nasiona marihuany

Uprawa w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
a jak to u was jest z tematem-kobieta się interesuje i chętnie przykłada ręke czy akceptuje ale sama nie chce mieć nic wspólnego?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Nie mówię o hodowli ch*j wie ilu krzaków tylko 1-2.
Ogólnie to myślę, że w polskich realiach to sąd raczej ma wy***ane czy masz 1-2 czy 10-20. Uprawiasz - jesteś bandytą. :ncool:
U mnie kobieta się nie tyka, bo kiedyś prosiłem ją o dopilnowanie kiełków, które później zalała i padły, czego efektem było moje wk***ienie i się zniechęciła. Ona się nie wpie****a do mojego ogródka, ja też generalnie, czasem sypnę jakiej mikoryzy albo nawozu jak nie patrzy. <lol>
 

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
Ogólnie to myślę, że w polskich realiach to sąd raczej ma wy***ane czy masz 1-2 czy 10-20. Uprawiasz - jesteś bandytą. :ncool:
No ale przy 1 krzaczku jak bym ściągnął z 30g to nie pójdę siedzieć :p Mnie osobiście nie jara komercyjna uprawa bo wiem jakie są tego konsekwencje. Wiadomo, że przypał można zminimalizować i są ludzie co sadzą po 10+ krzaków i mają wy***ane :D ale ja tam chce mieć tylko dla siebie swoje palenie i tyle :p
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
No ale przy 1 krzaczku jak bym ściągnął z 30g to nie pójdę siedzieć :p Mnie osobiście nie jara komercyjna uprawa bo wiem jakie są tego konsekwencje. Wiadomo, że przypał można zminimalizować i są ludzie co sadzą po 10+ krzaków i mają wy***ane :D ale ja tam chce mieć tylko dla siebie swoje palenie i tyle :p
niestety taki plan jest do realizacji tylko w formie indooru bo powiedzmy sobie szczerze-plon 30 gramów od zbioru do zbioru przy uprawie sezonowej z góry jest skazany na porażkę
 

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
niestety taki plan jest do realizacji tylko w formie indooru bo powiedzmy sobie szczerze-plon 30 gramów od zbioru do zbioru przy uprawie sezonowej z góry jest skazany na porażkę

Może nie zostało jasno napisane ale cały czas jest mowa o indoorze :p Outdoor miałem raz i bardzo się zniechęciłem.
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
213
Buchów
0
U mnie kobieta się nie tyka, bo kiedyś prosiłem ją o dopilnowanie kiełków, które później zalała i padły, czego efektem było moje wk***ienie i się zniechęciła. Ona się nie wpie****a do mojego ogródka, ja też generalnie, czasem sypnę jakiej mikoryzy albo nawozu jak nie patrzy. <lol>
A jak wyślesz babe na spota to potem płacze, że w krzakach musi się tarzać i skakać przez rzeki :D
Ja też raczej sam wszystko robię, kobietę to można jedynie do trymowania zatrudnić he <peace>
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Eee tam. Moja mi pomagała na oucie targała wiadra z woda jak trzeba było, pieliła i właściwie robiła wszystko co było trzeba. Wiadomo że ja robię najcięższą robotę ale zawsze oferowała mi pomoc. Na indorze się nie wtrąca ale lubi czasem do boxa zajrzeć. Jak powiem ile i czego to i od biedy nawozy zrobi i podleje. A że przy okazji sama lubi zajarać więc nie ma z niczym problemu. A w trymowaniu to dokładniejsza jest ode mnie. Szczerze to gdyby nie ona to nie wiem czy wziąłbym sie za uprawę bo w sumie to ona mnie namówiła jak się któryś raz z rzędu wk***iłem na syf od dilera. Trzeba tylko dobrze wybrać. Kobietę ma się rozumieć.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół