nasiona marihuany

Jaranie na promie

Wyszukiwarka Forumowa:

ZielonyKonsument

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2014
Postów
173
Buchów
0
siema mam pytanie jako że niedługo jadę na balet na prom do szwecji tutaj pojawia sie pytanie czy sa jakies kontrole na wejsciu na prom? chodzi o to zeb przetransportowac na poklad pare gram ziola
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
są kontrole gdzie właśnie trzepią byś nie wnosił swojego alkoholu co w modzie w cebullandi... a przy okazji mogą znaleść też co innego. jak będziesz miał na majtach np. to bez lipy wejdziesz
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
213
Buchów
0
siema mam pytanie jako że niedługo jadę na balet na prom do szwecji tutaj pojawia sie pytanie czy sa jakies kontrole na wejsciu na prom? chodzi o to zeb przetransportowac na poklad pare gram ziola
Brałem nie raz jointa na prom do SE albo pakowałem topa szczelnie w kosmetyczkę.
Kontrolę są takie, że sprawdzą Ci pakę w aucie albo bagażnik czy nie masz alkoholu.
Ja nie raz wiązłem do SE własnie całe auto alkoholu i ani razu mnie nie złapali :D
Minusem jest to, że na zewnątrz strasznie wieje i ciężko spalić lolka ale dla chcącego nic trudnego hehe
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Hej to już 18 godzin nie wytrzymasz :D w Szwecji też dobry gzyms mają , jeździłem.swojego czasu na jagody tam z myślą że odsalne od palenia a tam jak na złość na wyciągnięcie ręki :zjarany:
Z fartem tam :)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
z tego co ja zrozumiałem to gościu idzie na prom typowo imprezowy, pływajo takie np. między Szwecją a Finlandią. Wsiadasz płyniesz i wracasz bez wychodzenia na ląd i imprezujesz przy okazji całą noc..

i jak wsiadzasz na taki prom to masz trzepańsko czy nie wnosisz żadnych substancji wyskokowych...
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Co do promów niezależnie czy imprezowy wycieczkowy transportowy, zalecam orient na boki.
Sporo tam złodziejstwa i różnych cwaniaków, nie koniecznie płci męskiej.

Pozdrawiam cześć!
 

GoceLo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
432
Buchów
16
Jak się wjeżdża na prom i zjeżdżasz to sprawdzają. Ale jak już to przejdziesz to wiara normalnie paliła na promie bez krycia. Ale tak było na promie w Hiszpanii, a do Szwecji nie płynąłem
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Kiedyś płynąłem promem z Francji do Anglii i były kontrole przy wejściu jak i zejściu z promu - ale dało się pare gramców w gaciach przemycić bez problemu, tamte kontrole to żart w porównaniu do tych na lotniskach, także raczej na luzie.
 

ZielonyKonsument

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2014
Postów
173
Buchów
0
po wszystkim już dawno nikt nie trzepał, trochę narozrabiałem i mnie przeszukali ale tylko kieszenie bez gaci i nawet pokoju nie trzepali ani torby mojej hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół