nasiona marihuany

Lampa Led 2x 90w full spectrum bridgelux samoróbka ?

Wyszukiwarka Forumowa:

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Witam , znalazlem w sieci ogloszenie chlop wykonuje lampy full spectrum bridgelux. W cenie 2x90w 600zl , i moje pytanie czy warto to kupic łacznie wychodzi 180w . A za te pieniadze moge miec rowniez lampe MARS HYDRO chinskie 240w . Czy te swiatlo czym sie rozni Jak wy widzicie?


 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
za te pieniądze to złożysz 4 x clu 048 z zasilaczem co wyżyga z nich co najmniej 200W - to chyba by Ci dało najlepszą skuteczność na 1 W jak byś oczywiście:sunny: sam podlutował 8 kabli. Walcz o każdy lumen, o każdy cm2:freak2:
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
za te pieniądze to złożysz 4 x clu 048 z zasilaczem co wyżyga z nich co najmniej 200W - to chyba by Ci dało najlepszą skuteczność na 1 W jak byś oczywiście:sunny: sam podlutował 8 kabli. Walcz o każdy lumen, o każdy cm2:freak2:

Znalazlem takie ledy koszt 1 sztuki 20zl 50 w . Bezposrednio pod zasilanie 230v . Jak bym wrzucil 4sztuki na radiator ? Koszt takiej lampy wyszedlby 100zl zaledwie plus na to soczewki ?




[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1011974]



.

 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Słabo to wygladało dla mnie i po testach nie ma co się w to pier***ić, szkoda czasu i prądu :freak:, właśnie jestem po kosie Criticala od Holenderski Skun i wynik jest marny. Może z 15g spadło, uprawa w perlicie pojemnik 4L i 50wat tego dziadostwa. Co prawda nie przyłożyłem sie ale widziałem co się święci.
Za to 100zł i kaskę z soczewek weź sobie lepiej na ledam.pl te cxa coś koło 40 zeta i do tego zasilacz. Już lepsze i to dużo bedzie to 30w na tej diodzie niż 50w na chinczyku. <lol>

Critikala jeszcze na sam koniec chciałbym polecić bo wyszedł dobry zamiatacz i nawet szybko zakwitł ( może dlatego że mniejse rośliny szybciej kwitną?) dlatego poleci chyba na out

No a tutaj mam nadzieje że autor się nie obrazi ale jakby kogoś to Chemdawg od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] ma się wyśmienicie.
Korzeń jest zdrowiutki, zajechałem go tylko nawozami dlatego zbrązowiał. Mam w planach kosić za miecha. :crazy:
Zeby nikt sie nie przypie****ił że nie na temat :crazy: to zoba co na żarówko ledach można, leci tam 70W + 50W właśnie tego chińskiego dziadostwa, ale tutaj to już trochę inna muzyka:freak2:, wiem co pieprzę ale sprawdziłem to na automatach i było klawo bo ponad setka pękła jak nie dobiłem do g/w z podbierankami. Teraz liczę na 120g, może narazie nie wygląda ale właśnie zaczoł puchnąć od 3 dni go rozpiernicza w barach
No to cyk:







mam nadzieję że rozwiałem twoje wątpliwości, nie marnuj czasu
pozdrawiam i z uszanowaniem

emceer:freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół