nasiona marihuany

Idzie to jako mordy?

Wyszukiwarka Forumowa:

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Elo. Mój AK 47 auto ma dzisiaj 23 dni. Dalej zastanawiam się dlaczego od urodzenia jest taki blady. Albo geny a może jednak te 3 tysiące lumenów za dużo jak na ten boks? Zastanawiam się czy mimo koloru ta roślina rozwija się w odpowiednim tempie? Z góry dzięki za rady.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
3000lm na jaki box? Co za ziemia? Nawozy jakieś lałeś? pH wody mierzysz?
Tych pare szczegółów zapomniałeś podać ;)
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
wyciągnięta, za mało światła mi się wydaje. całkiem spoko jak na 23 dni
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Box ma 0,12m a lumenów jest ponad 9k. Maxymalna wartość powinna być 6k. Czyli jest o 3k za dużo właśnie. Temperatura w normie 27 w dzień i 20 nocą. Fotoperiod 18/6. Ziemia to plagron light mix. Przez pierwsze 11 dni była podlewania sama woda a potem na przemian woda lub woda z nawozem. PH nie mierze. Kranowka jest dostaną minimum 48h. Jeśli był lany nawóz do 1ml na litr bio grow od BioBizz. Dziś rano dostała pierwszy raz podanie z 1ml biogrow i topmax. Blada była od początku. Czytałem że zbyt intensywne światło może powodować wyprarowanie chlorofilu i zablokowanie aparatów szparkotych, co powoduje wstrzymanie fotosyntezy. I tu pojawia się pytanie. Jeśli fotosynteza byłaby wstrzymana to chyba by nie rosła? A rośnie cały czas. Ten kolor mnie martwi i mam tylko nadzieję że to takie geny.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Co ty z tymi genami?
Ja obstawiam, że to za wysokie pH w odstanej kranówce skoro od początku ją lejesz.
I po co topmax? Blooma jakiegoś byś lał to bym zrozumiał ;)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Jak masz możliwość to odejmin trochę lumenów i zobaczysz czy kolor wróci. Moim zdaniem jak blokuje chlorofil to na pewno nie na 100% daletgo rośnie panna. Z drugiej zaś strony wygląda dość spoko tak jak mówią. U mnie właśnie jak nie mierzylem ph i lałem jakimś 8 i więcej to wtedy też były blade i żółte także polecam kropelkowy ph metr z zoologicznego.
 

pieknyolek

New member
Rejestracja
Mar 12, 2019
Postów
1
Buchów
0
Moim zdaniem poczekaj jeszcze kilka dni z tą samą ilością lumenów. Roslinka ładnie ciągnie w górę i trzeba dac jej trochę czasu.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Wystarczyło kupić w końcu miernik pH wody. Cały czas dostawała około 8 pH. Została przelana woda o pH 6.2 potem przelana woda z bio Bloom i top max o pH 6.2 i u wylotu mam pH 6.8. Kolory wracają. Mój ak47 auto ma dzisiaj 35 dni a jest ogromna. Co panowie o niej sądzą?


 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Spokojnie mogłeś przelać wodą z pH 5,0-5,5.
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Spokojnie mogłeś przelać wodą z pH 5,0-5,5.

I chyba tak zrobię następnym razem żeby na podstawkę wysłało się tak 6.3-6.5. Wczoraj była podana więc za kilka dni to zrobię. Ale jak na 35 dni życia to chyba nie jest źle? Jedno mnie zastanawia. Czy topki będą duże i zbite. Na głównym szczycie są duże odległości między topkami czy te odległości znikną i będzie jeden wielki główny top?
 

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
Cierpliwości, sam musisz się przekonać jaka będzie.
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Co Wy macie do tej kranowy to nie wiem . Ja lecę już 5 upr na kranowie i zero jakichkolwiek problemów A ph metr to nawet nie mam i ani razu nie użyłem . Jak dla mnie słaba wentylacja brak treningu brak odpowiedniej pożywki od początku wega,mala wilgotnosc .Ten lightmix jest dobry do sadzonek i na pierwszy tydzień . ch*j no jak na żarówkę to i tak ładnie wygląda. Tamta obok mała normalnie widzę rośnie nie wygląda na brak światła. Tego biogrowa od biobizz się nie rozdrabniaj na drobne , nie przenawozisz bynajmniej u mnie przy 5-10ml na litr było git . Spróbuj z tą nową podawać jej biogrowa co każde podlanie tak za tydzień półtora zacznij od 2ml I sobie podwyzszaj z biegiem wieku . Powodzenia
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Zaczynam się martwić. Ona ma dzisiaj 39 dni i kwitnie od jakiś 20 dni a topki jakieś małe. Czy tak powinna wyglądać jak na 39 dni?

 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Czy tak powinna wyglądać jak na 39 dni?

Jak na zbyt mało światła i roślinę bez treningu to tak. Postaraj się następnym razem, bo z takim zapałem z pewnością Twój namiot będzie bardziej zapełniony.
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Jak na zbyt mało światła i roślinę bez treningu to tak. Postaraj się następnym razem, bo z takim zapałem z pewnością Twój namiot będzie bardziej zapełniony.

Ale światła to tam jest za dużo o 3k lumenów nie za mało.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół