nasiona marihuany

Tescowe Chilli Saltillo

Wyszukiwarka Forumowa:

Keleth

New member
Rejestracja
Maj 7, 2018
Postów
4
Buchów
0
Cześć wszystkim, przechodząc przez tesco zauważyłem półeczkę z różnymi papryczkami, postanowiłem spróbować co z tego wyrośnie. Odmiana którą kupiłem to Chilli Saltillo. W sobotę wrzuciłem do wody, w niedzielę wylądowały na wacie i czekamy co z tego wykiełkuje. Docelowo w zależności od tego ile wykiełkuje i przetrwa początki część będę chciał porozsadzać w ogródku, reszta wyląduje w donicach.








 

Keleth

New member
Rejestracja
Maj 7, 2018
Postów
4
Buchów
0
Pora na małą aktualizację ;)

w piątek pojawiły się pierwsze kiełki i wieczorem pierwsze 5 nasionek wpadło do kubeczków. Dziś po powrocie z weekendu przesadziłem resztę do kubków (zdecydowana większość miała już kiełki), jedno nasionko wyrzuciłem bo było całe czarne, zostało 20, te z najlepszymi kiełkami wylądowały w kubeczkach po jogurtach (12 szuk), pozostałe 8 (polowa jeszcze nie zakiełkowała, druga połowa jakoś tak słabo), wylądowały w większych doniczkach (rozłożone na dwie), zobaczymy co z tego wyjdzie ponad ziemię :)



 

Keleth

New member
Rejestracja
Maj 7, 2018
Postów
4
Buchów
0
Witam, dawno tu nic nie wrzucałem bo jak chciałem to mi kilka dni forum nie działało, później jakoś zapomniałem o tym fakcie. Troszkę zaniedbałem moje roślinki, i dalej są w tych kubeczkach. Dziś planuję je przesadzić, co powinienem zrobić dawno temu. Z wszystkich kiełków wyrosło mi 8 roślinek, z tego połowa rośnie jakby szybciej.
Poniżej zdjęcie całości oraz odpowiednio największej i najmniejszej oraz dwa znalezione zdjęcia z przed kilku tygodni.








 

Keleth

New member
Rejestracja
Maj 7, 2018
Postów
4
Buchów
0
Szybka aktualizacja, w środę przesadziłem roślinki do większych doniczek ze względu za zapowiadane duże ochłodzenie wolałem nie dawać ich do gleby. Jak troszeczkę podrosną to zdecyduje co dalej i które gdzie będą rosły (ogródek czy donice).

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół