nasiona marihuany

Spot Zarośnięty do okoła krzakami i dziwne ścieżki (Fotki)

Wyszukiwarka Forumowa:

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Witam, znalazłem myślę że idealne miejsce do sadzenia ale po chwili zaczęło mnie zastanawiać kilka spraw.
mianowicie kilka jakby ścieżek a na nich odchody zwierzęcia tylko jakiego??
Spot jest zarośnięty dookoła gęstymi krzakami. Martwi mnie tylko że pod krzakiem można się przedostać ale wątpie żeby komuś chciało sie tam iść przez wiele krzaków i traw. jak roślnność ruszy się do życia to myślę że będzie jeszcze lepiej zamaskowany. Słońce świeci do 17/18 puki co a od której to nie mam pojęcia.
Ziemia chyba w miarę dużo mchu tam rośnie.

Zdjęcia:








A to te odchody tych kup jest tam w ch*j bo chodziłem też po niedalekiej okolicy zobaczyć co jest grane i widziałem jakiegoś zwierzaka typu lis jak uciekał przede mną.
Co o tym sądzicie ? jakie macie rady sugestię itp chętnie poczytam i doszkolę się bo miałem chwile przerwy. :)
Pozdro :jocolor:
 
Ostatnia edycja:

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Kupa od sarny. Czyli będzie trzeba coś do odstraszania zwierząt. Co do miejscówki hmmm mi nie wygląda na zbyt trudno dostępna to 1 a 2 że tam duża przestrzeń masz jak dla mnie trudno dostępna to taka gdzie musisz się przedrzeć przez tarnine na kolanach.
Zostaw szpadel z fiskarsa na środku jak nikt nie podpie****i znaczy że dobra miejscowa
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Kupa od sarny. Czyli będzie trzeba coś do odstraszania zwierząt. Co do miejscówki hmmm mi nie wygląda na zbyt trudno dostępna to 1 a 2 że tam duża przestrzeń masz jak dla mnie trudno dostępna to taka gdzie musisz się przedrzeć przez tarnine na kolanach.
Zostaw szpadel z fiskarsa na środku jak nikt nie podpie****i znaczy że dobra miejscowa

No właśnie trzeba przez krzaki dziką róże itd przechodzić i dopiero są te krzaki wielkie i trzeba pod nimi przejść mysle ze jak zaczną kwitnąc te badyle to bedzie niezły kamuflaż. Domy są ok. pół kilometra stamtąd ze 4 domy i zero pól uprawnych tam jest jakby labirynt takich krzaków badyli i innego chujostwa. Tylko martwią mnie te ścieżki czy to zwierze mogło taką ścieżkę udreptać przez srodek spota akurat :D z tym szpadlem to dobry pomysł zostawie tam jak tylko przyjdzie saperka wbije w ziemie na srodku i przyjade za tydzien zobaczyc czy jest :)
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
No jak mówisz że ciężko wejść to ok.
Kwestia grzybiarzy niektórzy są bardzo zdeterminowani żeby wszędzie wejść.
CO do ścieżek to stado saren wydepta, no chyba że to na poligonie i wojskowi zapie****aja gesiego<rotfl>
Zobacz po śladach obejrzyj jakie ślady są na kretowiskach.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Spot wydaje sie ok wystarczy zagrodzić dostęp zwierzynie by znalazła inne ścieżki, a te czarne kuleczki to ziele angielskie śmiało bierz do domu.
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Spot wydaje sie ok wystarczy zagrodzić dostęp zwierzynie by znalazła inne ścieżki, a te czarne kuleczki to ziele angielskie śmiało bierz do domu.

Jakieś propozycje na zagrodzenie? dziś troche połatałem te dziury w tych krzewach od spodu gałeziami i malymi drzewkami ktore wyciołem ze spota.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Śmiało możesz robić zasieki z gałęzi itp tylko pamiętaj że takie ogrodzenie musi mieć też jakieś krzaki które w miarę szybko rosną w trakcie sezonu, ja robiłem tak że pomiędzy małe krzaki wkladalem suche badyle i naginalem zdrowe większe krzaczory które lamalem na czubkach aby puściły więcej pędów z dołu tym samym robiła się ściana nie do przejścia... Dobrze jest też wczesną wiosna rzucić trochę jakiegoś nawozu z azotem pod te ogrodzenie. Łamiąc i naginajac te krzaki itp staraj się to robić w sposób nie przykowajacy uwagi czyl jak kladziesz lamiesz to w różne strony i różne kąty...

Na drugim planie jak się przyjrzeć dobrze widać jak moje ogrodzenie zaczyna zarastać

20180504_094203.jpg
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Śmiało możesz robić zasieki z gałęzi itp tylko pamiętaj że takie ogrodzenie musi mieć też jakieś krzaki które w miarę szybko rosną w trakcie sezonu, ja robiłem tak że pomiędzy małe krzaki wkladalem suche badyle i naginalem zdrowe większe krzaczory które lamalem na czubkach aby puściły więcej pędów z dołu tym samym robiła się ściana nie do przejścia... Dobrze jest też wczesną wiosna rzucić trochę jakiegoś nawozu z azotem pod te ogrodzenie. Łamiąc i naginajac te krzaki itp staraj się to robić w sposób nie przykowajacy uwagi czyl jak kladziesz lamiesz to w różne strony i różne kąty...

Na drugim planie jak się przyjrzeć dobrze widać jak moje ogrodzenie zaczyna zarastać

No wydaje sie spoko sprawa z tym naginaniem jak bede na spocie to pokombinuje z tym i moze tam gdzie jest gęściej tych krzaków to je powycinam i powpie****am tam gdzie dziury i nie ma bata zeby coś weszło prócz mnie :D
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Ja bym nic nie Grodził.
Posadzić parę więcej sztuk.
Wszystkiego na pewno nie zjedzą. Nie sadz wszystkiego na jednym miejscu. Posadz jedna sztuka tu druga tam.
Będzie Pan zadowolony, tam raczej żaden człowiek co grzyby zbiera nie przyjdzie. Mam podobnego spota za***iste miejsce tylko stoi tam ambona. Nie wiem czy podjąć tam rezyko i posadzić z dwie sztuki? Czy też dać sobie spokój.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Jakieś propozycje na zagrodzenie? dziś troche połatałem te dziury w tych krzewach od spodu gałeziami i malymi drzewkami ktore wyciołem ze spota.

Teraz jest pora na sadzenie krzewów wszelkiej maści, można też sadzić wierzbę szybko się przyjmuje, wbijasz badyla na 50 cm i rośnie ;).
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
FINEASZ nie dawaj proszę rad z dupy, żeby posadził jedną tu a drugą tam, bo to i tak nic nie da, jeśli są tam zwierzęta to i tak prędzej czy później to rozpie****ą. Dlatego lepiej zainwestować w BIOTECa albo załatwić krew z ubojni i mieć spokojną głowę o zwierzynę. Można sie bawić w jakieś wbijanie patyków, ogrodzenia itp ale moim zdaniem to zbyt przypałowe, rzuca się w oczy i nie zawsze się sprawdza. A niedaleko ambony można zaryzykować z jakimiś automatami, może akurat przez ten okres żaden leśniczy nie przyjdzie na odstrzał dzików, chociaż wątpie aby dojrzał gdzieś dwie schowane roślinki. Zawsze trzeba się też liczyć z tym, że jakieś nosacze Ci wbiją na spota, bo teraz są wszędzie :D dlatego dobrze wybierajcie spoty panowie, udanego sezonu wszystkim :) :D
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Najlepszy kamuflaż jest naturalny,zapchać wszystkie szczeliny spota,ponaginać gałęzie tak jak robi to Ganja i żaden zwierz nie przyjdzie a i spot będzie naturalnie niewidoczny. Takie coś robisz raz i efekt jest na długie lata a nie bez przerwy bieganie z kłakami czy pryskanie jakimiś specyfikami no chyba,że teren jest tak duży,że nie da się go zamknąć :shock:
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Siema, wykopałem dziś wsumie 10 dołków ziemia jest taka o mi sie wydaje taka troche piaszczysta czy mogę ją zmieszać z kupną i będzie ok? Foto:



Czy mogą być takie dołki? Foto:




Tutaj 10 dołków wsumie Foto:





A tutaj kamuflaż dołków:




A tutaj pseudo saperka z allegro którą zostawiłem na spocie jak ktoś za***ie to znaczy że było chodzone. Musiałem szybko kupić normalną saperkę w sklepie bo tą to bym sie za***ał do wieczora a tak to godzinka i 10 dziur gotowe:




Dzięki za rady puki co moze ktos jeszcze sie wypowie ? :)
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
W takiej glebie robie wieksze dolki około 50L i nie mieszan nic ze spotowa, duza ilosc piachu
do tego taka gleba jest dosc jałowa i jak wskoczą na flo to trzeba juz im dac wiecej nawozów
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
W takiej glebie robie wieksze dolki około 50L i nie mieszan nic ze spotowa, duza ilosc piachu
do tego taka gleba jest dosc jałowa i jak wskoczą na flo to trzeba juz im dac wiecej nawozów

Ok plan jest taki właśnie byłem w biedronce kupiłem 10x20L ziemi do tego jutro pojadę do lasu lub na łąki po ziemie z kretowisk bo słyszałem że jest dobra ewentualnie las i jakąś ciemną glebe wykopie do wora i na spota bo jakbym miał kupować tyle ziemi to sie mija z celem bo nigdy nie wiadomo co z tego wyjdzie. Dołki są myśle na 40L.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół