nasiona marihuany

Kozacki Out 2K19 <<>><<>>Speed seeds AUTO DIESEL

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
update!update!update!update!update!update!update!update!update!update!update!update!update!update!


Witam!

Na samym początku bardzo miła informacja, mianowicie oto i nadesza do mnie paczka od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]
Po stokroć dziękuję za profesjonalizm, na co składa się: dyskrecja paczki, szybkość działania, gratisy a w szczególności krówki. Ja na krówki idę jak dzik na tarte pyry :D Była jeszcze parka ale nie doczekała do zdjęcia. Na bogato. Dziękuję !!!!!!



Oto odmiany, które będą żyły na spocie. Najprawdopodobniej, tak jak w zeszłym roku, będę robił drugi rzut automatów na poletku nieopodal :jaraczz: Będę informował na bierząco o stanie roślin.



Szczepionka mikoryzowa będzie użyta podczas przesadzania :yeahh:




Co do aktualnej sytuacji roślin, to wygląda to tak że jeszcze posiedzą w boxie przez chwilę, lecz nie długą. Całoroki już musiałyby wylecieć na świeże powietrze bo z własnego doświadczenia wiem że nie lubią kisić się w małych doniczkach. One lubią być w ziemi i rosnąć na mocarne krzewy :dance: Trzeba je dać do gleby i być może jeszcze dzisiejszego wieczoru to nastąpi. Roślinki mają w sobie wigor, są pięknie zielone.
Dziś dostały oprysk z nieznaczną domieszką tytanitu, następny oprysk już konkretny po zaklimatyzowaniu na spocie. Mikoryza też zrobi swoje, w zeszłym roku dała wspaniałe rezultaty i widać było gołym okiem, że pierwszy rzut z którym była stosowana dał o wiele większe rośliny z większym plonem.

Rośliny w boxie





Pozdraiwam farmerów i jeszcze raz dziękuję [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!up!!!


Witam!!!
Dziś nadszedł upragniony dzień desantu młodych sadzonek. Na pierwszy strzał poszły dwa całoroki. Myślę że bardzo im się spodoba miejscóweczka. Jest dosyć osłonięta a słońca powinno być również wystarczająco. Zobaczymy jak northern passion 2.0 się spisze w tym roku.
Przy okazji podbiłem na poletko do automatów i rozpocząłem odchwaszczanie bo zarosło naprawdę mocno, ale nie ma co się dziwić w końcu bardzo żyzna gleba jest na spocie :) Być może jeszcze w tym tygodniu wybiorę się dokończyć odchwaszczanie i uzbroić poletko w automaty :yeahh:
Będzie selekcja- najlepsze miejsca zajmą te które są najokazalsze, osobniki mniej urodziwe będą wypełniały boki Do następnego!!!
Pozdrawiam farmerów:headbanger:


Zielona armia :D




Highway to hell



Zdrowe flance już na miejscówce



 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Ciekawie sie zapowiada bede zagladal regularnie z fartem ! :-D
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Tak jak zapowiadałem, wjechałem wczoraj na spota by odchwaścić i posadzić młode flance na poletku.
Pracy było sporo, ale wysiłek mam nadzieję się opłaci. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to w lipcu bedzie trochę suszu :)

[MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] Wasze siewki polecą w drugim rzucie ;) narazie poszukiwania spota

Praca po ciemku jest prze***ana ale warto się zmusić bo w ten sposób najłatwiej uniknąć przypału. Do każdego dołka została wsypana szczepionkia mikoryzowa i jak tylko zaskoczą to spodziewam się rozpie****u. Mega dorodne pokrzywy wyrosły na całym poletku. Na początku trochę za ciasno poleciałem z sadzeniem ale ch*j, zobaczymy jak wyszło następnym razem. Nie mam zdjęć z operaqcji bo miałem zbyt mały procent baterii by móc zrobić zdjęcie po ciemku, dodaję za to zdjęcie sadzonek z wczoraj rana. Podbiję na spota za tydzień i zrobię oprysk z tytanitu :meksyk:


Pozdrawiam <peace>

 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Tak jak zapowiadałem, wjechałem wczoraj na spota by odchwaścić i posadzić młode flance na poletku.
Pracy było sporo, ale wysiłek mam nadzieję się opłaci. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to w lipcu bedzie trochę suszu :)

[MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] Wasze siewki polecą w drugim rzucie ;) narazie poszukiwania spota

Praca po ciemku jest prze***ana ale warto się zmusić bo w ten sposób najłatwiej uniknąć przypału. Do każdego dołka została wsypana szczepionkia mikoryzowa i jak tylko zaskoczą to spodziewam się rozpie****u. Mega dorodne pokrzywy wyrosły na całym poletku. Na początku trochę za ciasno poleciałem z sadzeniem ale ch*j, zobaczymy jak wyszło następnym razem. Nie mam zdjęć z operaqcji bo miałem zbyt mały procent baterii by móc zrobić zdjęcie po ciemku, dodaję za to zdjęcie sadzonek z wczoraj rana. Podbiję na spota za tydzień i zrobię oprysk z tytanitu :meksyk:


Pozdrawiam <peace>


:harvest: czekamy z niecierpliwością :D
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Piękne sadzonki, dobry rozmach ;)
Projekt jak najbardziej zasługuje na moją subskrypcję wątku!

Też wystartowałem swoje Punk Devile auto od panapestki ale nieco później, także chętnie sprawdzę jak idą u Ciebie.

Słonecznego powodzenia bez pleśni i przypału!
Pozdrawiam.
Tymczasem.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Piękne sadzonki, dobry rozmach ;)
Projekt jak najbardziej zasługuje na moją subskrypcję wątku!

Też wystartowałem swoje Punk Devile auto od panapestki ale nieco później, także chętnie sprawdzę jak idą u Ciebie.

Słonecznego powodzenia bez pleśni i przypału!
Pozdrawiam.
Tymczasem.

Dziékujé! W zeszłym sezonie bardzo ładnie rosły te punk devile i jakosć suszu była też na dobrym poziomie. Wiesz too jest taka ilośc już chyba maksymalna dla mnie, chociaż nigdy nie wiadomo. pozdro :D
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Update!!!!

Witam. Wczoraj wjechaem na spota by spryskać młode tytanitem. Jeden z całoroków został o***any przez jakieś zwierze a drugi ma się całkiem spoko, mam jeszcze jedną sadzonkę więc wjedzie na miejsce tego o***anego miejsce. Automaty idą bardzo mozolnie i jest to spowodowane brakiem deszcze, dlatego dziś znów muszę się udać na spota by je podlać. Kilka sztuk zostało zdepniętych przez sarny których jest multum w okolicy. Niestety ale tak to jest w pierwszej fazie życia roslin- trzeba zadbać teraz by móc zebrać susz. Trzeba działać a nie pier***ić że się nie chce :brawo:
[MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] chwilkę temu na ręczniczek wjechały sionka, czekamy co tam się z nich wykluje. Mam przeczucie że outdoor w tym rouku będzie łaskawy :D

Pozdro i do za niedługo!!!






















 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
Najlepiej kijek ze szmatką nasączoną jakimś syfem wbić obok planta. Mi w 2017 2 planty rozgrzebał bażant prawdopodobnie to dookoła dałem szczurek i szmatki co byłem podlać to wodą po goleniu lałem na szmatki i jakoś sie od***ały, ale teraz tyle środków na zwierzaki że warto zainwestować
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
No chyba będę musiał poświęcić kilka złotych na odstraszacz. Zna ktoś jakiś sprawdzony środek?
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ja używam antybissan bo mi kumpel dał...w sumie to chu*a działa bo i zająca nawet widziałem ale jelonek coś przestał przychodzić jak całe drzewo w pień oprysk zrobiłem :) na spocie tez mam szmate rozwieszona na którą sobie sikam...najlepsze i najpewniejsze ogrodzenie :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Zawsze oddaję mocz w okolicy plantów no i w sumie w zeszłym roku nie było problemu. Ach taki to urok outa, wszystko może się pójść je**ć w mgnieniu oka. Jak na ten moment pogoda dopisuje. Był jeden deszczowy dzień teraz słońce. Aż mnie korci by wybrać się na spota
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Update

Witajcie, wracam z porcją newsów o moich plantach. Caloroki ch*j strzelił, zostały objedzone przez ślimaki i nic z tego nie będzie, w tej chwili zostały mizerne witki i nie wiążę żadnych nadzieji z tymi roślinami. W ich miejsce wjadą automaty od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] Chcialbym bardzo gorąco pozdrowić, z 15 sztuk 14żyje i ma się dobrze czyli kiełkowalność na za***istym poziomie :) Warto jednak pamietać ze do kielkowania warto zapewnić temperatue odpowiednią

Na spocie wszytsko nabiera tempa, miałem troszkę doła po tym co widziałem tydzień temu na spocie i w sumie nawet nie robiłęm upa, dziś sytuacja ma się znacznie lepiej. Jest kilka karzełków ale w większości planty ogarnęły się i są zdrowe. Dziś podlałem suczki, myślę ze w tygodniu znów muszę sie wybrać z wodą na spota. Kilka plantów juz pokazała pierwsze oznaki kwitnienia dlatego warto teraz zadbać żeby wyrosły jak największe. Wbiję z tytanitem następnum razem
Zobaczymy jak sprawy się potoczą, mam jeszcze 14sztuk do wysadzenia na spocie i tegoroczny outdoor powinien się obronić. Szkoda mi tych całoroków ale nie wiem czy jest jeszcze sens kiełkować całoroki?
Pozdrawiam i do następnego




















 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Update!!!!

Siema witam.
Pogoda nie rozpieszcza i jest bardzo mało wody. Trzeba dojezdzać i podlewać ale niestety - jak dbasz tak masz. Trzeba się ruszyć.
Małe pociechy od Panpestka dołączyły do reszty ekipy. Bardzo ładne i zdrowe planty wyszly.
Generalnie to mozolnie rośliny idą do przodu, częsc juz zaczęła kwitnąć co nie jest do końca dobrym znakiem bo chciałbym zeby urosły jak najwieksze. Otrzymały wodę z bionawozem i oprysk z tytanitu. Moze jutro podbije je znów podlać. Mam nadzieje ze bedzie okazja pójsć w ciągu dnia ale wolę nie ryzykować i nie dać się zdemaskować.





















 

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Fotki nocną porą mają swój klimat... ;) I ten bezprzypałowy flesh widziany z odległości kosmosu.. heheh. Czym się w nocy doświetlasz? Bo ja lece na radzieckim noktowizorze :lol3:

P.S Tam do tych oprysków coś na przędziora dałes w końcu? Bo strasznie mu sie dałeś najeść widać
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół