nasiona marihuany

Kozacki Out 2K19 <<>><<>>Speed seeds AUTO DIESEL

Wyszukiwarka Forumowa:

kaligula

Member
Rejestracja
Mar 20, 2019
Postów
18
Buchów
0
pokaż ten noktowizor, nocne wizyty na spocie są najlepsze a planty za***iste
 

Golf

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2016
Postów
68
Buchów
1
Bardzo dobra robota :headbanger:

Jak wygląda u Ciebie ze słońcem na spocie? Cały dzień roślinki mają dostęp (jeśli oczywiście świeci słońce) czy są w jakichś gąszczach, gdzie jakieś duże drzewa i czasami dają cień?

Pozdro :good:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
pokaż ten noktowizor, nocne wizyty na spocie są najlepsze a planty za***iste

Staram się dotrzeć na spota jak robi się szarawo, a jak robi się ciemno to już latarka w zęby i jazda z tematem. pozdro

---------- Post Zaktualizowany 21:16 ---------- Data pierwszego postu 21:12 ----------

Bardzo dobra robota :headbanger:

Jak wygląda u Ciebie ze słońcem na spocie? Cały dzień roślinki mają dostęp (jeśli oczywiście świeci słońce) czy są w jakichś gąszczach, gdzie jakieś duże drzewa i czasami dają cień?

Pozdro :good:

Siema, Staram się jak mogę dzieki. Jest kilka drzew i od rana raczej mają trochę cienia i troszkę pod wieczór. Generalnie to miejscówka dobrze naświetlona, Myślę że 7h bezpośreniego padania promieni na planty. Spot jest pochylony w południową stronę co jest też atutem.

---------- Post Zaktualizowany 21:22 ---------- Data pierwszego postu 21:16 ----------

Fotki nocną porą mają swój klimat... ;) I ten bezprzypałowy flesh widziany z odległości kosmosu.. heheh. Czym się w nocy doświetlasz? Bo ja lece na radzieckim noktowizorze :lol3:

P.S Tam do tych oprysków coś na przędziora dałes w końcu? Bo strasznie mu sie dałeś najeść widać

Siema. Mam nadzieję że flesz mnie nie zdradzi, generalnie to używam teraz latarki żeby doświetlić sobie robotę. Noktowizor mieć byłoby miło napewno. Co do przędziorka to widzę że jeden został zaatakowany ale już jest git. Jedyny oprysk jaki lecial to tytanit. pozdro
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Sezon w pełni moi drodzy, Zdecydowana większość plantów jest już w stanie przyjemnego flo. Zostały podlane papu terra bloom w maksymalnej dawce, w planie są jeszcze dwa podlewania, tym razem z udzialem terra bloom + pk 13-14. Dwa największe planty jeszcze nie tak bardzo zbierają się do kwitnienia co cieszy bo będą potęzne i wydadzą duży plon :queen:
Generalnie to nie jest żle, naprawdę jestem ciekaw wyniku tegorocznego bo niby planty są mniejsze ale z drugiej strony nie rosną w tak ciasnym skupisku i dolne kwiaty lepiej się rozwijają. Postaram się wjechać na spota w ciągu dnia i zrobić eleganckie fotki.
Mocno fioletowe geny zdominowały dwie roślinki :meksyk: Myślę że za miesiąc będzie zbiór większej części uprawy.

:smoking-banana-smil
Pozdrawiam i do następnego.








 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dobrze idą! Polska bedzie miala co palic za jakis czas :brawo:
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Widzę że każdy ma jakieś straty na autdoor. Ja posadziłem sobie dwa krzaczki i myślałem że będzie fajnie. Już wyobrażałem sobie jak będę kręcił blanta z własnej uprawy. No i pewne dnia bardzo się rozczarowalem jak zobaczyłem że moje dwa automaty znikly. Po jednym został tylko wystający z ziemi kikut. Kupiłem znowu parę automatów no i znowu wystartuje je zasadzić na miejscówce. Tym razem podejdę inaczej do tematu. Uzbroje się w anti bisant, ropę i kostki toaletowe. Mam nadzieję że nikt mi się nie podlaczy na krzywy ryj do moich roślinek i że będzie jeszcze co palić w tym sezonie
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Gdzie ludzi kupa tam wrzucam UPA!!!
Witam,
Byłem wczoraj na spocie podlać panny eliksirem na puchnięcie, topy budują się eleganckie, mam nadzieję na mocno zbitą baczkę. Dla kilku z nich było to ostatnie podlanie z nawozem no i za 3 tygodnie kosimy pierwsze sztuki. Jak już wcześniej wspominałem jest kilka karakanow ale grunt że zdrowe. Jak mawiali starzy indianie "gram do grama i mam kebaba" czy jakoś tak.
Liczę na piękne słoneczko by do***ało kwieciem jak na boże ciało. Papa się śmieje na widok poletka kiedy czlowiek wącha żywiczne topy nań :D
Mam nadzieję zrobić kilka zdjęć w ciągu dnia ale zobaczymy jak będzie, najważniejsze by się nic nieod***ało i spokojnie zebrać plon. Mam jeszcze kilka nasionek automatów od życzliwego chłopaka i wrzucę na watkę tak na podbicie wyniku :D Pozdro [MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION]








 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Oto i mam foteczki w świetle dnia. Jestem zadowolony z rozwoju sytuacji i mam nadzieję że uda się zebrać konopne kwiaty.
Jedna, największa roślina jeszcze nie pokazała płci, zaczynam nabierać podejrzeń czy to nie całorok :) jeśli tak, to super, będzie więcej baki :D Marihuana będzie bardzo wysokiej jakości, pięknie pachnie i bardzo mocno się klei :D

Pozdrawiam was !!!!:woohoo:
























 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Harvest

:harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest:

Witajcie

Nadszedł długo wyczekiwany dzień zbioru. Wypiłem kawkę, zabrałem sekator i pospieszyłem zebrać zioło z pola. Jak zwykle wycieczce towarzyszyl dreszcz emocji, ale najważniejsze że udało się zebrać plon.
W tym momencie otrymowane kwiaty wiszą do góry dupą i oddają wilgoć do otoczenia :headbanger:

Nie jest to jednak koniec zmagań, bo mam jeszcze dwa odrosty od całorocznych które były nie do końca o***ane przez ślimaki i jednego, ładnego planta który nie był automatem no i będzie bonus na jesieni :D:D:D:D
Generalnie to jestem bardzo zadowolony z jakości topów, twarde jak posąg, jak głaz, jak zlodowaciała bryła :joker:
Ilość? Naprawdę nie ma co narzekać, obstawiam 600g z tego co teraz dynda. Sory za jakość zdjęć. :jaraczz:
Pozdrawiam farmerów :jocolor::jocolor:










 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witajcie.
Ziółko elegancko wyschło. Łącznie wyszło 647g palonka super jakości. Wyszło tyle z 36 roślin auto- czyli 18g z krzaka średnio. Karzełki zaniżyły średnią ale grunt że wynik jest ok. ZIoło jest bardzo żywiczne i daje miły high :)







 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witajcie :tiphat:

Bardzo rzadko zaglądam na forum ostatnimi czasy ale to nie znaczy że nie zrobię upa przy okazji ścinki plantów. Pod kosę poszło 6 małych automatów, będzie około 20g suchej zielonki :) Mam jeszcze dolne odrosty całoroka które również na niedługo zetnę. Życzę Wam dużo słońca i do następnego :)









 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Czyli sezon widzę uważasz za udany. To najważniejsze. Teraz jesienne długie wieczory i ziółko dla relaksu. Total chillout.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Panie i Panowie!!!


Oto jestem z ostatnim upem w tej fotorelacji. Na dworze całkiem słonecznie i wszystkim tym, którzy mają jeszcze planty na dworze, życzę jak najwięcej słońca ;) Ja mam już po robocie. Ostatnia ścinka całoroka + 6 automatów dało 67g marichuany. Dodając do tego 647g z poprzedniej ścinki, dało : 714g zioła w roku 2019 Super :woohoo:
Northern passion 2.0 zasługuje na pochwałę gdyż zaczęła kwitnąć stosunkowo wcześnie, i miała całkiem zbite topiszcze. Muszę skosztować ale powinno być dobrze bo kwiaty ładnie oszronione. Zobaczymy

W tym momencie pozostaje planować kolejny outdoor. Ten oficjalnie uważam za zamknięty.
Chciałbym podziękować wszystkim za buchy, dobre słowo i do następnego :salut:

















 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół