nasiona marihuany

[LED 40W] [0,08m2] Growbox Speaker

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Kobitka, Włochy nie ogolone wstyd :D A tak na poważnie to się zastanawiam gdzie to zmiescisz. Chociaż te coby średnio wyglądaja to może brakować miejsca w tym boxie
 

GreenBlues

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
55
Buchów
0
O ile jeszcze dobrze pamiętam:
13.04 - przełączyłem na 12/12
16.04 - pokazała objawy typowe dla określania płci i tego dnia zamontowałem ciepłą barwę żarówek led 2700k i CFL 3000K.
18.04 - w tym dniu dostała światło w okolicach 8/16.

Mogę się mylić jakoś o 1 dzień.
[MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] teraz ma około 62 cm wysokości :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
8h swiatla na dobe dajesz czy jednorazowo krocej swieciles?
 

GreenBlues

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
55
Buchów
0
Wczoraj czyli 18.04 jednorazowo dostała taką dłuższą ciemnię. Popełniłem błąd wyciągając ją z boxa na pare godzin aż do wieczora.

Kilka dni przed i po przełączeniu robiłem różne mniejsze cyrki ponieważ chciałem mieć jak największą pewność dziewuszki.
Ostatecznie nawet z chłopaka bym się cieszył pierwszej uprawy się nie zapomina :spalony:

]Magicznie ona wygląda, jak z ogródka wiedźmy :D
jej urok z tak bliska robi mega szok dla amatora jakiego jak ja :afroweed:







 

GreenBlues

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
55
Buchów
0
UP z oświetlenia

Już dawno siedziało by tam 5 Cobów gdyby nie brak porządnego radiatora, też temu wspomagam się żaróweczkami.

Włączone wszystkie lampy:



Tutaj same żaróweczki:



A tutaj same Coby:



Przyjmijmy że to widok okiem rośliny:

 

GreenBlues

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
55
Buchów
0
Dzień: 55 (flo dzień 4)

Ledwo się mieści ale coś się wymyśli :D Dolne listki żółkną i odpadają a liście wiatrakowe jak widać lekko opadły.
Wiem że chciałaby więcej światła i przestrzeni :( Zastanawiam się czy obciąć dolne liście i odrosty tak jak przy Scrog.
EDIT. zaraz po zrobieniu zdjęć wyłączyłem tego cfl bo był zbyt blisko liścia i może dlatego tak opadły.





 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Niezly krzun. Ale ta folie aluminiowa wy***, oklej kocem ratunkowym.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
A jeszcze lepiej i prościej będzie jak pomalujesz wnętrze boxa na biało. :)
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Możesz wyciąć z 3 piętra od dołu bo i tak światło tam nie dociera i nie opłaca się ich karmić.
Więcej na tym skorzystają odrosty bliżej światła.
 

GreenBlues

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
55
Buchów
0
Malowanie w domu farbą w sprayu nie jest takie proste. Po ostatnim była taka zadyma że musiałem pokój sprzątać :D

Dziś wytnę 2 piętra od dołu.

Łamać? Już jedno "łamanie" przeżyła po tym jak spadły Coby na główny szczyt i jedyne co to lekko ją wtedy wygielo :)

Nie ma filtrów i zapach daje w nos :D
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
To pomaluj wałkiem. Taka farba. Nie malujesz metalu czy muru pod mostem. Hyhy. Mała puszka dobrej farby, biały Mat i dziekuje.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Malowanie w domu farbą w sprayu nie jest takie proste. Po ostatnim była taka zadyma że musiałem pokój sprzątać :D

Trochę wyobraźni. Można też kupić litrową puszkę śnieżnobiałej olejnej i w ruch pędzel. I masz bezinwazyjnie na pomieszczenie :D

Dziś wytnę 2 piętra od dołu.

Wytnij 3 pięterka ;) Bo będziesz łamać...

Łamać? Już jedno "łamanie" przeżyła po tym jak spadły Coby na główny szczyt i jedyne co to lekko ją wtedy wygielo

To początek flo, więc będzie jeszcze strzelać jak rakieta w górę. Nieuniknione.

Złam ją w dwóch miejscach, w których obetniesz odrosty. Podpowiem Ci trochę jak łamać. W miejscu, w którym nastąpi łamanie, zgnieć łodygę palcami. W tym zgniecionym miejscu łam roślinę. I nie bój żaby. :D

Łamanie zrób jak [MENTION=85529]Honza[/MENTION]. Honza pozwoliłem sobie wykorzystać Twoje zdjęcie. Po łamaniu zwiąż łodygę sznurkiem, trytkiem, czy co tam będziesz miał pod ręką. Tylko nic cienkiego ;)


Nie ma filtrów i zapach daje w nos

Toż Ty nie przygotowany. Wiesz, że będzie coraz bardziej walić? :scratch: Ogarnij jakiś filtr, chyba że jeszcze farbą wali. :D

Działaj. Powodzenia.
 

GreenBlues

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
55
Buchów
0
Wczoraj odciąłem dolne szczyty, co ciekawe po tym roślinka zasłoniła liściami główny szczyt w celu obrony.
Tak trochę teraz wygląda jak kaleka ta kobitka :( :zombi:
Nie łamałem przy samym dole bo łodyga gruba jak palec więc gdyby coś poszło nie tak tak to po roślinie...
Filtrów nie ma bo box to szafka która poźniej wróci do stanu używalności.









 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ale czemu zrobiłeś to w taki sposób zamiast połamać ją niżej i zostawić w poziomie ? wtedy wszystkie odrosty w miarę równo powinny wystrzelić w górę

---------- Post Zaktualizowany 10:53 ---------- Data pierwszego postu 10:51 ----------

a bo tak Ci doradzili ... dobra to się nie wtrącam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół