nasiona marihuany

Termowizja...

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Witam, mieszkam w Anglii jak wiecie często tu latają... mam pytanie czy myślicie ze widać mnie z termowizji ? Mieszkam w domu piertrowym bliźniaczku boiler do woddy mam do góry, mój box stoi na dole, w boxie jest koło 24-25 c w pokoju jest koło 22 stopni... wiadomo namiot jest pokryty mylarem, oświetlenie jakiego używam to ledzik zbudowany świecą 3 coby... mam się o co martwić czy to norma ?
 
O

onehit

Guest
Krótki filmik akurat na temat
https://www.youtube.com/watch?v=wL0Lsd2Qtkw

A niektóre uprawy da się wykryć nawet bez latania z kamerami
641r5r4i~0.jpg


Nie ma co dygać
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Sytuacja zmusiła mnie do przeniesienia namiotu na piętro, czy dobrym rozwiązaniem będzie złożenie namiotu 120x120 i wstąpienia do niego mniejszego namiociku o wymiarach 80x80 ? Czy ktoś wie jak to widać z termowizji ? Będzie bezpieczniej czy je**c ?
 
O

onehit

Guest
Pooglądaj filmiki z takich kamer to najłatwiej będzie ci zrozumieć co widać, a czego nie widać.
Jeśli za ścianą stoi człowiek, na termowizji widać tylko ściane oraz jej temperaure.
Chyba, że ściana zostanie "ogrzana" przez człowieka.
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Kwestia taka ze te namioty pokryte mylarem wiec zastanawiam się jak to widać na termo ? Ktoś coś wie ? Sprawdzał ?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ale Ty myślisz, że ktoś wejdzie Ci do pokoju z kamerką czy wleci helikopterem?
Już Ci odpisali wcześniej przecie, że nie ma opcji z zewnątrz ogarnięcia tego.
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Dobra łapie paranoje bo tu często latają xd po prostu nie chce przytulić prac społecznych xd
 

NutellaBoy

Member
Rejestracja
Maj 11, 2019
Postów
15
Buchów
0
Dobra łapie paranoje bo tu często latają xd po prostu nie chce przytulić pracspołecznych xd

Mieszkałem na domku w Coventry gdzie typ w pokoju miał namiot zamiast łóżka i 20 roślinek o czym kompletnie nie wiedziałem dopóki nie ściągnęli mnie z wyra i ściągnęli na dół gdzie wszyscy w kajdankach siedzieli na sofie ... Typa zabrali, godzinę później wrócił do domu z ręką na sercu...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół