nasiona marihuany

Outdoor Seedman: Easy Sativa, Durban Poison, PassionxPurplePower, LR

Wyszukiwarka Forumowa:

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
Lepiej wpie**** normalnie w glebę, nawet jak będzie susza to korzenie zawsze trochę powędrują w poszukiwaniu wody. Na 100 % urośnie większa.

Sadzisz w skale, że dołków Ci się nie chce wykopać ?? Szpadel nie gryzie.
Trochę wysiłku włóż w to a rośliny na pewno Ci to wynagrodzą.

dokladnie, nie ma ze sie nie da. ja w tym roku kopalem dolki centralnie na stoku gory, same kamloty i skala, wykopanie jednego zajelo mi z pol godziny ale dalem rade, plus noszenie jakichs 150l ziemi w gory w totalnym upale bez fury, po prostu z buta.jak ja dalem rade to kazdy da.
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
Jak bym miał szpadel to bym i wam dołki wykopał:p a, że mamy 20cm saperkę to wiecie.
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
Ja ***ię, ledwo fotorelacje znalazłem.
Mniemam, że nie chcecie czytać mojego pie****enia, czyż nie?
Konkrety:






Kurde pomieszały mi się zdjęcia(dupa, nie pamiętam które to które) i stąd brak szczegółowych opisów.

Roślinki mają ok. 30 dni, i jak na moje oko dobrze rosną, gorzej z AF'owymi.
Kupiłem dzisiaj doniczki więc w sobotę zamierzamy w nie wsadzić Lowrydery.

Obiło mi się o uszy, że w Polsce Puma (nie ta z garbem, ta oryginalna:p) grasuje, tak więc uważajcie bo nie wiadomo na czyim spocie może przypalać.

Nara.
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
Ok po około 25 dniach nieobecności na spocie, dotarłem z kumplem(on odwiedzał także nie miał niespodzianki) do celu. Roślinki pełnowymiarowe mają wysokość -5cm od kolana, AF'owe natomiast, nadal małe, wprawdzie nieco podskoczyły , ale chu*nia nadal.
Nie wiem czy tylko tak u mnie ale, czy zauważyliście, że AF rosną wolniej?
Bo jak tak dalej pójdzie to AF zbierzemy w tym samym terminie co pełnometrażowe rośliny:D

Wizyta ta miała miejsce wczoraj, podlaliśmy pierwszy raz biohumusem, i zrobiliśmy FIM'A.

Rośliny mają takie brązowe plamki na liściach, kojarzycie może co to może być?
Wydaje mi się, że to przez PH za niskie z powodu nieustających deszczy.

Fotki postaram się zapodać dzisiaj.
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
...

jak ty dopiero teraz biohumusem podlewasz :p af powinny mieć nawóz od pierwszych dni życia przynajmniej moje miały :p ...podlej je biohumusem porządnie ... jak masz biohumus extra to weź poprostu butelke na spota i bez rozcienczania koreczek pod roślinke :] i tak co kilka dni a deszcze zrobią swoje ... a na plamy możesz dolomitem się pobawić ale wątpie że tak szybko się ph zmieniło nie mniej dolomit ci tam nie zaszkodzi :] ale pokaż fotki tych plamek
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
Biohumus kupiłem 2 tygodnie temu, ale nie widziała mi się perspektywa darcia przez krzaki w lesie w czasie burzy.:D
LR'y muszę przesadzić do doniczek bo narazie rosną w tzw. kiełkowniczkach.

Fotki zrobię jak wrócę z wesela, tzn po obiedzie.:D
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
Podbiję co by przejrzyściej było.

Siema
Oto fotki z wczorajszej wyprawy:

Gratisy:




Durban Poison
Sorry wydawało mi się, że odwróciłem fotę.



Easy Sativy
1

2

3


PxPP lub WW(pomieszane tych 2 i tych 2)










LR'Y

LR#1 ten w najmniejszym kubeczku to męski.


LR#2


Teraz wasza kolej.
Czekam na opinie, co byście zmienili etc.

LR przesadziliśmy wczoraj do doniczek, mają tyle samo "lat" co te duże.
Słabo urosły bo na początku były w planach 2 miejscówki niestety tamta leśna z LR'ami za mało słońca miała.

Edit. Jeszcze raz sorry za jakość zdjęć.
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Kup se jakis mineralny nawóz np. Substral bo maja niedobory (żółte liście od dołu). Oby pogoda dopisała. Pozdro.
 
G

Gość

Guest
Kup se jakis mineralny nawóz np. Substral bo maja niedobory (żółte liście od dołu). Oby pogoda dopisała. Pozdro.
Nie mają żadnych niedoborów, wuglądają na zdrowe. Rośliny po prostu tak mają, że te dolne partie żółkną i usychają z czasem i powinno się je obrywać :sunny:. pozdro
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Nie mają żadnych niedoborów, wuglądają na zdrowe. Rośliny po prostu tak mają, że te dolne partie żółkną i usychają z czasem i powinno się je obrywać :sunny:. pozdro
U mnie zadne nieżółkną i nieodpadaja, chyba ze slimaki sie dobiora. To chyba twoje tak maja tylko.

Sry za offtop.
 

maryww

Member
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
19
Buchów
0
Jezeli roslina jest w pelni zdrowa to zaden listek nie powinien odpasc.
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
Jeżeli ludź jest również zdrowy, to też nie powinien dednąć:D
Roślina "wyrzuca" liście jeśli są już po prostu "na to za stare"

Rośliny Biohumus dostały w ilości 2 nakrętki na "domek" , doniczke.
 

Żbiku

Member
Rejestracja
Cze 22, 2009
Postów
21
Buchów
0
Oczywiście rozrzedzony z wodą?? Bo jak sam biohumus to można będzie się z nimi żegnać :)
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
Taaa pewnie, nie miałem jeszcze przypadku przedawkowania biohumusa, a rok temu naprawdę lałem go na potęgę.

Padało cały tydzień więc nawet ziemia w workach była mokra, a jak przesadziłem to podlaliśmy z kumplem, samym nawozem, po co roślinkom więcej wody.
 

Żbiku

Member
Rejestracja
Cze 22, 2009
Postów
21
Buchów
0
Mieszać z wodą tylko po to żeby sie bardziej rozprowadziło i żeby nie padło w jednym miejscu na korzeń sam nawóz bo może troche rośline poturbować. Ale skoro sie trzyma to bardzo dobrze, oby tak dalej :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół