasadzie to czemu nie? To ta sama którą pewnie będziesz dawał pod krzaki,więc nic złego im sie raczej nie stanie

Chłopie co ty pie****isz?
Nie wiesz jaki nawóz w tej ziemi ani nic i się wypowiadasz?
"RACZEJ NIE STANIE?"
jestes świeżak to się nie wypowiadaj jak nie jesteś pewny.
A jakby tam był w ciul nawozu i by se popalil 100 nasion i co wtedy? Odkupisz mu czy co?
Nie wiesz nie znasz się to się nie wypowiadaj i nie nabijaj postów bo nic do tematu nie wnosisz poza twoimi przypuszczeniami...
 

mariiowp1

Member
Rejestracja
Mar 20, 2019
Postów
10
Buchów
0
Chłopie co ty pie****isz?
Nie wiesz jaki nawóz w tej ziemi ani nic i się wypowiadasz?
"RACZEJ NIE STANIE?"
jestes świeżak to się nie wypowiadaj jak nie jesteś pewny.
A jakby tam był w ciul nawozu i by se popalil 100 nasion i co wtedy? Odkupisz mu czy co?
Nie wiesz nie znasz się to się nie wypowiadaj i nie nabijaj postów bo nic do tematu nie wnosisz poza twoimi przypuszczeniami...

Jeżeli mowisz ze on się nie zna, to ty w tym dłużej siedzisz? Jeżeli tak to czy znasz jakąś ziemię do wysiewania w przystępnej cenie?
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Ja mogę polecić do sadzonek ligt mix plagron. Kosztuje drożej ale ja tylko do sadzonek możesz uzywac a później ziemię z biedronki nawet.
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Od lat kupuje byle jaką "ziemia uniwersalna" 5L czarnoziem w ogrodniczym na start sadzonek za 3-4zł i jest wszystko w jak najlepszym porządku ;] owszem można kupić ziemię 10 razy droższą od tych najzwyklejszych ale po co... :D wrzucaj nasiona do tej ziemi co masz nic się nie obawiaj.
 

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
Ja od początku jadę na Terra professional plus i nic się nie paliło a ziemia jest dosyć bogato naszpikowana .
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
Chłopie co ty pie****isz?
Nie wiesz jaki nawóz w tej ziemi ani nic i się wypowiadasz?
"RACZEJ NIE STANIE?"
jestes świeżak to się nie wypowiadaj jak nie jesteś pewny.
A jakby tam był w ciul nawozu i by se popalil 100 nasion i co wtedy? Odkupisz mu czy co?
Nie wiesz nie znasz się to się nie wypowiadaj i nie nabijaj postów bo nic do tematu nie wnosisz poza twoimi przypuszczeniami...

ty też jesteś dobry-cudowna umiejętność oszacowania pozwala stwierdzić,że ktoś kto zamierza robić projekt na 100 plantów nie będzie pytał o ziemie do kiełkowania
pół forum robi na zwykłej uniwersalnej,jak chcesz to sobie ku**a kup ziemie do kiełków,potem taką do kiełków troche większych,potem taką do sadzonek a potem to ziemie do sadzonek+,oczywiście każda po 3 tysiące złotych za 50 litrów
Do jakiej ziemi uniwersalnej kwiatowej dają w ciul nawozu?
i nie pisz do mnie takich głupot więcej na forum
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Praktycznie każda ziemia uniwersalna z ogrodniczego ma w sobie dawkę startową nawozu. Z tym że jeśli chodzi o tańsze ziemie, każda partia może między sobą się różnić składem. Fajnie kiełkować w sprawdzonej ziemii, bo jak jest tego nawozu dużo, to można spalić siewki (zgorzel). Nic się nie traci jak się sprawdzi pare razy PH medium. Pewna jest dla mnie np. composana super lekkie, mały dodatek dolomitu i można w niej sadzić, ma fajny skład.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Od siebie polecam ziemia uniwersalna Sterlux - 50L koszt między 12-15zł. Daję ją dla sadzonek i potem też ją sypię jak przesadzam bez żadnych wymysłów nawozów i innych dodatków. Raz jak w sklepie nie było mojej ulubionej ziemi to wpadłem w panikę :freak: szukałem po ogrodniczych,nawet z allegro chciałem zamawiać ma taką fajną mokrą konsystencję . Biedronkowa jej nie dorównuje,sucha jak wiór. Ostatecznie znalazłem ją i to nawet blisko mnie w sklepie ogrodniczym czekała na mnie moja wilgotna ulubienica na paletach w wielkich stosach wróciła w wielkim stylu -tak było <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół