nasiona marihuany

HPS 150w | 0,36m2 | Jack La Mota, Auto Mazar

Wyszukiwarka Forumowa:

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Siema !

Mój setup:

Box: DIY Szafkobox 60x60x120cm
Went: Axial Quiet Dwubiegówka - Aktualnie
75 m3/h na wylocie, a wlot pasywny
Filtr: Planowany..
Słońce: High Pressure Sodium 150w w oprawie CoolTube i tym śmiesznym małym odbłyśniczkiem
Czas naświetlania: Standardowo 16/8h, następnie 12/12h
Ziemia: BioBizz AllMix od nasiona, przesadzane będzie w to samo
Donice: Sadzonkowe teraz, docelowe - 9L
Treningi: Łamać będzie trzeba bo Sativa-dominant Jacki, oprócz łamania pewnie coś jeszcze .. ;)
Gadżety: Czasoustawiacz dla światła; termohigrometr, który będzie wymieniany; pH test kropelkowy; nawilżacz - słaby z poprzedniej szafki, też będzie zmiana; jeśli chodzi o braki w gadżetach, to nie mam mieszaka, mogę wrzucić komputerowy 100mm, ale nie chcę i szukam jakiejś fajnej oferty
Specyfiki: Try-pack BioBizzu (BioGrow, BioBloom, TopMax), mikoryza granulowana Great White; możliwe, że Asahi wjedzie
Pestki: 2x Jack La Mota(Medical Seeds) i Auto Mazar(Dutch Passion)


Zdjęcie setupu, całościowe:



oraz warunki w środku przy zamkniętej szafce i z włączonym nawilżaczem:



Kły wyszły 4 dni temu z pestek i jak miały +/- 1cm to poszły w ziemię bez mikoryzy, która jest podawana razem z wodą o pH między 6 a 6,5 jednostek

Dzisiaj (Dzień 2.) wyglądają tak:



Pojedynczo:







A w takie doniczki wlecą jak podrosną:



Zapraszam do śledzenia tematu. Buch




 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Szkoda, że auto z sezonem wsadziłeś, na pewno 12/12 odbije się na plonie af, no ale powodzenia, będę zaglądał ;)
 

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Nie mam założonego celu w plonie i nie lecę po plon. Jestem ciekawy co z tego będzie, a jeśli nie zawiedzie mnie af razem z sezonami, w tym samym czasie to będzie będę je tak łączył często :thumright:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No ciekawy jestem co wyjdzie z auto na 12/12. Mam dużo fajnych pestek af ale chce sadzić też sezony, więc będę się przyglądać jak to wyjdzie na plonie. Powodzenia
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Ja mam af i sez w jednym boxie. Po przełączeniu światła na flo automat strasznie zamulił. Od początku jestem nastawiony na pestki dlatego mam w ch**u ile wyjdzie z niego palenia. Jeśli ktoś nastawia się tylko na zioło moim zdaniem takie połączenie to lipaaaaa.
 

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Mazar jest królikiem doświadczalnym, a jak da 5 gieta to się będę cieszył. Wpadajcie, zaglądajcie, a czas pokaże, czy warto.. BUSZEK
 

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Aktualizacja - 7. dzień ponad glebą

Tak jak pisałem, wjechało parę nowych sprzętów:

-mieszak 15w Advanced-Star



Dzięki temu wiatrakowi, warunki w środku poprawiły się diametralnie <rotfl>

-nawilżacz bardziej sprawny niż poprzedni, więc wilgotność opanowana



-stacja pogodowa, to już dla mojego widzimisie



Posprzątane w boksie, syfy zabrane:





Jack dwójeczka się wyciągnął, będzie regulowany przy przesadzaniu:



Osobno:

-Jack #1





-Jack #2



-AutoMazar





Wątek chcę aktualizować co 7 dni, zobaczymy jak to wyjdzie <lol>

W kupie siła, pozdrawiam <peace>
 

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Co myślicie o laniu mikoryzy razem z wodą przy podlaniach, robię właśnie w ten sposób, bo się trochę za***ałem przysadzeniu i zapomniałem. Czytam, że miko działa, jeśli podsypana prosto pod korzeń, a jakie są wasze spostrzeżenia?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Great white sharkiem można podlewać (na opakowaniu są podane dawki) nie wiem jak innymi bo sam zawsze sypię przy przesadzaniu ale mam zamiar podlać GWSem ze 2 razy swoje bierzące projekty mimo że dostały miko od biotabsa. Warto podlać jak zdaży ci się przesuszyć medium. Grzybnia nie lubi przesuszania. Poza tym możesz podsypać jak będziesz do docelowych przesadzać.
 

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Chyba GWSa w proszku jest łatwiej podać z wodą normalnie przy podlaniu. Ja mam granulat i zrobiłem tak, że trochę go rozdrobniłem, sypnąłem na wierzch, na ziemię tak gdzieś po 2 łyżeczki do herbaty, lekko przegrzebałem, żeby wymiksować razem z ziemią i dopiero to wszystko zalałem wodą. Teraz już nie daje miko, bo w sumie za parę dni będę przesadzał, więc tak jak mówisz podsypię pod korzeń. U mnie na opakowaniu jest sposób na podanie pod plantowe, ale bez wody, mianowicie robisz dziurki w ziemi na 5 centów i zasypujesz je mikoryzą, po 1-2 łyżki na dziurę. Mam zamiar tak zrobić przed przełączeniem na FLO i więcej mikoryzy nie będę dawał, chyba, że faktycznie zabiję grzybnie suszą w ziemi to trzeba będzie nadrobić.
 

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Niby tak, ale mam trochę inny zamysł. W planie jest cięcie Bena i po tym puszczenie ich wolno, niech rosną w górę ile się da. SC to jest takie koło ratunkowe, gdyby mi chciały sufity wywalać. To na sezony, a AM będzie sobie rósł swobodnie bez męczenia całe grow, dlatego, że zmieniam mu światło na 12/12, więc nie chcę go jeszcze dodatkowo zmniejszać treningiem. Boję się trochę tych Sativek, ale myślę, że ogarnę temat <coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół