nasiona marihuany

HPS 150w | 0,36m2 | Jack La Mota, Auto Mazar

Wyszukiwarka Forumowa:

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Super, że pomagacie, dzięki. Porównywał ktoś z was LST z np. SC albo HST? Da radę wyjść na LST lepiej niż chociażby na Wujku Benie? Lepiej, w kontekście plonu. To dwa różne treningi, w każdym w ogóle chodzi o coś innego, ale zastanawiam mnie to, czy można więcej sortu wyciągnąć dzięki LST np.
 

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Up z 14. dnia życia

Dziewczyny poszły do swoich docelowych jakieś 3 dni temu i nawet fajnie już odbiły. Asahi im prysnąłem po przesadzaniu, to nie zamulały długo, chociaż nie jestem za bardzo zadowolony z ich wielkości. Myślę, czy dać im lampę na wysokość, przez którą się wyciągną trochę w górę, ale znowu mam z tyłu głowy, że jak sativa pheno pokaże rogi, to mi wyjdą.. Sam nie wiem, może coś doradzicie? Box ma 120cm od podłogi do sufitu, doniczki to 25 cm, planciki po 7 każda (dość równo idą jak na ten moment). Chwila.. podniosę lampe na max i zobaczę ile miejsca mam od doniczek do lampy..
No to wychodzi jakieś 60 cm już na sztywno, czyli 60 centów, które mam wolne. Bo jeszcze mogę zrobić tak, że na razie to zostawiam, a dopiero po cięciu na bena daję im rosnąć wzwyż. Dylemacik jest :crazy:

Taka sytuacja przed przesadzeniem:



No i już w nowych doniczkach:



Jeśli chodzi o warunki, to kontroluję porządnie<coolpalacz>:



Solo zdjęcia:

-AM



-JLM 1



-JLM 2



-Coś tam razem





 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Nie podnos nic na takim namiocie i tak ci rozsadzi boxa o ile nic nie zwalisz po drodze. Małe nie małe, dopiero teraz rusza z rozbudową pięter. Sam zobaczysz w oczach będę rosły.

Edit. Ja u siebie mam lampę 250w na 30cm od roślin.
 
Ostatnia edycja:

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Nie podnos nic na takim namiocie i tak ci rozsadzi boxa o ile nic nie zwalisz po drodze. Małe nie małe, dopiero teraz rusza z rozbudową pięter. Sam zobaczysz w oczach będę rosły.

Edit. Ja u siebie mam lampę 250w na 30cm od roślin.

Ostatecznie robię tak jak mówisz.
 

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Zaległy UPik sprzed tygodnia, czyli na zdjęciach jest 21. dzień roślin.

Te zdjęcia to cięcie i gięcie, a jakość pozostawia do życzenia (sory za to).

Mazarowi podałem BioGrowa w dawce 0.5ml/0.5l wody, bo zaczęły mu żółknąć liście dwa. Dwa Jacki też dostały przy okazji tą samą ilość. Po cięciu oczywiście oprysk z Asahi i już ładnie idą (czego nie widać na zdjęciach, bo UP dzisiejszy przekładam na jutro). Jak oceniacie?

I cyk foteczki:









Cięcie zapodane:













Pozdrawiam wszystkich, którzy czytają i tych co nie czytają <peace>
 

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Dzisiaj już nadaję na bieżąco z 29. dnia uprawy.
Jest zielono, idzie w górę, no to to mi się podoba <joint> Mazarek już się określił i pierwsze pistle wypuścił, ale coś więcej pokażę za tydzień, jak ruszy mocniej. Sezonów już nie ruszam, nie rozkrzaczam na boki, bo chyba mi już fajnie zapełnią boksa. Także przełączam dzisiaj na 12/12 i czekam na efekty.















Pokażę się za tydzień w czwartek <peace>
 

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Dzień 35 - UP (Liczę już kwitnienie dla AM od 5 dni)

Powiem tak, jak na razie masełko, gładko i zielono. Koksami czasami podlewam, tak jak tabela mówi, ale niezbyt często. Mazarek kwitnie powolutku, ale szczerze mówiąc, wgl nie zauważyłem, żeby zwolnił po przełączeniu na 12/12. Pozdrawiam wszystkich ciepło <peace>















 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Mam dwa pytania, jesli moge :)

Jak z zapachem bardzo czuc w pokoju w tym stadium?

Jak z rachunkami podskoczyly znacznie przy tym zestawie?
Planuje podobny projekt &#55357;&#56842;
 

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Mam dwa pytania, jesli moge :)

Jak z zapachem bardzo czuc w pokoju w tym stadium?

Jak z rachunkami podskoczyly znacznie przy tym zestawie?
Planuje podobny projekt ��

W pokoju z grow czuć mocno, jak nie otworzę okna to i zapach wychodzi na całe mieszkanie, a jeśli tam zapach nie ma gdzie uciec to wychodzi na klatkę schodową nawet. Ja osobiście nie czuję, bo mieszkam z tym, ale jak ktoś przychodzi do mnie to od razu wie o co chodzi. Filtr węglowy załatwia sprawę, jeśli zrobisz szczelny obieg powietrza. Czekam na wypłatę i sam sobie taki sprawię. Pobór prądu to nie rośnie praktycznie wcale, tzn rachunek mi przyszedł nowy jakoś niedawno i przyszło mniej niż za okres bez boxa. Nie wiem jak oni to liczą, ale i tak wydaje mi się, że u Ciebie nie będzie dużego wzrostu. U niektórych jest coś takiego jak taryfa nocna za prąd, bodajże od 22 do 6 rano, zresztą każda firma ma swoje warunki to musiałbyś się zorientować, cena wtedy spada o 40%, więc jeśli ustawisz dzień na noc to masz sporą oszczędność, trochę ciężej wtedy o zajmowanie się plantami, ale zawsze możesz sobie to fajnie podzielić. 150w to jakieś 2/3 razy mniej niż pobiera komputer, do tego jakis mieszak - pare Wat, wyciąg to prawie nic, no i nawilżacz, ktory chodzi tylko na weg. Także przy tym zestawie, robisz swój materiał za prawie darmo, nie licząc nasion, ziemi i nawozów.
 
Ostatnia edycja:

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Wjeżdżam z nową porcją zdjęć, ELO <coolpalacz>

! Stuknęło 50 dni od kłów !

AM - Kwitnie 20 dni

Jack La Moty - Kwitną jakieś 13 dni +/-


Liście ciemne fes, nie widać pod HPSem, ale jak zgasły lampy to zbielałem lekko. Odstawka BioGrowa już do ścinki na pewno, teraz sam BioBloom i ten boost podstawowy będzie leciał na zmianę z wodą co drugie podlanie. Spoko wyglądają, jak takie palmy te sezonówki, zaś Auto Mazar - choinka bożonarodzeniowa. Wyleciały wszystkie doły z Jacków, bo rósł taki popcorn, że nic bym z tego nie ściągnął na bank, nie wiem czy nie za dużo wyciąłem, ale to zobaczymy efekty za jakiś czas. Liczę, że moc wjedzie w górne topy i będzie niezłe bajlando przy ścince. 4ml/l BioBlooma i 2ml/l TopMaxa będę podawać, wcześniej jeszcze dostawały 1ml/l BioGrowa. Mazar strasznie liściasty, głowny top to jeden wielki liść, o La Motach za dużo nie mogę powiedzieć, bo niedługo kwitną. Od razu dementuję ploty, autos u mnie wcale nie zwolnił z porostem po wrzuceniu go na 12/12, ludziska coś pie****ą <rotfl>












































Makumba z liści? Chyba, że coś się bardziej opłaca z nimi zrobić? (Liście + małe topki)

 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Duże wyrzucam. Małe przytopowe + topki na nalewkę :jocolor:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół