nasiona marihuany

Kozacki Out 2K19 <<>><<>>Speed seeds AUTO DIESEL

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witam !!!!
Oto nadszedł czas by wraz z nadejściem wiosny ruszyć w plener i założyć partyzancką uprawę konopii!!
Gorąco polecam przekopanie miejscówki i nawiezienie jej teraz, tak jak ja uczyniłem. Ziemia jest miękka, szpadel sam kopie. Poletko pod automaty zostało dokładnie przekopane i posypane granulowanym obornikiem bydlęcym.
Będę ruszał z sadzonkami, tak by na 15go maja mieć już gotowe, dorodne, zdrowe, wy***ane w kosmos planty gotowe do desantu na użyźnioną miejscówkę. Sadzonki będą produkowane w boxie pod moim starym poczciwym ledem. Teraz niech ziemia się uleży a obornik niech rozpuszcza i wchłania w głąb gleby :D
Nasiona speed seeds nie zawiodły i tym razem znów bedę używał ich genetyki. Tym razem Diesel auto.
Mam 60 + 6 pestek gratisowych i taki właśnie zestaw trafi na poletko. Wiadomo że conieco odpadnie po drodze wiec lepiej mieć zapas. Nie będę robił dwóch rzutów, wszystko wjedzie na raz i na raz będzie zebrane.
Wszelakie prace będą wykonywane w nocy a juz napewno do czasu aż kukurydze nie zakryją trochę świata.
Noc to najlepsza pora by udać się na miejscówkę. Następna wizyta na spocie będzie skutkowała sadzeniem młodych roślin na poletku.
Z nawozenia to jak juz wspomniałem obornik i na kwitnienie dorzucimy coś, ale jeszcze nie wiem co :) Napewno będzie oprysk z tytanitem :D:D:D
Planuję zrobić małe zakupy na dniach by być przygotowanym do działania.
Mam jeszcze 2 pestki całoroczne (northern passion 2.0) i je będę również wysiewał, jednak muisze jednak musze znaleźć dobrego spota dla nich.
Jako bonus dodaję zdjecia trzech panien które wyrosły w boxiie zimową porą. Nie ma się czym chwalić dlatego nie zakładałem fotorelacji bo serio planty miały chu**we warunki zimą. Mam nadizeję ze w tym roku pogoda dopisze. Tyle jak narazie,
Pozdrawiam farmerów

















 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Total. Opierasz swojego outa w tym roku tylko o automaty.
Nie zamierzasz sądzić więcej tych sezonów., tylko dwoe sztuki?
<joint>
Trochę to potrwa zanim sie znajdą tutaj jakieś krzaki.
Siadam i bacznie spoglądam na dokonania rolnika Total kozaka.
Oby pogoda dopisywala.
Pozdro.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Co z oświetleniem miejscówki podczas nocnej pracy? Taką latarkę przecież widać na kilomter. No chyba, że działasz totalnie po ciemku. Pozdro.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Total. Opierasz swojego outa w tym roku tylko o automaty.
Nie zamierzasz sądzić więcej tych sezonów., tylko dwoe sztuki?
<joint>
Trochę to potrwa zanim sie znajdą tutaj jakieś krzaki.
Siadam i bacznie spoglądam na dokonania rolnika Total kozaka.
Oby pogoda dopisywala.
Pozdro.
Siema. Automatyczne pole to jest to czego chcesz. Na końcu lipca będę zbierał pokaźną ilość suszu. Co do calorokow to zdecydowanie wystarcza dwa zadbane. Pozdro

---------- Post Zaktualizowany 17:10 ---------- Data pierwszego postu 17:04 ----------

Co z oświetleniem miejscówki podczas nocnej pracy? Taką latarkę przecież widać na kilomter. No chyba, że działasz totalnie po ciemku. Pozdro.


Yo. No gdzie latarka kuwa :) partyzantka po ciemku. Akurat była bardzo jasna noc więc szło wyśmienicie.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
No jak już będą kwitly i będziesz chciał zobaczyć czy plecha gdzieś się nie poniewiera to bez latarki ni chu*a nie zobaczysz
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siema. Jak będą kwitly to kukurydze już będą krzaki, zarośla :jaraczz:
Wtedy można się pokusić o spacer na spota w ciągu dnia. Poza tym mam nadzieję że uda się wytrwać bez suki plechy
 
P

PolnaMiedza

Guest
Ah ta kukurydza.... aż mnie kusi żeby znów zapodać sobie przydomowy ogródek. Jak kukurydza Cię przerosnie to dopóki nie zaświecisz powyżej listowia, możesz działać nawet z latarką.
Z Fartem:bongo4:
 

BakoHubson

Member
Rejestracja
Mar 19, 2019
Postów
8
Buchów
0
Zapowiada się fajnie. Będę śledził :) Co sądzisz o wysadzaniu regularow w ziemi z biedry bez żadnych nawozów?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Sadz na miejscu pokrzyw i nie musisz chodzić do biedry
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
To już siedzą w boxsie? Kiedy planujesz wysadzić?
W boxie siedzą teraz młode sadzonki pomidorów ale myślę że z ostatnim dniem kwietnia powinienem mieć pestki na wacie by w połowie maja mieć już dwu tygodniowe turbo sadzonki spod lampy :) pozdrawiam
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
ile tego obornika sypiesz ?

Na oko rzucam obornik. Od serca.

---------- Post Zaktualizowany 15:26 ---------- Data pierwszego postu 14:52 ----------

UP!!!!!!
Ruszyłem pełną parą. W boxie 3 zezonówki + 64 automaty. Zobaczymy jak będą się zachowywały, wszak nie jest jeszcze jakoś mega ciepło i w boxie temperatura spada do + 10 w nocy. Zdjęcia z miejscówki zapodam dopiero gdy pójde wysadzać młode rośliny. Za jakiś tydzień powinienem wrzucić już zdjęcie pokaźniej ilości małych automatów. Do nastepnego.

 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2

Tak oto ma się sytuacja na dzień dzisiejszy. Sezonowki to już starszaki, mają 11dni. Automaty 5 dni na powierzchni. Na 64 sztuki, ponad ziemię wyszło 53. Mam już zamówione pesteczki od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] , więc wypełniamy puste miejsca :) Zamówiłem mikoryze firmy biopon, będę jej używał przesadzajac rośliny na poletko. Nadchodzi bardzo ekscytujący czas!! Pozdrawiam farmerow ��
 
Ostatnia edycja:

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353

Tak oto ma się sytuacja na dzień dzisiejszy. Sezonowki to już starszaki, mają 11dni. Automaty 5 dni na powierzchni. Na 64 sztuki, ponad ziemię wyszło 53. Mam już zamówione pesteczki od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] , więc wypełniamy puste miejsca :) Zamówiłem mikoryze firmy biopon, będę jej używał przesadzajac rośliny na poletko. Nadchodzi bardzo ekscytujący czas!! Pozdrawiam farmerow ��

Trzymamy kciuki ! ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół