nasiona marihuany

[fem][0.64][250w*mh>hps][5xSD grapefruit.1xtrainwrack1xC.orange][rozne ciecia]

Wyszukiwarka Forumowa:

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
witam w 3 fotorelacji,
na to grow zdecydowalem sie na nasiona feminizowane od dinafem sa to 5xsweet deep grapefruit 1x trainwrack(gratis ze sklepu online) oraz 1x california orange(gratis)


zastosowany sprzet na weg to

1 slonce -omega mh 250 W naswietlane 18/6
2 NAWIZACZ POWIETRZA
3 wlot pasywny
4 wyciagajacy td silent 350,na nizszym biegu 260m3
5 jako mieszak komputerowy
6 box 80.80.160
7 nawozy mikroryza asashi sl po cieciu i po przesadzeniu
8 ziemia bio bizz all mix
9 trening 4x toping 1x fim lub ???niewiem
10 mata grzewcza na noc

zastosowany sprzet na flo to :
1 slonce 250w omega hps 12/12
2 wlot pasywny
3 wyciagajacy 260-350m3/h
4 filtr weglowy rhino
5 donice 11l
6 mieszak 6 cali
7 box 80.80.160
8.nawozy -chcialbym jak najmniej , wpolowie grow cos damna spuchniecie lekko.
cos tam jest zeby sie raztowac z poprzednicg upraw, wyjdzie w praniu


29.02pierwsze dni-- pod torynado



02.03



ta roslina ma ok tygodnia.stala sama pod zarowka torynado i czakala na reszte panien, to jest TRAINWRACK.





09.03 9 DZIEN WEG I 16 DZIEN trainwrack












california orange



13.03 13d-sdg i orange i 20 dzien dla trainwrack
dzis dziewczyny byly na treningu. mialy byc wszystkie ciete na proce z racji ze jest ich tak duzo(planowalem 5 roslin ale wyszlo 7) niektore fajnie wygladaly to zostawilem im po 4 odrosty. zrobilem 1 fim chyba..


trainwrack-toping na 4 szczyty







sdg toping na 2 szczyty









sdg topink na proce








sdg toping na proce




tutaj dobrze widac ze te trening wymaga dlugiego okresu wegetatywnego gdyz ucinamy ponad polowe rosliny


sdg toping na Y ale zostawiona druga para odrostow i wiatraki 3 listne






sdg rowniez zostawione 2 odrosty i 3listne wiatraki








sdg tu chcialem FIM ale niewiem czy dobrze to zrobilem









dziewczyny dostaja codziennie oprysk z wody a po cieciu 2 lekkie opryski z asashi sl w stezeniu 1 oprysk 1 ml na 1 l wody
 
Ostatnia edycja:

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
16.03 16dzien sdg i 22 dzien train wracka
dzis przesazilem najstarszego planta bo juz tracil werwe. korzenie ladnie wypelnily donice. do dolka sypnieta mikroryza zwykla z ogrodniczego.podnioslem tez lampe.























za jakies3 dni przesadz reszte poczekam kilka dni i przelaczam na flo
 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
witam i zapraszam

20.03 sroda jest to 20 dzien zycia sweet deeep grapefruit i 27 dzien weg trainwreck
dziewczyny podlane przefiltrowana czajnikiem wode po 300 ml na mala donice o wyregulowanym ph na poziomie 6.0
oprucz najstarszego TRAINWRACK91l czystej wody0 reszta dziewczyn dostala lekko nawozu biogrow 1ml na 1 l wody
mialo nie byc nawozow ale stwierdzilem ze nie zaszkodzi a planty sa dosc niskie wiec podnioslem zarowke na ok 100 cm i zcekam niech sie wyciagaja palki w gore. powoli rasnie










to malenstwo mialo zostawione pierwsze pietro lisci. byla to jedna z dwuch najmniejszysch roslin i







porownanie roslin z zostawionym pierwszym pietrem niewyksztalconych wiatrakow i roslin ciachnietych tak samo na proce lecz zostawilem 2 pietro wiatrakow trzy listnych. te drugie ewidetnie maja wiecej wigoru i szybciej odbily po treningu








sdg po treningu FIM wyszlo 6 odrostow





najstarszy trainwrack to jego 27 dzien zycia.siedzi juz w docelowe 11l . od przesadzenia stana w miejscu ale to moze przez mikroryze.
ona nie dostala biogrow gdyz trafila do swierzej ziemi allmix. ciachnieta na 4 szczyty



grupowe




mam wrazenie ze lekko przesuszylem panny. wczesniej pod ledami potzrebowaly mniej wody. dzis dzien po podlaniu widac jak wszystko ruszylo w gore. zamulony trainwrack tez <peace>

mam pytanie a niechce zakladac nowego watku. czy wy indukujecie swoje panny na zarowce mh czy juz na hps??
poZDR
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Fajnie wyszedł Fim, dobrze że sprawdziłem wątek, bo zastanawiałem się kiedy ciachac u siebie i widzę że musi parę pięter być to się szybciej zbiorą. Co do pytania to wypada indukcje zaczynać już na hps. Pozdro
 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
Fajnie wyszedł Fim, dobrze że sprawdziłem wątek, bo zastanawiałem się kiedy ciachac u siebie i widzę że musi parę pięter być to się szybciej zbiorą. Co do pytania to wypada indukcje zaczynać już na hps. Pozdro

OK. Dzięki farmer. Dziś przesadziłem wszystko do docelowych donic 11 litrowych i podałem po 0.6 czystej wody bez nawozów. W docelowych jest all mix.
 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
witam
dzis kilka fotek z kilkiu ostatnich dni.wszystko idzie zgodnie z planem. all mix dostarcza wystarczajaco skladnikow i poki co nic sie z plantami nie dzieje niepokojacego. kazda sztuka ma niemniej niz czterypietra odrostow mysle ze czas niebawem przelaczyc na kwitnienie 12/12.kobity pociete na 2lub cztery czszczyty czy niepowinienem poczekac np. do rozwiniecia sie 6 lub 7 pieter odrostow i dopiero przelaczys na kwitnienie?? teoretycznie gdy po przelaczeniu zacznie kwitnac to zostanie te 4lub 5 pieter kwitnacych kwiatow . wiec czekajac na 7 pieter koncowy rozmiar palki powinien byc wiekszy. (dluzszy lub dodatkowe pietro i topami)
licze na podpowiedz weteranow tego ciecia... wiadomo ze sa tacy.. pozdrawiam

dzien 23 przesadzenie



korzenie uformowane bez tylko na tym co bylo w ziemi. fakt jest to 23 dzien niektorzy juz przelaczaja na kwitnienie a ja dopiero przesadzam hehe




to byly korzenie 3 roznych roslin








dzien 25 podlewanie
dzis podlewalem panty roznymi ilosciami wody z dodatkiem 1 ml bio grow
mniejsze rosliny ciete na proce mialy ciezsza donice i dostaly tylko 400 ml wody a te wieksze ciete na 4 i w sumie te duze ciete na proce tez byly lekkie. te mniejsze sa rosliny ktorym przy cieciu zostawilem pierwsze odrosty i pierwsze niewyksztalconw wiatraki. rosliny z pozostawionym 2 pietrem odrostow i wiatrakami trzylistnymi rozwijaja sie zdecydowanie szybciej ladniej.
















moja faforytka. silna roslina grube liscie duzo energi





ta sztuka kopyta ma solidne


fim 6 szczytow



odleglosc odlampu og 78-90 cm w zaleznosci od polozenia rosliny oraz jej wysokosci.
box tylko 160 cm. moglbym juz przelaczyc czy lepiej poczekac do rozwiniecia sie jeszcze dwuch pieter. nie jestempewien jak zareaguje roslina na indukcji. czy mi nie zostana takie karzelki po 25 cm


---------- Post Zaktualizowany 16:36 ---------- Data pierwszego postu 12:32 ----------

Witam. Właśnie się zorientowałem że u mnie światło świeci 18/6 zamiast 16/8. Pozdro
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Ładnie idzie. Tylko tak trzymać!
Dodam tylko, że było wałkowane np. w wątku z MainLining, iż pierwsza para odrostów (z pojedynczym wiatrakiem) jest słaba, więc się ją usuwa, a bazuje na drugiej, co przeprowadzony w tym growlogu eksperyment poniekąd ją potwierdza. Druga sprawa, moim zdaniem lepiej nie przycinać tak blisko węzła, kiedyś może się to zemścić. Już lepiej zostawić zapas, najwyżej sam odpadnie. Co do przełączania na flo. Postarałbym się póki co ponaginać odrosty, kiedy roślina będzie miała sucho(lst), a kiedy wypełni większość powierzchni wtedy przełączyć. Szkoda zmarnować plon skąpiąc te kilka dni wegu. Niejeden się tak zawiódł. Lepiej potem je trochę połamać, niż narzekać że mało wyszło. Pzdr!

---------- Post Zaktualizowany 22:46 ---------- Data pierwszego postu 22:35 ----------

^up poprawka
kiedy wypełni ponad połowę powierzchni*
na indukcji mocno przytyje.
Co nie zmienia faktu, że ponaciągałbym ją w dół.
Pzdr!
 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
witam upik po uplywie miesiaca od wyjscia
dzien 31 weg od dzis zaczynamy swiecic 12/12
jeszcze kilka fotek z poprzednich dni.
dzien 27 lst tylko na 2 dni. ogolnie mam pewne wyobrazenie rosliny cietej na proce .palki sa tylko 2 wiec trzeba zadbac to zeby byly dlugie i szerokie. 2 dni wystarczy zeby kwiaty podrosly i mama nadzieje ze porosna z tego oddzielne galezie, eh..











moja ulubienica. mocno zielona.
























tej tez kibicuje .jedyna w okraglej donicy idzie ladnie. na jednym ze szczytow doszlo do rozszczepienia . beda 3 palkersy







na drugim szczycie tez doszlo do dziwnych mutacji. tu na pietrach rosnie po 3 kwiaty a pietra sa nieruwnomierne




 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
dzien 29 gdy puszczalem druciki. 2 dni wystarczyly zeby mniejsze zalazki kwiatow jeszcze podrosly przed przelaczeniem. pryskam rosliny woda z dodatkiem asashi sl w roztworze o.25 ml na 1 l wody jutro ostatni oprysk.







dzien 30. dziewczyny uwolnione juz z drucikow ,spokojnie wszystko idzie zgodnie z planem. nigdy jeszcze niemialem tak zdrowych i bezproblemowych roslin. dziewczyny ostatnio podlewane po 1l wody +2ml bio grow a dzis tylko 1 ml bio grow na 1l wody i dodalem jeszcze lyzeczke melasy. ph 6.1 musialem kupic wode sklepowa bomoje dwa ph metry elektryczne pokazuja jakies dziwne odczyty. mam bufery na 7 i 4 ph i nawet tego nie pokazuja dobrze hehe








tu sie robi gesto. podejrzewam ze bedzie trzeba w pozniejszym czasie cos podciac zeby jednak bylo tylko 6 palek.




najstarsza kobita. ona ma juz 37 dni weg. ta sie wymknela lekko z pod kontroli. mialo byc 4 szczyty ale te dolne odrosty zaczynaja wybijac sie az za bardzo . mozliwe ze podczas indukcji wy***ia w szczyt czego bym niechcial. moze postawie maly box i ciachne kilka klonow ,ciekawy jestem jakie ludzie plony osiagaja z klonow?? 5 g??






tutaj wigor tez potezny. jestem bardzo ciekaw tej rosliny. na jednym ramieniu rozszczepienie a na drugim po 3 kwiaty. mam nadzieje na duzy budsssssss










tu tez po 3 kwiaty na pietro









i musze poprzeczki ogarnac bo nawen na niskim biegu wyciagajacego po zamknieciu boxa wsysa go bardzo ze az sciska rosliny namiot traci zyt duzo miejsca


poZDR kolejny up na indukcje


 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
witam dzien 34 zycia 3 dzien indukci
kilka zd naindukcji. planciki ladnie ida w gore . zdrowe i zielone























planty podlane po 1 l wody ph ok 6.1 plus 1ml biogrow i lyzka melasy
 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
Upik po kilku dniach indukcji. dziewczyny rosna w gore strasznie szybko































kobity podlane po 1 l wody plus 1 ml biogroow i 1 lyzka melasy

---------- Post Zaktualizowany 15:22 ---------- Data pierwszego postu 15:07 ----------

siema. szybki upik
kobity juz zakwitly po 10 dniach indukcij
31 weg 10 indukcji 1 flo
dzis dopiero zmienilem zarowke na hps . wyciolem dolne niedoswietlone odrosty i kilka wiatrakow.















kobity podlane po 1.3 l wody plus 2 ml bio bloom

 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
witam w kolejnej odslonie

dzis mija 50 dzien zycia roslin. 31 weg 10 indukcji i ok 10 dnien flo
kobibty podlane ok 1.5l wody ph ok 6.2
podlewalem 600 ml wody 600 ml woda z bio bloom 5ml/L i pozniej jeszcze 500 ml znowu sama woda
ostatnio musialem podniesc lampe i powyginac odblysnik bo niektore szczyty byle juz tak wysoko ze nie siegalo ich swiatlo. najwieksza kobita mo ok 120 cm od ziemi takze w moim box 160 wysokim juz naprawde jest ciasno. w porownaniu do moich wczesniejszych roslin uprawianych po ledami i osiagajacych do 50 cm wysokosci te krzaki to jakies monstery siegajace mi do klatki piersiowej :spalony:

kilka fotek














widac jeszcze jest duzo takich srednio dojrzalych dolnych odrostow. duzo wyciolem juz na poczatku flo. czy teraz tez jeszcze mozna wyciac te najslabsze ??? czy juz jest na to zapozno???









najwyzsza i najnizsza







tu mam 4 tylko donice i juz wyglada jakby bylo tloczno hhhehee ale ja tam wciskam jeszcze 3
























to tyle....
dzis chyba kupie wiekszy box celuje w 90x90x180 . bedzie akurat zeby bylo luzniej dziewczynom i zebym nie musial zwiekszac mocy swiatla przez wieksza powierzchnie.

zastanawiam sie czy ktos mial wyzsze planty??
pozdr
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Moim zdaniem trochę bez sensu zmieniac boxa z 80x80 na 90x90, ***nij sobie 120x120 od razu. :D
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
"dzis chyba kupie wiekszy box celuje w 90x90x180 . bedzie akurat zeby bylo luzniej dziewczynom" ty masz 7sztuk na 80x80 a ja 4 na 90x90 :pl: nastepne grow wciskam 6 bez pie****enia <coolpalacz> eleganckie planty ziom, mam krzaki w podobnym wieku <lol>
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Mozna i 10 wsadzic do takiego rozmiaru. Tylko trzeba trening ogarnac wzorowo. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół