nasiona marihuany

Box 40x60x120

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Witam, ma ktoś może growboxa 40x60x120 i pomoże w wyborze?
Mam plan go zakupić, wraz z jakas dobra i cicha wentylacja chciałbym się zmieścić do 500-600zl (sam box z wentylacja)
Box tylko pod automaty, chce zmieścić tam 6x 7l doniczek 20x20cm, dobry pomysł ? Czy lepiej jest kupić Boxa na 4x 9l ?
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Co do automatów to więcej niż mniej gdyż nie jesteś wstanie kontrolować dłógości veg,juz lepiej weź 60x60x120 takiś zwykly składak noname to jakies 180-200zł wentylacja do tego A QUiet Duo 2 biegowy 145-197m3 ( ja taki mam )to koszt ze 170zł chyba ze filtr chcesz to nastepne 200zł, tak z grubsza masz juz tutaj takie tematy plus ze masz allegro.
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Zależy mi na tej długość 40cm, mogę zrobić boxa 40x60 lub 40x100
Zależy mi żeby na hpsie 150 wyciągnąć 100g co te 2miechy
Filtr będę robił sam, na boxa mam hajs a do wentylacji to mogę Dołożyć jak cos bo spokojnie zarobie do fazy kwitnienia, najbardziej zależy mi na tym boxie bo chce jeszcze cos zebrać do poczatku outa dlatego wacham się miedzy tymi 7l a 9l nie wiem jak dużą roznica w plonie będzie i czy 6 vs 4 planty, zawsze większą szansa gdyby trafiła się pleśń lub jakiś deficyt na uratowanie większej ilości plantow, głównie celuje tutaj w ilość plonu na HPS 150
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Z tymi dwoma miesiacami bedzie ciezko, malo co dojdzie tak szybko.
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
+/- oczywiście, chce zbierać plon dość szybko a jako ze jestem początkującym, mam zamiar troszke po walczyć z automatami, różnymi odmianami i oczywiście chce sobie zrobić mały zapas każdej odmiany na jakiś czas aby nie palić tego samego, wystarczy ze purple maroc palilem od ggsa przez 6 miechów,
Boje się ze 40x60 będzie za male na 6 plantow i wpie****i się szybko pleśń jednak nie mogę pozwolić sobie na większą lampe niż 150w, może to zły pomysł dlatego pisze aby ktoś mi doradził, oczywiście mogę kupić 3x100% sative i 3x100 indice, powinno być więcej miejsca.
Reasumując boxika chce zrobić pod automaty bo z sezonowymi się nie bawie a polautomaty zostawiam na out, wiem jak klepia automaty i nie zniechecaja mnie (pale teraz od święta, poza tym nie lubię za dużego stężenia THC, wole dopalic drugiego niż nieogarniac 3h po jednym) także wiem jak rosną automaty i mam świadomość ze z jednego mogę zebrać 15g a z drugiego 40g, troche mnie to kręci żeby jak najszybciej skończyć i zacząć od nowa ta przygodę :p
Podsumowując
-filtr kupiec lub zrobię
-wentylacja wleci od ziomka z gory (dzięki wielkie)
-światło hps 150w (mam jeszcze lampe 240w led chińska mogę do świetlic)
-czy da rade jakoś przyciąć może te autosy aby nie było dżungli i nie wzarla się pleśń (pod koniec wegu i pod koniec flo)
- czy zmiana na 7l to nie będzie finalny karzeł + strzał w kolano dla plonu
(Przepraszam za tak dużo nowych odpowiedzi w wątku ale nie mogę edytować postów)
 

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
To nie prawda, że automat dojrzewa szybciej niż normalny krzak, możesz dać 1-2 tyg. weg tyle co automat sam dochodzi mniej więcej i wybierać odmiany które szybko dojrzewają w 50-60 dni i wyjdziesz na tym lepiej jak na automatach, autoamty trzeba doświetlać około 18h dziennie, sam mało wiem ale prawda jest taka, że dopóki sam się nie przekonasz to się nie dowiesz :D mam na myśli, że teoria to nie praktyka.. chociaż może się mylę i to nie twój pierwszy indoor :p co ja tam wiem xD
 
Ostatnia edycja:

Michok

Member
Rejestracja
Lis 25, 2018
Postów
14
Buchów
0
Dałeś radę wcisnąć do boxa 40x60x100 6 automatów? o_O
Jak efekty ?
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Zrobilem jednak boxa 40x80 z clu058 i na razie wcisnalem 3 polauto od grzesia na scrogu, fajnie to wyglada jak narazie ale widze ze 6 to gora przy fryzjerze moze upchnalbym.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół