nasiona marihuany

Zbyt dużo światła?

Wyszukiwarka Forumowa:

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Witam ponownie. Czy słyszeliście o tym że zbyt intensywne światło może spowodować wyparowywanie chlorofilu z listków i zablokowanie aparatów szparkowych? Zastanawiam się czy nie dosiegnal mnie ten problem. Mój box optymalnie powinien mieć 6k lumenów a ja mam ponad 9k. Oświetlenie to 6x14w led 1521 lumenów na sztukę. Roślina jest blada. Na listach widać zielone kropki. Ma 17 dni i rośnie moim zdaniem super ale ten kolor listków mnie martwi. Czy ktoś mógłby się na ten temat wypowiedzieć? Z góry dzięki mordeczki.

 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Wszystko dobrze, daj tylko papu z azotem. Nadmiar swiatla widac glownie po szczycie a tutaj cala roslinka jest lekko blada
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Wszystko dobrze, daj tylko papu z azotem. Nadmiar swiatla widac glownie po szczycie a tutaj cala roslinka jest lekko blada

Dzięki za odpowiedź. Roślinka siedzi w plagron light mixie i już w 10 dniu dostała bio grow od BioBizz. Podlewam na przemian raz z papu raz sama dostana woda. Ona od początku żywota jest dziwnie blada mimo że rośnie jak szalona. Teraz zastanawiam się czy faktycznie da się przesadzić z ilością światła? Dodam że temperatura to okolo 25 stopni a lampki w odległości około 30 cm od szczytu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół