nasiona marihuany

[2m2][LED+CMH] Organiczny Grow kanabiska vol.2

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Kozaczek, piękne te kolory, skąd ogarnąć te pestki crosy z platinum? Chce mieć to u siebie w namiocie :D
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Weź podpowiedz w której części zdjęcia są sfv/plat x trop albo daj zdjęcia, a nie jakieś tam zwykłe tropikany wrzucasz :D

normal_IMG_20190501_080208.jpg
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Petarda!
Robisz F4 z tych Tropicann [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION]?
 
P

pozytyw

Guest
ale to wygląda ta tropicana, miazga , ładnie

--edit nie moge sie napatrzeć, jaka piękność
 
Ostatnia edycja:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Dołączam do grona podniecających się tymi kolorkami. Bardzo to zjawiskowo wyglada, graty!
Pzdr
 
K

Kannaland

Guest
Wow jakie kolory:D To bez zadnego filtra?! Cos pieknego! Pokazesz jeszcze tego crossa z tropicanna oraz crossy Aof? Bylbym wdzieczy :D
Powodzenia!
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Widzę, że rzeczywiście Wam się podoba :)

Ale ta tropicana piekna! To teraz pokaz tego crossa ;)

jutro Honziak przed pracą postaram się cyknąć, dziś też akurat podlewałem to wyciągnąłem na szybką sesję koleżankę :)

Kozaczek, piękne te kolory, skąd ogarnąć te pestki crosy z platinum? Chce mieć to u siebie w namiocie :D

raczej nie ogarniesz nigdzie, bo cross powstał w forumowym zaciszu w limitowanej ilości :)
mam jeszcze 5 nasionek, to postaram się namnożyć.

Weź podpowiedz w której części zdjęcia są sfv/plat x trop albo daj zdjęcia, a nie jakieś tam zwykłe tropikany wrzucasz :D

to te najniższe po lewej, tam stoją krosy z Aof i wyżej wspomniane... jutro Żulu, ale nie obiecuję.


Petarda!
Robisz F4 z tych Tropicann [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION]?

nie robiłem nasion, bo męskie co mi się trafiły nie nadawały się na dawcę pyłku, powyciągne pokraki zdatne na sznurek. Zostało 5 kulek więc może następnym razem :)

Wow jakie kolory:D To bez zadnego filtra?! Cos pieknego! Pokazesz jeszcze tego crossa z tropicanna oraz crossy Aof? Bylbym wdzieczy :D
Powodzenia!

a no bez filtra, #nofilter jakby to napisali na insta XD ostatnio mam mało czasu, ale postaram się jakoś porobić i powrzucać fotki tych krosów ...
 

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
Tak piękne że można dziewczynie jako kwiaty wcisnąć, meega<shiza>
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Wiem kto prawdopodobnie będzie robił F4 ;) Męski też się fioletowy robi a damka dwa pistle puściła i już fiolet :)



 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Właśnie Zacier rzuciłeś się lwu na pożarcie :freak:
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Właśnie Zacier rzuciłeś się lwu na pożarcie :freak:

hehe, spokojnie, tutaj mało kto regi sadzi. Poza tym dużo nie będę zapylał, tylko trochę dla siebie, noo i dla kolegów :)
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Bardzo ladna ta TC.Troche podobna do pheno#3 mojego, ale wiecej zywicy ma ta Twoja zdecydowanie.Jak mi powysychaly wlasnie, to sie okazalo, ze te najbardziej fioletowe, nie sa wcale najlepsze.W dodatku mialy mniej zywicy i dosc luzne topy po wyschnieciu.Pisze to w odniesieniu do tego, ze PK x TC lepsze wedlug Ciebie.Daj wiecej zdjec krzakow z boksa i napisz w koncu co Ci tam zostalo_Ode mnie tylko te 2 krzaczki sie ostaly?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Bardzo ladna ta TC.Troche podobna do pheno#3 mojego, ale wiecej zywicy ma ta Twoja zdecydowanie.Jak mi powysychaly wlasnie, to sie okazalo, ze te najbardziej fioletowe, nie sa wcale najlepsze.W dodatku mialy mniej zywicy i dosc luzne topy po wyschnieciu.Pisze to w odniesieniu do tego, ze PK x TC lepsze wedlug Ciebie.Daj wiecej zdjec krzakow z boksa i napisz w koncu co Ci tam zostalo_Ode mnie tylko te 2 krzaczki sie ostaly?


siema cheton, obiecałem fotki na dziś ale z rana za dobrze się spało i nie chciałem się kolejny dzień zrywać wcześniej... jutro mam nadzieję, że to ogarnę. Od Ciebie została ta TC, z 5 wysianych nasion, 2 trafiły się żeńskie z czego zostawiłem tylko tą jedną bo druga sztuka była nadmiernie powyciągana..

z kolei z 5 wysianych nasion PKxTC trafiły się 3 żeńskie i wszystkie 3 zostawiłem... o dziwo wszystkie wyglądają niemal identycznie, szybko puchną, mają znacznie większe i twarde jak kamień kwiaty i wincyj żywicy niż czysta TC. Do tego zaczynają lekko wpadać w róż, tu pewnie geny TC robią robotę :)

jutro postaram się zajechać garścią fotek (akurat dzień wolny), bo tym razem mam rośliny, które nie wstyd jest pokazywać ale czasu mam jak na lekarstwo :)

Pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół