nasiona marihuany

WW 7 tydzień w potrzebie

Wyszukiwarka Forumowa:

pegazeus

Member
Rejestracja
Paź 2, 2012
Postów
10
Buchów
0
Witam nie było mnie tu od 10 lat i od tego same czasu nic nie siałem mam WW 7 tyg -3tydzien flo donice 10L podlewam co 3 dzień 1,5l z nawozem organic magic plant tak jak zalecają na opakowaniu i tabeli jak zacząłem zwiększać dawkę tak jak zalecali i dodałem pk 4-8-8 tez według zaleceń roślina stanęła dęba w sensie liście poszły prawie pion,żabki na brzegach sie podkręcają w górę łodygi dużych liści lekko czerwonawe ,nie które liście zaczęły zmieniać kolor na jaśniejszy i końcówki usychają dodam ze podlewam na wieczór,temp max 30c wilgotność 55% wysokość lampy hps 250 to jakieś 30-40cm na ostatnim podlewaniu przelałem 2L czystej wody i zmierzyłem pH było 5.8 woda kran pH po dostaniu bez nawozu 6.5 wyszedłem z wprawy co robię nie tak ?

---------- Post Zaktualizowany 22:40 ---------- Data pierwszego postu 22:32 ----------

Pisze z tel gdzie jest opcja żeby wstawić foty
 
Ostatnia edycja:

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
jeżeli używasz chrome'a to przełącz się na wersje na komputer i pod bannerem forum szukaj "galeria"
 

pegazeus

Member
Rejestracja
Paź 2, 2012
Postów
10
Buchów
0
Wrzucilem zdjecie do albumu bubbelicous /WW podlalem woda jesCze raz i zmierzyłem pH wyszło jeszcze mniej 5,5 jak na flo trochę mało wiec dodałem 2 łyżki stołowe wapna ogrodowego do podniesienia pH jutro podlewam zobaczymy co z tego wyszło wyglądają jak by plany ustały ale końcówki zrobiły się żółte wiec może być trochę za dużo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół