nasiona marihuany

Uprawa w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
Witam

Z racji tego, że żyjemy w kraju w którym hodowla maryśki jest nielegalna, a wielu osób na tym forum prowadzi fotorelacje. A więc moim pytaniem jest, nie boicie się przypału? :D sam osobiście nie hoduje bo nie mam takiej możliwości na ten moment oraz bałbym się trochę prowadzić fotorelacje na forum, przecież to jest dowód na to, że mamy hodowle. Przypuszczam, że połowa użytkowników tego forum która prowadzi fotorelki mieszka za granicą, ale co z tymi co mieszkają w Polsce? Nie boicie się? Wiadomo życie realne a wirtualne to trochę inna bajka ale sam fakt, że się prowadzi uprawę i sami na siebie niesiemy "przypał" W realnym życiu może nikt o tym nie wiedzieć i stosować podstawowe zasady "BHP uprawowe" ale czy jest taka możliwość a raczej jest na pewno, że smutni panowie zaglądają tutaj i mogą namierzać po IP? jednym może się to wydawać absu****ne i mogą się zaśmiać czytając to bo sami nigdy nie mieli z tym problemu, więc czemu miało by tak być? :D ale niech mi ktoś sensownie odpowie na te pytania. Tak, wiem temat już maglowany dziesiątki razy ale nie mogłem znaleźć odpowiednich informacji w dziale OFF.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja sie boje w ch*j, sram pod siebie dzień dnia, ale lubię życie na krawędzi, więc sadzę dalej, chociaż nie palę.
 

MŁODY_GROWER_99

Active member
Rejestracja
Lis 10, 2018
Postów
36
Buchów
0
Osoby które prowadzą tutaj fotorelację poprostu mieszkają w państwach w których jest to legalne. Myślisz że ktoś by był na tyle głupi, żeby się z tym tak obnosić w kraju w którym jest to nie legalne a konsekwecje prawne bardzo duże ? :) :zombi:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ja jestem z sosnowca i mieszkam naprzeciwko komendy głównej i się nie boję, uprawa nie jest dla ludzi głupich i o słabych nerwach, albo masz jaja uprawiać albo się za to nie bierz bo jeszcze narobisz przypału innym jak ktoś Cie dupnie, nie znam przypadku by ktoś przez forum miał jakies problemy, predzej będziesz miał przypał jak zamówisz sprzęt do uprawy na siebie, sionka czy inne...
 

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
Wiadomo, że trzeba trzymać język za zębami. Ale temat rozchodzi się o prowadzenie fotorelacji na forum. Hmm czytałem jeden temat tutaj o przypale bo ktoś coś zamówił na własny adres.. co racja to racja. Nie mówię o hodowli ch*j wie ilu krzaków tylko 1-2. W życiu realnym przypał jest "znikomy" i o tym nie trzeba mówić co jest pięć :)
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Na to zagadnienie nie ma odpowiedzi i nie będzie, wpadają najlepsi fachowcy za granicą czy krajowi i nie z winy forum, choć było kilka przypadków odnotowanych lecz tylko za pomocą niby forumowego kolegi, forum to najmniejszy problem w tym fachu.
 

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
Nie myślę o uprawie komercyjnej także ten "fach" nie w moim kierunku tzn. duża ilość nie dla mnie. Chciałbym kiedyś fotorelke odpalić a widzę, że dość spore grono w Polsce prowadzi tutaj. Może źle określiłem "boicie się" ale czy jest to bezpieczne? Odcien mówi, że nikt nie wpadł przez forum, nie będę oceniał.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Hodować to możesz bydło, to się uprawia :p
przestrzegaj zasady "mowa jest srebrem a milczenie złotem"
Nie zamawiaj nasion itd na swoje dane, wgl nigdzie ich nie podawaj,
Wystarczy logicznie pomyśleć co jest bezpieczne i zmniejszasz ryzyko do minimum.

Nie polecam takich sytuacji:
siedzę w autobusie a ktoś z tyłu się chwali koleżce że kupił nasiona jakieś jack herer i że dostał lizaka o smaku zioła w gratisie :freak2:
 

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
hahaha nie no :D o siebie samego nie muszę się martwić. Dobra nie ma co spamować sam zadecyduje w przyszłości czy odpale fotorelke :p dzięki za szybką i sensowną odpowiedź! z fartem i pozytywnych zbiorów.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Nie boje sie, dbam o to zeby bylo bezpiecznie, a o tym ze mam, wie tylko zona.
 

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
Fajną masz żonę, pozazdrościć tylko :p oby nic nie zepsuło tej relacji, powodzenia :)
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Bo pewnie zdaje sobie sprawę, że w razie w będzie robić za nawóz na spocie :D ?

Spoko loko, moja też wie o wszystkim :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół