nasiona marihuany

HPS 150w | 0,36m2 | Jack La Mota, Auto Mazar

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Dobrze idzie Tylko czekać aż napuchna. Ja za to zbieram wszystkie liście i na koniec po scince robie masło a z niego brownie. I jest pycha a faza mocna i długa :D
 

zajac

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2019
Postów
27
Buchów
0
Te liście po 2 dniach zaczęły czadzić nieprzyjemnie, tak bardziej w stronę gówna. Jadą w kibel, a makumby spróbuję po ścince z przytopowców i młodych listków. Nalewka ponoć też spoko sprawa, ale zrobiłbym coś lekkiego, nie na spirolu, żeby mnie nie ścinało po 2 kielonach. Bania nie ta do picia :zjarany:
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Nalewkę uzyskujemy zawsze z jak najwyższego stężenia alkoholu, a gotową rozcieńczamy.
Zawsze można zredukować ilość alkoholu i uzyskać esencję.
Można kombinować drinki np. kieliszek nalewki 95% z 0,5l Sprite, gdyż raz wiadomo moc, a dwa smak nie każdemu podejdzie.

My piliśmy dolewając po trochę nalewki do kieliszków z czystą. Jak ktoś nie pali MJ to może się zdziwić. Z tego co pamiętam efekt był dość euforyczny, mocny, cielesny (nalewka z indyjki - auto chronic), ale jak wiadomo to tylko moje subiektywne odczucia.
Pzdr.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Co do nalewki-robiłem ją kilka razy i nikt nigdy nie wypił 2 kielonków. Zależy od dnia ale czasem i po pół jest taki rozpie**** w bani że na pytanie o imię odpowiesz nie wiem. Ostatnia nalewka jest z około 100g popcornu i wierzbowego feno Hindukush x dieselberry od GGSa i choć jaram już ponad ćwierć wieku to mam wielki szacunek do jej mocy. Dla dobrej zabawy najlepiej zacząć od niewielkich odmierzanych dawek bo na oko można przesadzić. Ogólnie fajna rzecz i polecam ale ostrożnie. Pzdr.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół