nasiona marihuany

Spot Zarośnięty do okoła krzakami i dziwne ścieżki (Fotki)

Wyszukiwarka Forumowa:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
I tak psy Ciebie tam goniły także tak miało być żebyś gdzie indziej sobie poszukał ;)
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
ja zbieram zeszłoroczne kupy krowie z pola zawsze i z azofoską i dolomitem mieszam i normalnie rosną krzaki ;)
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
ja zbieram zeszłoroczne kupy krowie z pola zawsze i z azofoską i dolomitem mieszam i normalnie rosną krzaki ;)

Bo to kupa przetrawiona i dlatego nie ma z tym problemu po za tym świeży placek to tylko zielonka w 20 % przetrawiona.
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
ale chyba niema takich ekspertów co swieżą dodają . ??? słyszałem ze jak dość swieże gówno sie w dołek da to dziki mogą rozryć kopce,bądź dołki. ile w tym prawdy to nie wiem,nie używałem świeżaka
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Gdyby mocznik to by było ok, leczu tu zachodzą bardziej skomplikowane reakcje, mianowicie gdy zaraz po oborniku zastosujemy wapno, wówczas następuje przemiana azotu amonowego zawartego w próchnicy w amoniak

tak jest,dzięki za poprawke..chodziło mi o amoniak ..mocznik?lać się chciało jak to pisałem ;)

Co do tego obornika to ile przed wysadzeniem mogę go wymieszać z glebą żeby nie popaliło sadzonek?
Pozdro.

granulowany bydlęcy mozesz i przed posadzeniem
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
ale chyba niema takich ekspertów co swieżą dodają . ??? słyszałem ze jak dość swieże gówno sie w dołek da to dziki mogą rozryć kopce,bądź dołki. ile w tym prawdy to nie wiem,nie używałem świeżaka

Nie wiem, trzeba nasrać w dołki i poczekać chyba.
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Hej dzięki wszystkim za cenne rady na pewno je zastosuje. Jestem na etapie poszukiwań nowego spota aż sobie przypomnialem o spocie w tarninie którego karczowałem pare lat temu ale nie pamiętam dlaczego z niego zrezygnowałem... Postanowilem na niego zajrzeć i nawet nie zarosło bardzo troche wykarczowałem siekierą która tam leżała ze 4 lata hehe i już chyba wiem dlaczego zrezygnowałem w odległości 300/400m są domy a koło tarniny są pola i działka którą często ktoś odwiedza a dziś myślałem ze sie osram bo rąbie sobie a tu gosc rowerem normalnie przejechał zaraz sie wrócił i jakby chcial wejsc od dupy strony w krzaki bo bylo slychac polozylem sie i leze myslalem ze bedzie przypał jak ch*j i bede sie musiał tłumaczyć na szczęście zaraz odjechał w pola polną drogą.... Nie wiem czy ryzykować tam... Wątpie żeby ktoś tam wchodził z boku nie widać że jest tam spot bo jest wszystko pomaskowane ucietą tarniną dziury zapchane na wysokosc 1,5m.... Co do słońca to swieci tam gdzieś do 16 a od której to nie wiem bo te krzaki mają ze 3 metry niektore...

Fota:





A tutaj asortyment już jest tylko spotów nie mogę ogarnąć... może za wcześnie szukam, może poczekać aż roślinność trochę się wybije i dopiero wznowić poszukiwania? Co sądzicie o tym wszystkim? Pozdro.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Jak dla mnie to spot spalony, dla frajdy możesz coś tam posadzić i zajrzeć raz w miesiącu czy jeszcze rośnie ale ja bym sobie odpuścił.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Szukaj innego miejsca
jak robiłem jednego z ostatnich spotów to tez w ostatniej chwili usłyszałem kolesia na rowerze
rosliny znikły w fazie weg...
tak jak kolega pisze wyżej mozna cos posadzić ze 2-3 szt dla samej ciekawości
spoty blisko domów moim zdaniem są ok bo sam tak sadze od pewnego czasu ale musisz miec pewnosc ze nikt tam nie zaglądnie
powodzenia
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Tak jak mówicie posadzę ze 3/4 sztuki na próbę będę tam chodził tylko nad ranem o 4/5 rano żeby zostać niezauważonym.
Aha i przeszukam tą tarninę dokładnie może to jakiś grower tam robi spota i jeździ na rowerze??
Wogóle co schiza obadałem jakąś fotorelacje z tarniny i gość jeździ na rowerze ale z tego co wiem to uprawia w Anglii indorki a outdoorki moze w Polszy wali? xDD Teren jakby podobny to jedno drzewo na zdjęciach wygląda jakby znajomo reszta też się zgadza xD paranoja :D



Link do fotorelacji musze przyznać że nawet fajnie mu to wyszło a ja mam troszkę wiekszego spota niż on :D
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?122348-9szt-Passion-1-FEM-DP-TARNINA-PROJEKT

P.S Chłopcy łapcie buszki :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół