nasiona marihuany

[AF] [0.36m] LED LuckyGrow modular 110W | AutoUltimate x 2 ThinkDifferent x1 Cinderella Jack x1

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 65798

Guest
Co żeś im tak przyskąpił tej ziemi? Lepiej je jakos wyciagnij skoro sie nie ukorzeniły jeszcze i podsyp bo aż tyle by się nie wyciągneły. A lepiej dla nich żeby miały więcej medium niz mniej hehe
 

r011

Member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
13
Buchów
0
UPDATE

Dzień 7 (Auto CinderellaJack, AutoUltimate #1 i #2), podlane wszystkie przedwczoraj (21.03) ok 800ml na wszystkie roślinki + 1ml power root plagron, pH 6,1 ; wiem, że ziemi mało, dosypie jak trochę wyciagną się łodygi, błąd początkującego




AutoUltimate #1




AutoUltimate #2




Auto CinderellaJack





ThinkDifferent (wyszło na powierzchnie 19.03 więc jest to 4 dzień)




Mniej więcej cały czas mam taką temperaturę i wilgotność, w nocy temp taka sama, wilgotność spada do ok 55-60%



Dlacďťżzego listki Au #1 są oklapnięte, a Au #2 tak sterczą do góry? Za mało podlane #1?ďťżďťż
 

r011

Member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
13
Buchów
0
Mam problem z opadającymi listkami, wczoraj podlewałem roślinki ok 1,1l (po ok 300ml na wieksze i ok 200ml na mniejsza) z 2ml alga grow plagron + 1ml power roots. Ale wczesniej bez nawozów było to samo, oddaliłem lampe troche i dalej nie pomogło (jest ok 30-35cm od roslinek). temp. 26.5C, wilg. 65-75%, fotoperiod 20/4


 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dalbym ten panel wyzej. Jak wysoko nie wiem bo nie uzywalem takiego swiatla, ale lepiej wyzej i stopniowo obnizac niz stresowac tak mlode rosliny. Nawoz na weg odstaw bo lightmix od plagronu spokojnie starczy na 2-3 tygodnie. Warto tez wziac spryskiwacz w lape i zwilzyc rosline i ziemie - ja np w ten sposob podlewam na wczesnym wegu
 

r011

Member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
13
Buchów
0
Dalbym ten panel wyzej. Jak wysoko nie wiem bo nie uzywalem takiego swiatla, ale lepiej wyzej i stopniowo obnizac niz stresowac tak mlode rosliny. Nawoz na weg odstaw bo lightmix od plagronu spokojnie starczy na 2-3 tygodnie. Warto tez wziac spryskiwacz w lape i zwilzyc rosline i ziemie - ja np w ten sposob podlewam na wczesnym wegu

Panel już podniosłem jakieś 10cm wyżej niż był, teraz jest na wys 38cm od roślinek. Mają jeszcze mokro także narazie nie będę podlewał, ale przy następnym zastosuje się do tego, co mówisz. Dzięki
 

r011

Member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
13
Buchów
0
UPDATE

Dzień 14 dla 2x Autoultimate i AutoCinderellaJack; Think Different dzień 12 (przyblokowała się po przesadzeniu i stoi w miejscu)

Od kilku dni na jednym z AU mam listek z jakimś dziwnym żółtym przebarwieniem. Roślina rośnie normalnie, nie widzę żeby cokolwiek złego działo się na innych listkach. Jak myślicie, co to może być? Podlewane wczoraj wodą z power roots 1ml/1l, pH 6,1. ; wcześniej 2 razy były podlewane z nawozem, ale na 1l wody dawałem 2ml alga grow plagron




Tutaj Think Different (wyszła na powierzchnię 2 dni poźniej od reszty), która od jakiś 5-6 dni w ogóle się nie ruszyła.





Ktoś z growshopu doradził mi zrobienie treningu LST (podobno nie jest trudny i mało stresujący dla roślinki, a można trochę zwiększyć plony)Kiedy jest odpowiedni okres żeby zacząć go robić?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
podlał bym więcej,wydaje się że mało im lejesz wody na raz
lst możesz już zaczynać na większych
 
U

Usunięty 65798

Guest
No raczej je przekoksiłeś nawozem, lej wode. I jak drzewiec mówi więcej, tak 1/10 pojemności medium. I trenuj na sucho - przed podlaniem.
 

r011

Member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
13
Buchów
0
Update

Dzien ok 41 dla trzech plantów i - 2 dni dla najmniejszej. Podlewane co dwa dni 500ml + alga bloom i dzis ostatni raz power roots






 

r011

Member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
13
Buchów
0
Witam,

Proszę o pomoc. Od dwóch liście dwóch roślin bardzo pożółkły. Od dobrych 3 tygodni w ogóle nie używałem nawozów, lałem samą wodę ph ok 6,1 za każdym razem.








Jak myślicie, co to może być?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
To masz odpowiedź, głodne w chooy skoro nie dałeś żadnego nawozu przez 3 tygodnie, i to w fazie kwitnienia to roślina zjada wszystko z liści skoro w glebie tego nie ma.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
daj im ze 2 podlania z nawozem na weg ,o azot chodzi bo zaraz lisci nie bd miec
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół